• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Joi Oct 20, 2022 7:55 pm

Hrnynightelf » Joi Oct 20, 2022 7:40 pm scrie:Da s-a lasat destul de greu, la un moment dat dupa ce-am venit de la o petrecere si eram super ametiti, mama era plecata la bunica deci eram singuri in casa. Ea cand se ameteste devine ori foarte jucausa, ori enervanta, norocul meu ca am prins-o in prima faza. De la prostii de tachinari mai cu tenta sexuala, atingeri din ce in ce mai intime, am ajuns cumva sa-i dau tricoul jos si sa-i iau tatele si sa ma joc cu sfarcurile ei. Ulterior o vad ca se excita putin si i le trag si le musc putin mai tare pana cand o vad ca scoate random un geamat. Dupa aia am atins-o usor pe abdoment si i-am bagat mana in pantaloni sa-i mangai coapsele, moment in care o vad ca se excita dar avea si o urma de confuzie. Ii soptesc incet "stai linistita e ok" si imi continui treaba atingand-o de data asta pe chiloti si o vad ca incepe sa-si miste usor soldurile. O tot ating eu acolo si simt ca incepe sa se ude... e clar am zis. Ii ranjesc putin si o prind usor de gat cu cealalta mana cand cea din pantaloni ii dau putin chilotii intr-o parte si incep s-o ating la pizda, moment in care o vad ca tresare asa putin dar nu voia sa ma opresc. Ma joc putin cu pizda ei si bag putin degetul inauntru in timp ce ma jucam cu sfarcurile ei cu cealalta mana si incepe sa geama dar incet.
Dupa ce am mai tinut-o asa in tensiune putin o ridic si ii trag rapid pantalonii jos de pe ea, ii dau sosetele jos si dupa ii trag chilotii jos, ea se uita cu un ranjet la mine si ma apropii s-o ling... Cand dau s-o ling brusc scoate un geamat putin mai tare si o vad ca-si da capul pe spate si incep s-o ling calumea, erau uda dar isi musca in continuu degetul sa nu scoata zgomote prea tari. Dupa ce-am vazut-o ca isi misca soldurile alea in continuu dau sa ma ridic putin si numa o vad ca ma impinge pe spate si da sa-mi scoata pula afara. O scoate si incepe s-o frece si dupa a luat-o direct in gura. O sugea si o lingea, putin cam stangace ca era destul de ametita dar tot se simtea bine.
Ma suge ea cat ma suge si dupa o vad ca poc se urca peste mine... Opaa... zic eu, se urca ea peste mine si incearca sa si-o bage in pizda, cand o simt ca intra brusc o vad ca isi pune rapid mainile la gura sa nu urle prea tare si incepe sa se miste usor. Era foarte stramta ce-i drept, eram si eu destul de plecat in stele deci n-am putut s-o rup prea tare.
Am stat acolo cateva minute de m-a calarit in timp ce gemea mut, pana cand am tras-o spre mine si m-am bagat in spatele ei punand-o doggy. Am prins-o de par de la spate si am inceput sa-i dau cateva ciocane, ea care a prins rapid o perna d-aia de decor si o musca gemand in timp ce strangea din pumni. O futeam si ii dadeam pana cand la un moment dat simt ca imi vine, i-o scot din pizda si incep sa mi-o frec rapid pana cand imi dau drumul pe curul ei si ii arunc cateva jeturi peste buci.
Ziua urmatoare dupa ce ne-am revenit din mahmureala am stat putin de vorba sa ne amintim ce-am facut mai exact :D

Ca sa iti raspund la intrebare, nu nu o facem prea des, inca este la inceput, inca se obisnuieste cu ideea, dar i-au placut datile cand am facut-o

frumos..
eu cred ca daca aveam o sora sigur o futeam.., multi prieteni in copilarie care aveau surori povesteau ca-si freacau pula de pizda lor
astept si alte povesti, cand erati trezi..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde bob21cm » Joi Oct 27, 2022 2:48 pm

Hrnynightelf » Joi Oct 20, 2022 8:40 pm scrie:...
Ca sa iti raspund la intrebare, nu nu o facem prea des, inca este la inceput, inca se obisnuieste cu ideea, dar i-au placut datile cand am facut-o


Frumos de tot!
bob21cm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 211
Membru din: Lun Oct 11, 2021 11:00 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6041

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mar Noi 01, 2022 6:20 am

Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Daz » Mar Noi 01, 2022 8:10 am

Daz
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Mar 02, 2022 9:06 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 84922

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Shiner » Vin Noi 11, 2022 5:00 am

Eu ii dau la laba
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 800
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde iceman » Vin Noi 11, 2022 6:35 am


ce mi-as baga pula intre tatele alea ale maicatii
iceman
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 166
Membru din: Mie Apr 20, 2022 6:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 15051

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde andrei9132 » Lun Noi 14, 2022 10:23 pm

Bună rău de pula mama ta
andrei9132
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 106
Membru din: Dum Sep 24, 2017 8:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -926

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Lun Noi 14, 2022 11:11 pm

Multam!
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde CristiGhe » Joi Noi 17, 2022 8:54 am

Deci marți seară am făcut laba pe un sutien al mamei, daca va întrebați cum a ajuns la mine pai stau la țară și cum vremea de afara numai permite uscarea hainei, hainele se usucă pe sobă și în camera mea m am trezit cu un sutien al mamei, dar am făcut prostia de a mi da drumul pe el ieri dimineață când m am trezit am văzut că sutienul numai este în camera și mi am luat panica grav, dar având în vedere că mama nu mi a zis nimic sper sa nu fi văzut...
CristiGhe
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 17, 2022 8:52 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8624

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Mike_XXX » Joi Noi 17, 2022 10:33 am

Speri mata...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde erogen24 » Joi Noi 17, 2022 1:59 pm

CristiGhe » Joi Noi 17, 2022 9:54 am scrie:Deci marți seară am făcut laba pe un sutien al mamei, daca va întrebați cum a ajuns la mine pai stau la țară și cum vremea de afara numai permite uscarea hainei, hainele se usucă pe sobă și în camera mea m am trezit cu un sutien al mamei, dar am făcut prostia de a mi da drumul pe el ieri dimineață când m am trezit am văzut că sutienul numai este în camera și mi am luat panica grav, dar având în vedere că mama nu mi a zis nimic sper sa nu fi văzut...

Nu trebuie să te temi de mama ta. Ar fi și mai excitant să găsești și chiloți purtați de ea, să-i miroși, să faci laba și să-ți dai drumul pe ei. Dacă o să-și dea seama de ce s-a-ntâmplat, cu atât mai bine. O să se creeze o legătură specială între voi, un fel de complicitate, după ce veți discuta și veți deveni mai apropiați.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde AnonimulNecunoscut » Mar Dec 06, 2022 11:02 pm

Salut băieți , astăzi am descoperit dildoul mamei mele , sa zicem ca din greșeală:) . Astăzi am întrat în camera părinților pentru a cauta ceva , iar în camera era mirosu ala de sex , pe care îl știm cu toții. Și ma roade curiozitate și într un fel ma excita mirosu și am început sa caut prin dressing și într un final am găsit nu 1 dildo cei 2 . Cum le am găsit primu lucru pe care l am făcut... a fost sa le miros :)). Iar azi parca o vad pe mama cu alții ochii ( și pana acum as fii vrut sa o fut) da acum ma uit pe curu ei insistent . Și ma tot gândesc cum sa fac sa o fut ținând cont ca ea încă e cu tata și încă se fut din ce am văzut în telefonu lu tata :)). Ideei cum sa o fac ? PS. Mama nu cred ca e genu care e deschisa la chestii de astea Taboo:).
AnonimulNecunoscut
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 06, 2022 10:55 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Shiner » Mie Dec 07, 2022 6:39 am

Eu ma labaresc
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 800
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Mie Dec 07, 2022 7:57 am

Cristian Tudor Popescu
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde rmst » Mie Dec 07, 2022 10:02 am

Incearca sa te limitezi pe subiect te rog.
rmst
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 1638
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 1:25 pm
Orientare sexuală: lesby

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Ionut39 » Sâm Dec 10, 2022 1:01 am

Hrnynightelf ai mai facut ceva cu maica-ta?
Ionut39
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Dec 10, 2022 12:59 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Sâm Dec 10, 2022 10:06 am

Yep, am reusit s-o conving sa facem anal, aparent i-a placut mai mult decat se astepta :D
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Mike_XXX » Sâm Dec 10, 2022 11:02 am

Felicitări!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Sâm Dec 10, 2022 11:07 am

Hrnynightelf » Sâm Dec 10, 2022 11:06 am scrie:Yep, am reusit s-o conving sa facem anal, aparent i-a placut mai mult decat se astepta :D

te-a futut in cur?
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde erogen24 » Sâm Dec 10, 2022 12:41 pm

faustinul » Sâm Dec 10, 2022 12:07 pm scrie:
Hrnynightelf » Sâm Dec 10, 2022 11:06 am scrie:Yep, am reusit s-o conving sa facem anal, aparent i-a placut mai mult decat se astepta :D

te-a futut in cur?

Dacă zice c-au făcut anal, cred că maică-sa l-a futut pe el în cur cu vreun dildo, banană sau orice alt obiect cu formă de pulă. Invers pare cam greu de crezut. Am auzit de bărbați care și-au futut mamele în pizdă. E prima oară când aud că un bărbat și-a futut propria mamă-n cur.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: catxx18, JasonHiree, Kriszti12, Lex82Lex, Mail.ru [Bot], Majestic-12 [Bot], Marius7990, tce205 şi 156 vizitatori

  • Reclame