• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Laba cu chilotei purtați(povestire)

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Laba cu chilotei purtați(povestire)

Mesajde DaniGhita87001 » Lun Mai 15, 2023 12:20 am

Faceti laba cu chiloti purtati? ! Am avut cateva ocazii de a face laba intr-o lenjerie de dama purtata si pur si simplu mi-a explodat pula !
Este foarte excitant sa simti mirosul de pizda de pe chilotii purtati sau sa-mi infasor pula in ciorapi de nylon si sa o frec cu disperare, mmmm....
Ador mirosul de pe chilotii nevestamii care daca sta 2-3 zile nefututa i se uda chilotii de si schimba de cateva ori pe zi sau mi arunca cu bagare de seama ca trebuie sa o fut ca “îi plange pasarica” daca nu… Lasa numai zeama pe ei, mai ales cand sta toata ziua la birou cu chiloteii bagati adanc in buzele pizdii, cand îi da jos seara si intra la duș ma duc la cosul de rufe si dau la laba cu ei in timp ce îi miros. E extraordinar mirosul de pizda incinsa, ma excita la maxim zeama de o lasa pe chiloti
Tot in cosul cu rufe din baie gasesc si chiloteii ficei mele de 14 ani(mica ce-i drept) dar nu mai este virgina, i-a placut viata la fel ca lui măsa:)) Stiu ca se masturbeaza pentru ca cunosc secretia de pe chilotei dupa ce face o degetica cu ea pe ei… îi gasesc mereu uzi leoarca si ma frec cu ei de pula dupa care spermez in ei.
Aveti experiente de genul? Daca da, povestiti aici ca vreau sa mi-o iau la laba, ma excita enorm intamplarile de genul si caut sa am parte de cat mai multe… Sau daca aveti poze cu chilotei purtati, postati aici!
DaniGhita87001
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 15, 2023 12:03 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Reclame

Video Chat Forum

Re: Laba cu chilotei purtați(povestire)

Mesajde labprof » Lun Mai 15, 2023 9:44 pm

Imagine
labprof
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 395
Membru din: Joi Ian 05, 2017 4:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4105

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Andreitest, eastbig2, Martino28, notedezece, rolironim, seb99xxx, stef1234, Stefan80, Trendiction [Bot], ursul_brun şi 171 vizitatori

  • Reclame