• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Merge fututa ?

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Merge fututa ?

Mesajde Zavaidoc » Dum Dec 25, 2022 8:07 pm

Zavaidoc
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 109
Membru din: Mar Apr 05, 2022 5:21 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Merge fututa ?

Mesajde Stres89 » Lun Dec 26, 2022 2:12 pm

Pe bune? ~X(
Cât de disperat sa fie cel care pune o poza cu o minora? Si sa ne intrebe dacă ,,nu merge fututa ?"
Oare cei care administrează acest site nu vad astfel de derapaje,
sau conteaza mai mult numărul postărilor, indiferent de legalitate, calitate, etc.?!?
Avatar utilizator
Stres89
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 218
Membru din: Lun Aug 27, 2018 5:05 pm
Localitate: București
Nume real: Valentin
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Merge fututa ?

Mesajde Zavaidoc » Mar Dec 27, 2022 9:55 am

Stres89 » Lun Dec 26, 2022 4:12 am scrie:Pe bune? ~X(
Cât de disperat sa fie cel care pune o poza cu o minora? Si sa ne intrebe dacă ,,nu merge fututa ?"
Oare cei care administrează acest site nu vad astfel de derapaje,
sau conteaza mai mult numărul postărilor, indiferent de legalitate, calitate, etc.?!?


are 29 de ani ba prostu puli mele .. vezi ca site asta e mic si te caut si te bat prostule
Zavaidoc
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 109
Membru din: Mar Apr 05, 2022 5:21 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Merge fututa ?

Mesajde faustinul » Mar Dec 27, 2022 12:03 pm


iar pui urate
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Merge fututa ?

Mesajde wytgs » Mar Dec 27, 2022 10:09 pm

fara nici o suparare dar fata pare minora din pozele astea, are un fizic de fata de 11 ani
wytgs
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 167
Membru din: Mar Noi 29, 2022 9:08 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22433

Re: Merge fututa ?

Mesajde adryan50 » Mar Dec 27, 2022 11:59 pm

Unde sunt pozele? Sa vedem si noi piesa?
adryan50
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 21, 2022 2:53 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: Merge fututa ?

Mesajde Stres89 » Mie Dec 28, 2022 4:26 am

Zavaidoc » 27 Dec 2022 09:55 scrie:
Stres89 » Lun Dec 26, 2022 4:12 am scrie:Pe bune? ~X(
Cât de disperat sa fie cel care pune o poza cu o minora? Si sa ne intrebe dacă ,,nu merge fututa ?"
Oare cei care administrează acest site nu vad astfel de derapaje,
sau conteaza mai mult numărul postărilor, indiferent de legalitate, calitate, etc.?!?


are 29 de ani ba prostu puli mele .. vezi ca site asta e mic si te caut si te bat prostule


De ce tot te isterizezi așa zavaidocule? Te-a deranjat adevărul? Faptul că descarci si
postezi aici multe fotografii de pe rețelele de socializare, fără acordul persoanelor respective, te face mai superior? Ai aterizat aici de câteva luni și începi sa faci ordine, sa-i ameninți pe cei care nu sunt de acord cu postările tale cu bătaia? M-ai amenințat cu moartea, in mesaj privat! Asta te face mai bărbat, ai erecție, ejaculezi mai mult?? Ești mai fericit și împlinit?
Avatar utilizator
Stres89
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 218
Membru din: Lun Aug 27, 2018 5:05 pm
Localitate: București
Nume real: Valentin
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Merge fututa ?

Mesajde Mike_XXX » Mie Dec 28, 2022 9:10 am

Stres89 » 26 Dec 2022, 15:12 scrie:Pe bune? ~X(
... pune o poza cu o minora? ...
Oare cei care administrează acest site nu vad astfel de derapaje, sau conteaza mai mult numărul postărilor, indiferent de legalitate, calitate, etc.?!?

Ești totuși 100% sigur că e vorba despre o minoră?
Nu de alta, da' am cunoscut tipe de 40+ care aveau corp și față de cel mult 14 ani...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2444
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Merge fututa ?

Mesajde Stres89 » Mie Dec 28, 2022 11:02 am

Mike_XXX » 28 Dec 2022 09:10 scrie:
Stres89 » 26 Dec 2022, 15:12 scrie:Pe bune? ~X(
... pune o poza cu o minora? ...
Oare cei care administrează acest site nu vad astfel de derapaje, sau conteaza mai mult numărul postărilor, indiferent de legalitate, calitate, etc.?!?

Ești totuși 100% sigur că e vorba despre o minoră?
Nu de alta, da' am cunoscut tipe de 40+ care aveau corp și față de cel mult 14 ani...


Ai mare dreptate Mihai, nu sunt sigur că e minora fiinta din poza asta: ,, https://ibb.co/D9xh7Nb" , fiindcă nu lucrez in cadrul S.P.C.E.P. Dar poți (putem) face o adresă către ei, sunt sigur că vor raspunde in termenul legal. Pana primești răspunsul, sper că nu dorești și tu să mă bati/sa mă omori, doar fiindcă am îndrăznit să contest calitățile erectile ale postarii mărețului Zavaidoc... :-?
Avatar utilizator
Stres89
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 218
Membru din: Lun Aug 27, 2018 5:05 pm
Localitate: București
Nume real: Valentin
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Merge fututa ?

Mesajde wytgs » Mie Dec 28, 2022 11:26 am

https://ibb.co/D9xh7Nb m-am uitat mai bine la poza asta si varsta ei are un range mare de la 14 la 30, e atractiva pentru aia care vor sa futa minore dar sunt speriati de eventualele consecinte si cauta tipe majore care doar par minore ex. minione, femei cu sani mici, cur plat si fata de liceu clasa a 9-a
wytgs
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 167
Membru din: Mar Noi 29, 2022 9:08 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22433

Re: Merge fututa ?

Mesajde Stres89 » Mie Dec 28, 2022 12:28 pm

wytgs » 28 Dec 2022 11:26 scrie:https://ibb.co/D9xh7Nb m-am uitat mai bine la poza asta si varsta ei are un range mare de la 14 la 30, e atractiva pentru aia care vor sa futa minore dar sunt speriati de eventualele consecinte si cauta tipe majore care doar par minore ex. minione, femei cu sani mici, cur plat si fata de liceu clasa a 9-a

Da, e o analiză foarte pertinenta. Interesanta marja ta de vârsta. Zavaidoc, printre înjurături și amenințări, ne-a comunicat că ființa respectiva are 29 de ani. Adevărul este că nici unghiul/pozitia din care a fost făcută fotografia nu e in avantajul ei...
Cu riscul de a lua un nou rand de înjurături/amenințări, rămân la părerea că fătuca din/in poza respectiva nu produce erecții. Cel mai corect și democratic ar fi sa votam. Ar trebui sa se sesizeze administratorul, Zeul internetului, să deschida un topic nou cu poza asta și întrebarea originala ,, Merge fututa?", cu cele doua variante de răspuns (da/nu). Așa vom ști exact cum sta treaba.
Cu ocazia asta poate înțelege și Zavaidoc că lumea nu se învârte doar în jurul lui, că ce e bun și frumos pentru el nu este obligatoriu să fie la fel și pentru ceilalți...
Avatar utilizator
Stres89
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 218
Membru din: Lun Aug 27, 2018 5:05 pm
Localitate: București
Nume real: Valentin
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Merge fututa ?

Mesajde HereIam » Sâm Ian 21, 2023 7:26 pm

Lasa ba zavaidoc, o futi tu ca nou nu ne place
HereIam
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iul 19, 2022 7:22 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Merge fututa ?

Mesajde ursulpulos » Sâm Ian 21, 2023 8:29 pm

Stres89 » Mie Dec 28, 2022 5:26 am scrie:
Zavaidoc » 27 Dec 2022 09:55 scrie:
Stres89 » Lun Dec 26, 2022 4:12 am scrie:Pe bune? ~X(
Cât de disperat sa fie cel care pune o poza cu o minora? Si sa ne intrebe dacă ,,nu merge fututa ?"
Oare cei care administrează acest site nu vad astfel de derapaje,
sau conteaza mai mult numărul postărilor, indiferent de legalitate, calitate, etc.?!?


are 29 de ani ba prostu puli mele .. vezi ca site asta e mic si te caut si te bat prostule


De ce tot te isterizezi așa zavaidocule? Te-a deranjat adevărul? Faptul că descarci si
postezi aici multe fotografii de pe rețelele de socializare, fără acordul persoanelor respective, te face mai superior? Ai aterizat aici de câteva luni și începi sa faci ordine, sa-i ameninți pe cei care nu sunt de acord cu postările tale cu bătaia? M-ai amenințat cu moartea, in mesaj privat! Asta te face mai bărbat, ai erecție, ejaculezi mai mult?? Ești mai fericit și împlinit?


Cica fara acordul persoanelor respective. Nu ca ii iau apararea astuia de a postat dar din toate pozele de aici cate crezi ca sunt puse cu consimtamantul femeii din poza? Hai sa ne gandim la toate pozele de la plaja, poze cu colege/rude/iubite, creepshoturi in public, etc. Daca ai asa valori morale inalte nu ai ce cauta aici, indiferent daca femeia din poza e minora sau nu.
ursulpulos
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 203
Membru din: Vin Ian 20, 2023 8:39 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 22381

Re: Merge fututa ?

Mesajde rmst » Dum Ian 22, 2023 8:40 pm

Zic sa va calmati si sa incetati cu amenintarile.
Parerea mea este ca fata nu.i minora sau cel putin nu are 11-14 ani. Cred ca felul cum este facuta poza si corpul ei slab da impresia ca ar fi minora. Dar sa ne uitam la sparancene si la tatuaje. La 11 ani un copil intreg la minte cu parinti ok nu cred ca si.ar face tatuaje si sparancene la salon. Asta e parerea mea.
Zavaidoc putea rezolva misterul daca mai punea poze cu aceeasi persoana din alte unghiuri.
Zavaidoc incearca sa participi la subiectele deschise de tine. Pui doua poze si dispari din cadru. Daca nu poti continua nu il deschide. Este subiect cu " tipe random " si te poti destrabala acolo.
Nimeni nu ar trebui sa se supere daca altcuiva nu ii place ce a postat.
rmst
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 1647
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 1:25 pm
Orientare sexuală: lesby

Re: Merge fututa ?

Mesajde arcasul16 » Mie Apr 26, 2023 12:55 pm


merge merge
arcasul16
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 118
Membru din: Mar Ian 11, 2022 8:57 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Merge fututa ?

Mesajde ursulpulos » Lun Sep 04, 2023 5:10 pm

E buna gagicuta. Asa petite, o futi oricum vrei. Si funduletul ala e apetisant.
ursulpulos
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 203
Membru din: Vin Ian 20, 2023 8:39 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 22381

Re: Merge fututa ?

Mesajde ichereches » Lun Sep 04, 2023 5:22 pm

N-are cum sa fie minora, are tatuaj, daca te uiti mai bine :)) deschide-ti ochii baaai!
ichereches
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Sep 04, 2023 5:09 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Merge fututa ?

Mesajde 123stop » Lun Sep 04, 2023 6:18 pm

eu as da
123stop
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Lun Mai 22, 2023 10:40 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1

Re: Merge fututa ?

Mesajde olivercrom » Joi Sep 07, 2023 12:49 am

Iti dai seama cine de aici a a absolvit virgin liceul dupa comentarii XD Muierea asta are pielea unei femei care e aproape de 30 de ani, iti dai seama de asta in special cand te uiti la picioare, ca picioarele sunt zona care imbatraneste si se inchide la culoare prima - ca doar e cea mai folosita parte a corpului, si se degradeaza prima. Faptul ca unii au mers asa departe sa zica ca are 11 ani e hilar... prea multa laba, prea putina socializare... dincolo de faptul ca e evident o femeie in floarea varstei, in ce univers ati vazut bai, fete de 11 ani cu tatuaje XDDD .... 11 ani, inseamna clasa a 5-a XDDDDDD
olivercrom
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 122
Membru din: Vin Feb 24, 2023 12:45 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 3364

Re: Merge fututa ?

Mesajde Pitti12345 » Dum Oct 29, 2023 10:50 pm

Buna de pula
Pitti12345
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Iul 19, 2019 1:05 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], DotNetDotCom.org [Bot], gaijinlife, Gigel6969, Mnbvcxz, puliseus, Trendiction [Bot], viorelgn, Vlad18, Yandex [Bot] şi 207 vizitatori

  • Reclame