• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Asa vreau

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Asa vreau

Mesajde ibnlab » Mar Mar 22, 2022 5:47 pm

Nu am stiut unde sa postez poza, asa ca scriu aici.

Cam asa as vrea: sa stau cracanat toata ziua si o milfa sa mi-o beleasca cu masturbatorul... :wanker: Ahhh imi curg balele din gura

Imagine
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Asa vreau

Mesajde dinoradea » Mar Mar 22, 2022 11:38 pm

ti-ar freca pula in timp ce isi face unghiile
dinoradea
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Mar Apr 13, 2021 10:15 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -343004

Re: Asa vreau

Mesajde tarrysoto » Mie Mar 23, 2022 10:07 am

n-o sa crezi poate, dar am facut asta. aveam o fosta colega, buna rau, pe care voiam s-o fut, dar nu s-a lasat. apoi a plecat din tara. cat era acolo, am reusit s-o conving sa-mi trimita poze intai cu chilotii ei (ea nefiind in ei), apoi in tatele goale, apoi ne-am futut la web. cand s-a intors, dupa cativa ani, mi-a adus un fleshlight, cam ca ala din poza. deci la momentul ala nu ne futusem inca, nu ne vazusem goi in realitate. mi-a explicat cum sa-l folosesc, apoi m-am dus la baie, eram la ea acasa. a iesit si a inchis usa, ceea ce m-a intristat putin - oare chiar nu vrea sa se uite? dar in fond era de asteptat... m-am dezbracat la curul gol si am inceput sa fut fleshlightul, cu gemete exagerate. ea se fataia pe langa baie... "vrei sa vezi?!" i-am zis, emotionat. "DA!!" si iata cum futeam fleshlightul, in fatza ei, in picioare, ea ma mangaia pe sfarcuri, pe solduri, imi zicea "asa, fute, fute tare, goleste-ti coaiele, ca sunt pline!" am stropit de nu ma mai opream.... dupa care o vreme m-am dus la ea in fiecare zi sa-mi bag pula in fleshlight, uneori ea era in chilotei, alteori in pizda goala, o data i-am lins lindicul si si-a dat drumul in gura mea in timp ce eu eram cu fleshlightul, alta data i l-am pus intre craci si-l futeam ca si cum o futeam pe ea, iar ea dadea din cur... a fost superb, apoi m-am dus tot mai rar, iar cand ea s-a mutat cu un tip mi-a dat fleshlightul de tot. nu voiam sa-l tin in casa, ca nu stau singur, asa ca i l-am dat unui amic labagiu, cu care insa am pierdut legatura. oricum, @ibnlab, iti doresc si tie sa futi un fleshlight ajutat de o domnisoara superba ;)
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Re: Asa vreau

Mesajde ibnlab » Mie Mar 23, 2022 10:29 am

tarrysoto » Mie Mar 23, 2022 11:07 am scrie:n-o sa crezi poate, dar am facut asta. aveam o fosta colega, buna rau, pe care voiam s-o fut, dar nu s-a lasat. apoi a plecat din tara. cat era acolo, am reusit s-o conving sa-mi trimita poze intai cu chilotii ei (ea nefiind in ei), apoi in tatele goale, apoi ne-am futut la web. cand s-a intors, dupa cativa ani, mi-a adus un fleshlight, cam ca ala din poza. deci la momentul ala nu ne futusem inca, nu ne vazusem goi in realitate. mi-a explicat cum sa-l folosesc, apoi m-am dus la baie, eram la ea acasa. a iesit si a inchis usa, ceea ce m-a intristat putin - oare chiar nu vrea sa se uite? dar in fond era de asteptat... m-am dezbracat la curul gol si am inceput sa fut fleshlightul, cu gemete exagerate. ea se fataia pe langa baie... "vrei sa vezi?!" i-am zis, emotionat. "DA!!" si iata cum futeam fleshlightul, in fatza ei, in picioare, ea ma mangaia pe sfarcuri, pe solduri, imi zicea "asa, fute, fute tare, goleste-ti coaiele, ca sunt pline!" am stropit de nu ma mai opream.... dupa care o vreme m-am dus la ea in fiecare zi sa-mi bag pula in fleshlight, uneori ea era in chilotei, alteori in pizda goala, o data i-am lins lindicul si si-a dat drumul in gura mea in timp ce eu eram cu fleshlightul, alta data i l-am pus intre craci si-l futeam ca si cum o futeam pe ea, iar ea dadea din cur... a fost superb, apoi m-am dus tot mai rar, iar cand ea s-a mutat cu un tip mi-a dat fleshlightul de tot. nu voiam sa-l tin in casa, ca nu stau singur, asa ca i l-am dat unui amic labagiu, cu care insa am pierdut legatura. oricum, @ibnlab, iti doresc si tie sa futi un fleshlight ajutat de o domnisoara superba ;)


Iti multumesc mult de share-ul asta, superba amintire si experiente! Mi s-a sculat la laba citind, evident :wanker: In plus, nimic nu se compara cu incurajarile unei femei facute unui labagiu.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Asa vreau

Mesajde Popescuandrei289 » Dum Apr 03, 2022 8:20 am

ibnlab » Mar Mar 22, 2022 6:47 pm scrie:Nu am stiut unde sa postez poza, asa ca scriu aici.

Cam asa as vrea: sa stau cracanat toata ziua si o milfa sa mi-o beleasca cu masturbatorul... :wanker: Ahhh imi curg balele din gura

Imagine


E mișto,dar cred ca totuși mana unei femei nu o întrece nimeni.
Popescuandrei289
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Mar 20, 2022 10:42 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1087197

Re: Asa vreau

Mesajde ibnlab » Sâm Mai 14, 2022 9:19 am

Imagine
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Asa vreau

Mesajde Thanatos911 » Sâm Mai 14, 2022 12:50 pm

vreau si eu
Thanatos911
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 94
Membru din: Sâm Mai 14, 2022 12:38 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -5000

Re: Asa vreau

Mesajde ibnlab » Sâm Mai 14, 2022 12:56 pm



asa-i ca arata super?
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Asa vreau

Mesajde Horny fucker » Vin Iun 30, 2023 11:38 pm

Și eu vreau
Horny fucker
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Dum Aug 01, 2021 6:44 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Shiner, vignakalmi şi 119 vizitatori

  • Reclame