• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Mama isi masturbeaza fiica

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde DaniGhita87001 » Lun Mai 15, 2023 12:58 am

Credeti ca mamele din ziua de astazi vorbesc deschis cu ficele lor despre masturbare? Fiica noastra nu mai este virgina si am vorbit cu sotia mea sa vorbeasca despre acest lucru cu ea si sa o ghideze daca este cazul pentru evitarea altor neplaceri…
Acum sincer sa fiu pe mine ma excita grav situatia asta, cum ca a mea sotie o invata pe fimea sa se frece la pasarica si sa-i arate cum sa o faca, ba chiar sa ii arate pizda ei si sa se masturbeze in fata ei, mi-ar placea mult sa le stiu asa apropiate sau ca se joaca cu pasarica impreuna…
De masturbat stiu sigur ca se masturbeaza, amandoua, dar separat :))
Sotia are dildouri pentru cand nu sunt eu acasa si o face la telefon cu mine, cand o aud cum geme cand se termina mi se face pula beton.
Faza e ca sotia nu vrea sa vorbeasca cu fiica despre asta pentru ca i se pare deplasat desi mi-a spus ca de multe ori a surprins-o ca se masturba cu obiecte neconforme… poate par nebun dar cand am auzit de la ea ca se masturbeaza mi s-a sculat pula instant, nu am cum… probabil mai sunt printre voi care s-ar excita daca sotia ar veni si v-ar spune ca a prins-o pe fiica voastra de paispe ani cu telecomanda in pasarica. Mi-a spus si ca de atunci se inchide in camera si nu vrea sa mai vorbeasca deloc cu ea, despre nimic. Nu stiu cum sa procedez si ce sa facem, pe mine clar ma excita sa stiu ca se masturbeaza fimea dar nevastamea este incordata si nu stie cum sa o abordeze… Desi de mai multe ori a prins-o cu mana pe la pasarica, de data aceasta avea telecomanda infipta acolo, nu stiu ce o excita atat de grav la varsta aceasta, sincer.
DaniGhita87001
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 15, 2023 12:03 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Reclame

Video Chat Forum

Re: Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde tony_cam25 » Lun Mai 15, 2023 5:53 am

Wow incitant :D
tony_cam25
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Noi 14, 2020 5:06 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3

Re: Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde Mike_XXX » Lun Mai 15, 2023 12:21 pm

Acum vreo 25...30 de ani eu i-am recomandat fie-mi să facă laba mai bine, decât să se fută cu orice fraier. Eram cam stânjenit, dar discuția a fost ok, deschisă și productivă. ;)
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde Venom Nebunu » Lun Mai 15, 2023 7:04 pm

I-ai spus, fata tati, nu trebuie sa sugi pula ca o sug eu si pentru tine.
Venom Nebunu
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 15, 2023 7:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde Daz » Mar Mai 16, 2023 9:44 am

DaniGhita87001 » Lun Mai 15, 2023 1:58 am scrie:Credeti ca mamele din ziua de astazi vorbesc deschis cu ficele lor despre masturbare? Fiica noastra nu mai este virgina si am vorbit cu sotia mea sa vorbeasca despre acest lucru cu ea si sa o ghideze daca este cazul pentru evitarea altor neplaceri…
Acum sincer sa fiu pe mine ma excita grav situatia asta, cum ca a mea sotie o invata pe fimea sa se frece la pasarica si sa-i arate cum sa o faca, ba chiar sa ii arate pizda ei si sa se masturbeze in fata ei, mi-ar placea mult sa le stiu asa apropiate sau ca se joaca cu pasarica impreuna…
De masturbat stiu sigur ca se masturbeaza, amandoua, dar separat :))
Sotia are dildouri pentru cand nu sunt eu acasa si o face la telefon cu mine, cand o aud cum geme cand se termina mi se face pula beton.
Faza e ca sotia nu vrea sa vorbeasca cu fiica despre asta pentru ca i se pare deplasat desi mi-a spus ca de multe ori a surprins-o ca se masturba cu obiecte neconforme… poate par nebun dar cand am auzit de la ea ca se masturbeaza mi s-a sculat pula instant, nu am cum… probabil mai sunt printre voi care s-ar excita daca sotia ar veni si v-ar spune ca a prins-o pe fiica voastra de paispe ani cu telecomanda in pasarica. Mi-a spus si ca de atunci se inchide in camera si nu vrea sa mai vorbeasca deloc cu ea, despre nimic. Nu stiu cum sa procedez si ce sa facem, pe mine clar ma excita sa stiu ca se masturbeaza fimea dar nevastamea este incordata si nu stie cum sa o abordeze… Desi de mai multe ori a prins-o cu mana pe la pasarica, de data aceasta avea telecomanda infipta acolo, nu stiu ce o excita atat de grav la varsta aceasta, sincer.


Cred că este cam târziu acum pt soția ta să mai poată avea vreo discuție cu fiica voastră în legătură cu viața ei sexuală, mai ales că a avut indiscreția să intre peste ea în cameră și s-o prindă masturbându-se.
Daz
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Mar 02, 2022 9:06 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 84922

Re: Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde mache_007ro » Mar Mai 16, 2023 9:59 am

DaniGhita87001 » Lun Mai 15, 2023 12:58 am scrie:Credeti ca mamele din ziua de astazi vorbesc deschis cu ficele lor despre masturbare? Fiica noastra nu mai este virgina si am vorbit cu sotia mea sa vorbeasca despre acest lucru cu ea si sa o ghideze daca este cazul pentru evitarea altor neplaceri…
Acum sincer sa fiu pe mine ma excita grav situatia asta, cum ca a mea sotie o invata pe fimea sa se frece la pasarica si sa-i arate cum sa o faca, ba chiar sa ii arate pizda ei si sa se masturbeze in fata ei, mi-ar placea mult sa le stiu asa apropiate sau ca se joaca cu pasarica impreuna…
De masturbat stiu sigur ca se masturbeaza, amandoua, dar separat :))
Sotia are dildouri pentru cand nu sunt eu acasa si o face la telefon cu mine, cand o aud cum geme cand se termina mi se face pula beton.
Faza e ca sotia nu vrea sa vorbeasca cu fiica despre asta pentru ca i se pare deplasat desi mi-a spus ca de multe ori a surprins-o ca se masturba cu obiecte neconforme… poate par nebun dar cand am auzit de la ea ca se masturbeaza mi s-a sculat pula instant, nu am cum… probabil mai sunt printre voi care s-ar excita daca sotia ar veni si v-ar spune ca a prins-o pe fiica voastra de paispe ani cu telecomanda in pasarica. Mi-a spus si ca de atunci se inchide in camera si nu vrea sa mai vorbeasca deloc cu ea, despre nimic. Nu stiu cum sa procedez si ce sa facem, pe mine clar ma excita sa stiu ca se masturbeaza fimea dar nevastamea este incordata si nu stie cum sa o abordeze… Desi de mai multe ori a prins-o cu mana pe la pasarica, de data aceasta avea telecomanda infipta acolo, nu stiu ce o excita atat de grav la varsta aceasta, sincer.


Ești bolnav.
mache_007ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Aug 13, 2021 7:07 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 312

Re: Mama isi masturbeaza fiica

Mesajde jargon » Mar Mai 16, 2023 11:14 am

mache, stai closca, nu e nimic real de acolo :D
jargon
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 16, 2023 11:13 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: alejandro69, doc123, DotNetDotCom.org [Bot], faker223, Google [Bot], kinkonro, mirabelamaria, PuiDeTaur, T7440 şi 181 vizitatori

  • Reclame