• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex cu tatal meu.

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Cine si-a tras-o cu tatal lui?

Mesajde robertospier » Mie Apr 10, 2024 3:15 am

Eu mi-o trag de la varsta de 19 ani acum am 43 si e minunat imi place la nebunie!
robertospier
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 129
Membru din: Lun Apr 08, 2024 10:04 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 13

Reclame

Video Chat Forum

Re: Cine si-a tras-o cu tatal lui?

Mesajde Shiner » Mie Apr 10, 2024 7:52 am

L-am văzut demult când își făcea laba
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 823
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Cine si-a tras-o cu tatal lui?

Mesajde robertospier » Vin Apr 12, 2024 10:56 pm

Eu mi-o trag cu tata de mult timp , dar acum mai nou am fantezi si cu mama , a-s fute si la ea.
robertospier
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 129
Membru din: Lun Apr 08, 2024 10:04 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 13

Sex cu tatal meu.

Mesajde robertospier » Vin Apr 12, 2024 11:08 pm

Salutare, Robert ma numesc si vreau sa va impartasesc si voua prima data cand am facut sex cu tata. ( Va spun sincer ca este o intamplare reala si fericita pentru mine,nu e o poveste sau fantezie) .
Intr-o zi de toamna, eu 19 ani si tata 48 de ani am mers pe camp la gradina sa culegem ce mai era de cules , ceva ceapa , cartofi etc. Am cules noi ce am cules si la un moment dat zice tata sa facem o pauza de masa si sa mergem la umbra sa mancam sendviciurile facute de mama . Aveam in mijlocul gradinii o tufa de maciese . Ne-am asezat la umbra , era foarte cald si tata s-a dezbracat si a ramas in pantaloni scurti , la fel am facut si eu. Si cum macam noi , la un moment dat ma uit la tata si ii vad scula, cum statea el jos pantalonii scurti erau foarte largi si ii se vedea tot.Nu avea chiloti. Cand am vazut mi-i s-a sculat instant . S-a uitat si el un pic la mine si a continuat sa manance. Mi-e a inceput sa imi placa barbatii la varsta de 18 ani. Imi plac barbatii mai plinuti asa ca tata. Sa revenim, am terminat de mancat si tata s-a ridicat primul, a baut o gura de apa si s-a dus sa continue treaba .Eu inca nu m-am ridicat ca penisul meu era sculata in erectie si sa nu vada tata am mai stat un pic jos.Cand s-a culcat la loc m-am ridicat si eu si am continuat treaba candindu-ma tot timpul la scula lui tata. Am mai strans noi ce am strans si iara zice tata sa ne mai odihnim un pic la umbra ca era f.cald. Ne-am asezat si i-ar m-am uitat la pantalonii lui sa vad daca ii se mai vede scula. Eram asa de excitat incat mi-am zis ca o sa incerc sa vad daca am sanse cu el. Eu stiam ca si lui ii plac barbatii de la un prieten Zoli din acelasi sat cu noi, cu care ma intalneam destul de des si el mi-a spus ca si cu tatal meu se intalneste din cand in cand de aceeia am zis ca acum e momentul sa incerc si cu el sa vad daca accepta ca demult aveam fantezii cu el. Mi-am luat inima-n dinti si i-am pus mana pe picior si am inceput sa-l mangai. El a tresarit un pic si m-a intrebat ca ce vreau sa fac, eu zambind l-am intrebat daca vrea.... Atunci el asa de mirat a fost de mine si ca ce l-am intrebat , si sta un pic si se gandeste, pe urma ma intreaba : Serios...!? Sunt sigur ca vreau sa fac asta, eu i-am zis ca da . Apoi ma intreaba : Ca de cand imi place mie treaba asta ? Eu i-am zis ca de cativa ani ! Si ca de unde stiu eu de el ? I-am zis ca de la Zoli tamplarul. Imi spune ca i-l cunoaste bine pe Zoli si ca lui nu i-a spus nimic de mine. Si vine el la mine si incepe sa ma mangaie pe piept si eu la fel i-l magaiam , apoi a inceput sa ma sarute pe gura, pe gat ,pe tot corpul. Eu eram in extaz atunci , nu-mi venea sa cred ca se intampla , s-a pus in genunchi in fata mea si mi-a dat jos pantalonii scurti si a luat scula mea in mana si a inceput sa mi-o frece si cealalta mana era pe fundul meu mangaindu-mi anusul ,penisul meu era deja in erectie de mult. Si asa a continuat sa ma suga c-am 3-4 minute si eu i-am spus ca tre sa-mi vina.... ,el a spus ca sa-i dau drumul in gura lui si a inghitit-o pe toata. Apoi ne-am schimbat si am inceput si eu sa i-o sug , la el a durat ceva mai mult pana i-a venit, si ma intreaba daca vreau si eu, i-am spus ca da ,bineinteles . Si nu a trecut mult timp si si-a dat si el drumul in gura mea , toata sperma lui am inghitit-o asa pofta de pula am avutsi de excitat ce eram. Apoi ne-am mai sarutat un pic si ne-am zambit unul la celalalt. M-a intrebat daca mi-a placut , eu i-am raspuns ca da si ca fost minunat, nu imi vine sa cred ca am facut-o. Apoi ne-am imbracat si ne-am asezat inca un pic sa ne revenim, intre timp se intunecase un pic si ne-am apucat sa strangem lucrurile dar dupa cateva minute vine tata la mine zambind, ma cuprinde si ma intreaba daca mai vreau sa facem si altceva . Am dat din cap ca da mai vreau Atunci el zambind a venit mai aproape de mine si mi-a dat jos pantalonii scurti si-a zis sa ma asez in genunchi in fata lui , apoi s-a apucat sa imi linga anusul. Si-a bagat degetul mijlociu in gura lui pe urma si-a infipt degetul in fundul meu ungandu-l cu saliva . Pe urma si-a salivat si penisul si a venit spre mine ,in spatele meu bagandu-si scula in mine .In momentul acela nu imi venea sa cred ca tatal meu mi-o trage pe la spate, am visat demult la momentul acela si uite ca mi s-a indeplinit una dintre cele mai frumoase dorinte. La inceput s-a chinuit un pic ca nu aveam la noi ceva lubrifiant doar cu saliva lui, a intrat mai greu, dar pana la urma a reusit. Mi-a placut enorm de mult senzatia aceeia. Dupa cateva minute imi spune el in soapta la ureche ca vreau iar in gura , i-am spus ca da. A iesit repede din mine si s-a terminat a doua oara in gura mea inghitind toata sperma lui . Se vedea pe fata lui ca era foarte fericit si imi spune : Ei ei , ca de stia el mai repede de fanteziile mele....Am stat un pic si i-l intreb si eu : Da....tu nu vrei....? El prefacandu-se ca nu stie ce-l intreb....si ii fac un semn ca si eu vreau sa-i trag o pula, dar a zis ca nu ca e tarziu , data viitoare. Am ramas surprins ca nu vrea , nu stiu de ce ca nu l-am mai intrebat . Doar atat i-am spus : Bine...cum vrei tu !....si ne-am imbracat si-am plecat spre casa. Pana acasa nu ne-am zis nimic unul la altul, gandindu-ma doar la ce s-a intamplat intre noi, cred ca si el facea la fel. A doua oara cand am facut-o cu tata a fost in casa la noi mama fiind plecata la lucru si sora mea era la bunici. A fost minunat, de atunci eu sau el cand aveam pofta de pula ne ascundeam cateodata in beci sau in camara de lemne, iar cand nu e nimeni acasa mie imi placea sa o facem in bucatarie. Si in ziua de azi ne-o tragem cu mare placere.
robertospier
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 129
Membru din: Lun Apr 08, 2024 10:04 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 13

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: barbatcasatorit, Bing [Bot], Daz, james.hard, Lsdani169, noan1211 şi 558 vizitatori

  • Reclame