• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

CONCURS: Labagiul lunii august

Subiectele vechi şi închise le găsiţi aici

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Imagine

Care utilizator consideraţi că merită titlul de "labagiul lunii"?

Chestionarul s-a închis pe data de Joi Aug 31, 2017 10:42 pm

Labagiu in dress
5
3%
rmst
2
1%
pboy28
63
44%
pulabelita
4
3%
fapfapfap
3
2%
pantyhouse78
0
Niciun vot
hhblizzard
2
1%
Barbat_cluj
1
1%
syro
0
Niciun vot
dresuricolanti
64
44%
 
Voturi totale : 144

CONCURS: Labagiul lunii august

Mesajde Zeul Internetului » Mar Aug 01, 2017 10:42 pm

Cel care va primi cele mai multe voturi, va primi rangul "labagiul lunii" şi poza aceasta, ca imagine de rang:
Imagine
Această imagine va apărea sub nume. Nu are legătură cu avatarul!
Dacă găsiţi una mai bună, o puteţi propune.
De asemenea, cel care va fi desemnat "labagiul lunii", va primi o culoare proprie pe forum. E vorba de culoarea mov.
Toate aceste "premii" vor fi valabile o lună, timp în care se va organiza un alt concurs.
Poate că mai normal ar fi fost să luăm în considerare doar mesajele publicate în luna trecută, nu toate mesajele. Numai că nu avem cum să realizăm o asemenea statistică. Dacă aveţi alte idei, vă ascultăm cu interes.
Adminii şi moderatorii nu participă!

HALL OF FAME
-iulie 2017: Labagiu in dress :-1
-iunie 2017: Labagiu in dress :-1
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: CONCURS: Labagiul lunii august

Mesajde pboy28 » Lun Aug 28, 2017 11:05 pm

"dresuricolanti" chiar imi pare/parea bine ca am vazut si eu pe unul care posteaza pe aici. Si sa stii ca ai cateva postari care nu-mi displac. Dar....bai baiatule, esti sanatos? Adica,cati ani ai, mai ai mult pana la majorat? Pai cum ma, azi mai devreme aveai 44 de voturi si acum, brusc, ai 63. Sa nu te superi pe mine, ca n-ai de ce, dar esti penibil mai ales ca la un moment dat cam cerseai voturi, sau asa mi s-a parut. Oare tu ai vazut cate postari am eu si totusi nu sunt prea multi care apreciaza? Stiu exact ce-ai facut cu voturile, stiu exact cum faci sa creasca asa. Stii ce?.... daca vrei te ajut si eu, 200% iti fac la voturi. Mie nu-mi pasa, ma pis pe ele de voturi ca si-asa timp de 2 luni a iesit unu' "labagiul lunii" care are aici apr 2000 de mesaje de genul ahh ohh ,mmm ,aaa ,aah, ce-as fute-o, ce i-as da etc, dar cu asta chiar n-am nimic, atata poate. Te-am lasat sa vad pana unde mergi; prieteneste iti spun esti PENIBIL. O sa ajungi labagiul lunii August...asa si... ce faci dupa? Iti zic eu ce-ar trebui sa faci.....ar trebui sa fraudezi voturile de la inceputul lui septembire ca sa fii sigur, in 10-15 min maxim ar fi de ajuns sa le prelucrezi(e si greu al dreacu'). Nu ma intereseaza caci am simtul umorului(sper), da' puteai sa cresti si tu cu mcar 2-3 voturi la un vot de-al meu, dar chiar asa de la 44 la 63, brusc? :)). Sper ca n-am suparat pe nimeni cu atata scris, nu de altceva dar mie-mi place sa scriu. Sunt 2 admini aici caci de moderatori se pare ca nu mai e nevoie ca sunt de ajuns niciunul...ii respect, chiar ii respect. Dar.... treziti-va bai baieti. Am inteles, nu acceptati oameni care doresc buna functionare a forumului, dar luati masuri impotriva acestor personaje negative. Stiu...probabil ca o sa fiu injurat, criticat de majoritatea persoanelor "active" sau mai rau, n-o sa ia nimeni in seama ce-am spus, dar macar va puteti preface ca va pasa. Inca ceva "dresuricolanti", daca eu postez ceva, in orice categorie, am observat ca tu pui imediat ceva dupa mine, caci esti foarte pe faza, ceea ce e foarte bine, dar daca mai pun ceva imediat dupa postarea personala anterioara, se intampla acelasi lucru, si stii ce? daca repet istoria...pfff.....n-o sa-ti vina sa crezi, se intampla acelasi lucru. Baa tembelule(asta e prieteneste) e bine ce faci dar nu prea, intelegi? S-a depus prea mult cacat aici asa ca nu ne mai ramane decat sa apelam la niste servicii de vidanjare. Aveam ceva materiale pt azi, dar fac o pauza(poate chiar permanenta) pana va treziti si reparati treaba asta. Vreti cantitate? Va da fratele vostru cantitate, dar ce facem in privinta calitatii? fetishistule tu ai creat un topic nou si anume "Canalul privat de poze(Fete facebook personale)", de ce? Stiu tot eu si te inteleg, pt ca probabil te-ai saturat de postarile pe banda aiurea(ceea ce nu e un lucru rau, dar in ultimul timp se pare ca a devenit o mica problema). Am dreptate? Pai ia masuri omule.Daca nu se pot controla voturile in oarece masura, renuntati la ele,asta o spun pt voi. Forumul asta e ceva unic la noi, motiv pt care eu o sa-l sustin mereu poate chiar pana imi iau ban(cred ca se apropie ;) ). Nu vreau sa fac pe victima, mai pe romaneste nu vreau sa fiu o pizda, dar incepand de acum chiar n-o sa mai postez nimic pana nu se schimba ceva. Respect!
pboy28
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 742
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:22 am
Puncte de reputaţie: 6130

Re: CONCURS: Labagiul lunii august

Mesajde pboy28 » Lun Aug 28, 2017 11:12 pm

PS. stiu ca n-o sa fiu bagat in seama, dar...inca ceva, rugati-l pe rmst sa revina, caci e singurul capabil sa mai repare ceva pe aici, asta daca ii acordati acces deplin si respectati strict ceea ce ar putea face el si bineinteles daca si el ar vrea acest lucru. Numai bine! ;)
pboy28
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 742
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:22 am
Puncte de reputaţie: 6130

Re: CONCURS: Labagiul lunii august

Mesajde syro » Mie Aug 30, 2017 5:12 pm

Acum observ ca sunt si eu printre utilizatorii care alearga in cursa pentru marele premiu. Cum naiba am ajuns acolo nu inteleg, singurul criteriu logic pe care-l gasesc este, poate, ca am fost printre primii inscrisi pe forum.
Daca este posibil va rog sa ma scoateti din lista.
Multumesc.
syro
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 186
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 4:46 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4175

Re: CONCURS: Labagiul lunii august

Mesajde Zeul Internetului » Vin Sep 01, 2017 1:44 am

Clasament final
1.dresuricolanti - 64 voturi
2.pboy28 - 63 voturi
3.Labagiu in dress - 5 voturi
4.pulabelita - 4 voturi
5.fapfapfap - 3 voturi
6.-7.rmst - 2 voturi
6.-7.hhblizzard - 2 voturi
8.Barbat_cluj - 1 vot
9.-10.pantyhouse78 - 0 voturi
9.-10.syro - 0 voturi

Felicitări dresuricolanti!
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000


Înapoi la Arhivă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

  • Reclame