• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sauna soho unirii

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Vestrum » Dum Iul 17, 2022 1:25 pm

Preturile sunt destul de ok daca totul e in regula si se respecta normele de igiena si clientii in general (din pacate citind reviewurile de pe google se pare ca nu e totul in regula, sauna nu ar avea temperatura ok, subsolul miroase a mucegai, zona de disco nu e terminata, este cam frig peste tot, papucii obligatorii uneori miros urat, etc).

Locatia este la marginea zonei Rahova spre Centru, o zona oarecum nesigura dar in care s-a construit mult in ultimii ani si devine tot mai moderna.
Imagine

Pentru standardele din Romania probabil ca locatia este WOW!, la noi este fiind locatie de genul din toata tara momentan, iar foarte multi romani nu au experiente cu saune de genul si nu stiu la ce sa se astepte (asta reiese si din intrebarile puse de utilizatorii de pe forum aici). Probabil ca in viitor vor continua sa modernizeze facilitatile si totul va deveni tot mai bun si primitor, fiind prima sauna de genul asta din Romania are un avantaj major.

Review-uri pe google (click pe imagine pt a deschide pagina de reviewuri):
Imagine

Eu nu sunt adeptul dar sunt curios ce zic cei care au fost acolo, cum a fost?
Toti avem fetishuri si vrem sa credem ce este necesar si sa ne jucam rolul pt a ne satisface placerile ascunse. :wanker:
Vestrum
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Iul 13, 2022 3:20 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -8867

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Blues » Vin Iul 29, 2022 3:08 pm

Merge cineva in seara asta la sauna? Nu am fost niciodată, dar ma bate un gând…
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Blues » Sâm Iul 30, 2022 9:20 am

Gata! Mi-am sadisfacut curiozitatea.
Daca ma tot rodea, am plecat aseara din satul meu cu blocuri si m-am dus la sauna. Am ajuns undeva in jurul orei 22. Am intrat si am fost placut surprins de la bun inceput, atat de locul ce iti da o senzatie de curatenie, cat si de personalul de la receptie. Am platit taxa de intrare, am primit prosop, papuci, un prezervativ si o bratara magnetica pentru usa de la fisetul unde iti lasi hainele. M-am dezbracat, m-am infasurat in prosop (care era alb, curat, fara sa emane nici un fel de mirosuri neplacute) si am plecat sa explorez locul. La parter sunt dusurile, sauna umeda si uscata, jacuzzi si toaleta. La subsol se afla o camera mare, cu doua paturi mari si un balansoar (sau nu stiu cum sa-i zic) care e prins in tavan si o alta camera foarte intunecata unde sunt cabine pentru glorry. Aici,la subsol se simte un miros de aer inchis si umed, nu neaparat de mucegai. Am intrat intr-o cabina, am bagat pula pe gaura si imediat am simtit o gura fierbinte cum o inghite. Nu am stat prea mult, deoarece pentru mine, care am 1,78, gaura era cam jos si stateam cu genuchii flexati. La etaj se afla o sala de relaxare, o camera de masaj (care era inchisa) si o camera mare de disco. Din aceasta camera se intra in alta zona. aici se afla un mini cinematograf, mai multe camarute individuale cu un pat de o persoana si usa pe care poti sa o incui, o camera mare cu un pat la fel de mare si o alta zona cu cabine de glorry. La astea, gaura e mai sus. Desi erau o gramada de tipi (si romani si straini, cu varste cuprinse intre doua zeci si ceva de ani si cincizeci si ceva), totul mi s-a parut intim si primitor. Dupa dus, am intrat in sauna umeda, unde erau deja vreo 5 persoane. La intrarea in sauna umeda, prosopul si papucii ii lasi la intrare. Dupa cateva reprize de sauna, jacuzzi, hidratare si tigari, am urcat la etaj. Ca si actiune, am supt o pula destul de groasa la glorry si am dat-o la supt de doua ori. Oamenii sunt ok. Nu trag de tine, nu te deranjeaza in nici un fel. Daca ai chef de o laba, poti sa o faci linistit in una din camarute sau la cinematograf. Te poti uita la altii cum se fut, poti sa faci ce vrei, atata timp cat nu deranjezi. Din ce am observat, se cunosc intre ei si frecventeaza de ceva timp locul.
In concluzie, mi-a placut experienta si o sa mai merg.
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Sâm Iul 30, 2022 11:34 am

am ejaculat in jacuzzi ala
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Blues » Sâm Iul 30, 2022 11:45 am

Stai liniștit, ca nu ești singurul…
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Sâm Iul 30, 2022 1:27 pm

iti dai seama
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Sâm Iul 30, 2022 7:22 pm

Blues, cum sunt tipii pe care i-ai văzut la saună?
Atletici, grasuni, doar caucazieni?
Ce tarif au la intrare? De ce nu ai futut sau nu te-a futut niciun tip? Recomanzi locația?
Mulțumesc!
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Blues » Lun Aug 01, 2022 9:07 am

Tipii sunt de mai multe feluri. Și atletici, și mai plinuti, depinde ce îți place tie. Tariful la intrare e de 70 ron. De futut, nu am futut ca nu aveam chef, iar sa ma futa altcineva, nu. Am încercat in trecut de vreo doua ori, nu a mers, iar de atunci nu am mai încercat. Recomand locația. Dacă nu ai chef sa faci nimic, nu faci. Nu trage nimeni de tine. Iar dacă vrei doar Spa, e ok.
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sauna soho unirii

Mesajde boner » Dum Aug 14, 2022 8:46 am

Deci nu poti intra cu telefonul... daca te plictisesti, nu poti sta pe fb, insta si altele... nu ?
boner
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Ian 06, 2017 5:01 pm
Puncte de reputaţie: 2

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Dum Aug 14, 2022 10:29 am

Boner, de ce să stai pe telefon când ești înconjurat de atâția tipi cu care poți face tot ce-ți trece prin cap? Eu unul nu o sa ma plictisesc, știu ce vreau să fac atunci cand ajung acolo... o sa încerc zona glory hole de ambele părți ale peretelui apoi o să aleg doi trei tipi care să mă fută și să-i fut (mi-ar plăcea să-mi filmez o astfel de experiența).
Care este intervalul orar in care sauna este cea mai populată?
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Antonio144 » Dum Aug 14, 2022 7:14 pm

Vine cineva in seara asta?
Antonio144
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iun 13, 2017 7:24 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3872

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Roman » Vin Aug 19, 2022 2:10 am

Vrei acum???
Roman
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Aug 19, 2022 1:55 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -21211

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Vin Aug 19, 2022 8:21 am

se intampla multe
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Burner09 » Lun Sep 05, 2022 8:45 pm

Salut!
Prima mea experiență la Sauna Soho este cu feedback pozitiv. Eu am ajuns in jurul orei 20:30, si după inca ceva vreme au inceput sa vină mai mulți. Am stat in jur de 2 ore. Pret accesibil. Locația este interesanta, spatii curate, poate un pic prea intunecos pt mine. Doar ceva mici probleme la dusuri unde apa calda nu vine constant. Baieți de toate varstele, greutatile si nationalitatile. Fiind pt prima data intr o astfel de sauna mi s-a parut initial ciudat sa fiu urmarit pe oriunde ma duceam de catre baieții dornici de plăceri. Cei care merg acolo frecvent mi-au lasat impresia ca se si cunosc. Am avut parte intr-un final de o partida buna.
Recomand!
Burner09
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Sep 05, 2022 8:26 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sauna soho unirii

Mesajde darkcaravan » Lun Sep 05, 2022 11:41 pm

Salut, am fost eu de curând. Frumos, curat, doar 2 persoane la început apoi au mai venit 4/5, asta era undeva după amiaza. Au într-adevăr și zonă BDSM, acolo am nimerit eu 2 tipi, vârstă apropiată mie (45-50 ani), erau cuplu și am avut parte de o poștă :) Plăcută, chiar dacă unul era genul mai dur (genul futut în gură) și îi plăcea și uro, însă totul civilizat și consensual. Singura observație care as face-o locației, parfumul ambiental de schimbat, era cam prea tare /dulce.
darkcaravan
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iun 24, 2022 12:21 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4291

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Mie Sep 07, 2022 5:01 pm

Salutare grup, mulțumesc pentru impresiile împărtășite. Cam puține detalii picante :wink: .
In ce zile din săptămână ați fost?
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Mie Sep 07, 2022 5:30 pm

darkcaravan » Mar Sep 06, 2022 12:41 am scrie:Salut, am fost eu de curând. Frumos, curat, doar 2 persoane la început apoi au mai venit 4/5, asta era undeva după amiaza. Au într-adevăr și zonă BDSM, acolo am nimerit eu 2 tipi, vârstă apropiată mie (45-50 ani), erau cuplu și am avut parte de o poștă :) Plăcută, chiar dacă unul era genul mai dur (genul futut în gură) și îi plăcea și uro, însă totul civilizat și consensual. Singura observație care as face-o locației, parfumul ambiental de schimbat, era cam prea tare /dulce.

v-ati pisat?
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde darkcaravan » Mie Sep 07, 2022 10:36 pm

Nu eu, el s-a pisat :)
darkcaravan
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iun 24, 2022 12:21 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4291

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Joi Sep 08, 2022 9:19 am

Din cele scrise de colegii de forum care au fost la saună, pare că este o comunitate ce merge frecvent în acest loc. Mi se pare mult mai ok față de frecventarea toaletelor publice. De abia aștept să ajung si eu.
O listă de prețuri ( intrare, consumație, etc ) ne poate oferi cineva?
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Joi Sep 08, 2022 11:17 am

darkcaravan » Mie Sep 07, 2022 11:36 pm scrie:Nu eu, el s-a pisat :)

pff
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: ionutgigel şi 21 vizitatori

  • Reclame