• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Vin Ian 21, 2022 10:30 am

Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 2:15 am scrie:Ok va zic toata povestea atunci. Acum putin timp a venit maicamea acasa de la o prietena si purta niste tocuri rosii. Eu eram in bucatarie, cand a venit s-a descaltat si s-a dus in baie sa faca un dus. In momentul ala m-am ridicat si m-am dus la pantofii ei. Am luat unul dintre ei si am inceput sa-l miros. Nu transpirase sau ceva dar clar aveau mirosul picioarelor ei bine imprimat, si nici nu era gretos sau ceva, era mai mult mirosul ala "wild" adica ala natural. Eram asa horny incat mi s-a sculat instant si am inceput sa mi-o frec. Mi-am dat drumul in pantofii ei dupa aia. Cand a iesit din dus purta doar un halat, avea parul ud si i se vedeau picioarele cu pedichiura aia rosie.
Fast forward putin timp mai tarziu a descoperit sperma din pantofi, s-a enervat maxim si a venit in camera mea si m-a luat la interogatoriu. Dupa putin timp i-am zis ca ii ador picioarele foarte mult si mi se scoala de fiecare data. In fine tot s-a enervat si n-am mai vorbit in seara aia. Cateva zile mai tarziu dupa ce totul a fost ok, intr-o seara mi-a zis sa vin in camera ei, eu ma jucam cu niste tovarasi lol atunci deci clar n-aveam de gand sa stau prea mult sau macar sa ma duc.
M-am dus in camera ei si mi-a zis sa stau jos. Avea plapuma peste ea si m-a intrebat de ce imi plac picioarele ei asa de mult? I-am zis ca sunt foarte sexy, sunt albe, par asa catifelate, si mai ales cand are pedichiura rosie sau neagra, pur si simplu sunt perfecte. Chestia e ca urmatorul lucru pe care-l vad e ca isi da plapuma aia de pe ea si era complet goala, la care ea "ok hai sa vad ce vrei sa incerci, dar doar de data asta" (probabil nu mai voia sa se trezeasca cu sperma in pantofi cine stie). In fine cand am auzit asta eram socat total.
Vazand ca eram cu ochii ca farurile de matiz a zis ca "da da ai auzit bine", nu glumesc dar aia cred ca a fost una din cele mai misto nopti ale mele. M-am dus spre coapsele ei, le-am atins, le-am sarutat dupa m-am dus mai jos si mai jos pana am ajuns la picioare. Le-am luat in maini si am inceput sa le masez, sa le miros si cand intr-un final am ajuns sa le ling... era ca un vis devenit realitate. Felul cum se simteau pe limba mea, asa de catifelate, asa de placute la atingere, cred ca n-a ramas cm pe care sa nu-l fi lins, si evident aveam o erectie de puteam sa indoi otelul probabil, ea a observat pt ca dc nu, e femeie, cum se putea altfel. Mi-a zis "cred ca ai o problema acolo jos..."
In fine cand a zis asta m-am cam rusinat sincer dar ea a zis instant sa-mi dau pantalonii jos, mi-a luat pula, a frecat-o de vreo cateva ori si dupa a zis "hmm am o idee". Eu m-am panicat pt ca n-aveam nicio idee ce era in mintea ei la momentul ala, dar am vazut-o ca a adus o sticla cu ulei de bebe sau ce era habar n-am, si-a uns picioarele cu uleiul ala, dupa care a inceput sa-mi dea cred ca cel mai bun footjob din viata mea. Din nush ce motiv, femeia chiar stia ce facea, si cand am simtit picioarele alea superbe pe pula, era aproape magic. Intr-un fel i-a placut si ei, era destul de concentrata pe actiune si totusi avea un zambet pervers pe fata. A mai durat vreo 5-10 minute sau ceva de genul si mi-am dat drumul pe picioarele alea, dar am ejaculat mai ceva niciodata, zici ca am tras cu un shotgun, adica era mult mai multa decat deobicei. Probabil e ceva normal din cand in cand cine stie.
Ultimul lucru pe care l-am vazut era ca statea acolo, zambea, cu sperma mea pe picioarele ei si cum a luat o parte si-a gustat-o, dupa care m-am dus inapoi la mine in camera.
Acum sincer, nush ce-ar putea urma, sau daca va mai fi vreo data viitoare, dar mie chiar mi-a placut, n-am crezut ca s-ar putea intampla vreodata, dar cumva chiar s-a intamplat. Tare sunt curios ce gandeste ea despre treaba asta.
Voi ce ziceti? Ar putea exista o data viitoare? Sau a fost doar "my golden night" si aia e?





Fuck yeah .... foarte tare ,dar trust me sigur nu a fost prima data cand a facut asta si in cazul tau daca va merge mai departe eu zic ca da dar trebuie sa insisti nu foarte mult dar destul vat sa-si imagineze si ea
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 11:59 am

Tare, mersi de sfat, abia astept sa ajungem la sex propriu-zis dar n-as zice nu la inca o intamplare de genul :))
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Vin Ian 21, 2022 12:06 pm

Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 3:59 am scrie:Tare, mersi de sfat, abia astept sa ajungem la sex propriu-zis dar n-as zice nu la inca o intamplare de genul :))



Atunci iti propun sa ii mai lasi o surpriza in pantofi....poate o excuta asta si vei mai avea o surpriza cum ai avut
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Bagaciosu » Vin Ian 21, 2022 1:15 pm

Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 12:59 pm scrie:Tare, mersi de sfat, abia astept sa ajungem la sex propriu-zis dar n-as zice nu la inca o intamplare de genul :))

La pizda nu i-ai tras nici o limba, nu te-ai băgat și tu cu botu acolo cum de ai ratat? Eu zic ca dacă mai vrei ceva sa treci la nivelul următor, adică sa îți dau drumu în chiloții ei și sa ii pui la loc, o sa înțeleagă ca vrei și pizda, data viitoare încearcă cu periuța de dinți și o sa știe ca vrei sa îți suga pula. Pune și tu poze cu mama ta sa ne labim și noi :wanker:
Avatar utilizator
Bagaciosu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 120
Membru din: Joi Iun 24, 2021 5:32 am
Localitate: Ploiesti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2746

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde simplicity97 » Vin Ian 21, 2022 1:39 pm

Faine povestile, mai vrem :D
simplicity97
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 107
Membru din: Mar Apr 13, 2021 5:59 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3215

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 7:18 pm

Sincer, cand vine vorba de sex tare as vrea un anal cu ea, are un fund mare, misto si cred ca ar fi numai bun de futut
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Vin Ian 21, 2022 7:36 pm

Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 11:18 am scrie:Sincer, cand vine vorba de sex tare as vrea un anal cu ea, are un fund mare, misto si cred ca ar fi numai bun de futut



Pine o poza cu ea macar sa vedem si noi cu ce te confrunti acasa
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 7:47 pm

Asta n-am cum sa fac, pe langa ca "reputatia" incestului e cum e, n-am cum sa postez asa ceva.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Vin Ian 21, 2022 7:54 pm

Nu ma refer la fata sa vedem cine este ....ma refer la corp.....dar tu sti eu nu insist.....
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 7:58 pm

De povestit o sa mai spun lucruri, acolo nu-i problema, dar poze nu, asta n-o sa se intample
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Sâm Ian 22, 2022 3:17 pm

Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 11:58 am scrie:De povestit o sa mai spun lucruri, acolo nu-i problema, dar poze nu, asta n-o sa se intample



Ai mai facut ceva ???
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Sâm Ian 22, 2022 3:22 pm

Momentan nu, dar sincer de la seara aceea maicamea a inceput sa ma priveasca putin altfel. Si-a schimbat tonul vocii, se comporta putin diferit, pun pariu ca are cateva idei in minte care zburda pe acolo. Sunt curios ce-o sa se intample pe viitor.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Sâm Ian 22, 2022 3:28 pm

Ti-am zis mai lasa-i o surpriza in pantofi si garantez ca se va intampla ceva
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Rahon » Dum Ian 23, 2022 7:50 pm

Salut eu as dorii poze daca tot povestiti da-ti si macar o poza sa am si eu la ce rupe o laba
Rahon
 

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Lun Ian 24, 2022 11:57 am

Cand eram mici mama ne masturba pe mine si pe sora mea inainte de culcare, zicea ca sa dormim bine. Am auzit ca la tara le da tuica cu acelasi scop.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde OneHope » Lun Ian 24, 2022 1:28 pm

Pai spune i că nu dormi bine :))
OneHope
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 03, 2021 2:05 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3872

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Lun Ian 24, 2022 1:40 pm

Hrnynightelf » Vin Ian 21, 2022 10:15 am scrie:Ok va zic toata povestea atunci. Acum putin timp a venit maicamea acasa de la o prietena si purta niste tocuri rosii. Eu eram in bucatarie, cand a venit s-a descaltat si s-a dus in baie sa faca un dus. In momentul ala m-am ridicat si m-am dus la pantofii ei. Am luat unul dintre ei si am inceput sa-l miros. Nu transpirase sau ceva dar clar aveau mirosul picioarelor ei bine imprimat, si nici nu era gretos sau ceva, era mai mult mirosul ala "wild" adica ala natural. Eram asa horny incat mi s-a sculat instant si am inceput sa mi-o frec. Mi-am dat drumul in pantofii ei dupa aia. Cand a iesit din dus purta doar un halat, avea parul ud si i se vedeau picioarele cu pedichiura aia rosie.
Fast forward putin timp mai tarziu a descoperit sperma din pantofi, s-a enervat maxim si a venit in camera mea si m-a luat la interogatoriu. Dupa putin timp i-am zis ca ii ador picioarele foarte mult si mi se scoala de fiecare data. In fine tot s-a enervat si n-am mai vorbit in seara aia. Cateva zile mai tarziu dupa ce totul a fost ok, intr-o seara mi-a zis sa vin in camera ei, eu ma jucam cu niste tovarasi lol atunci deci clar n-aveam de gand sa stau prea mult sau macar sa ma duc.
M-am dus in camera ei si mi-a zis sa stau jos. Avea plapuma peste ea si m-a intrebat de ce imi plac picioarele ei asa de mult? I-am zis ca sunt foarte sexy, sunt albe, par asa catifelate, si mai ales cand are pedichiura rosie sau neagra, pur si simplu sunt perfecte. Chestia e ca urmatorul lucru pe care-l vad e ca isi da plapuma aia de pe ea si era complet goala, la care ea "ok hai sa vad ce vrei sa incerci, dar doar de data asta" (probabil nu mai voia sa se trezeasca cu sperma in pantofi cine stie). In fine cand am auzit asta eram socat total.
Vazand ca eram cu ochii ca farurile de matiz a zis ca "da da ai auzit bine", nu glumesc dar aia cred ca a fost una din cele mai misto nopti ale mele. M-am dus spre coapsele ei, le-am atins, le-am sarutat dupa m-am dus mai jos si mai jos pana am ajuns la picioare. Le-am luat in maini si am inceput sa le masez, sa le miros si cand intr-un final am ajuns sa le ling... era ca un vis devenit realitate. Felul cum se simteau pe limba mea, asa de catifelate, asa de placute la atingere, cred ca n-a ramas cm pe care sa nu-l fi lins, si evident aveam o erectie de puteam sa indoi otelul probabil, ea a observat pt ca dc nu, e femeie, cum se putea altfel. Mi-a zis "cred ca ai o problema acolo jos..."
In fine cand a zis asta m-am cam rusinat sincer dar ea a zis instant sa-mi dau pantalonii jos, mi-a luat pula, a frecat-o de vreo cateva ori si dupa a zis "hmm am o idee". Eu m-am panicat pt ca n-aveam nicio idee ce era in mintea ei la momentul ala, dar am vazut-o ca a adus o sticla cu ulei de bebe sau ce era habar n-am, si-a uns picioarele cu uleiul ala, dupa care a inceput sa-mi dea cred ca cel mai bun footjob din viata mea. Din nush ce motiv, femeia chiar stia ce facea, si cand am simtit picioarele alea superbe pe pula, era aproape magic. Intr-un fel i-a placut si ei, era destul de concentrata pe actiune si totusi avea un zambet pervers pe fata. A mai durat vreo 5-10 minute sau ceva de genul si mi-am dat drumul pe picioarele alea, dar am ejaculat mai ceva niciodata, zici ca am tras cu un shotgun, adica era mult mai multa decat deobicei. Probabil e ceva normal din cand in cand cine stie.
Ultimul lucru pe care l-am vazut era ca statea acolo, zambea, cu sperma mea pe picioarele ei si cum a luat o parte si-a gustat-o, dupa care m-am dus inapoi la mine in camera.
Acum sincer, nush ce-ar putea urma, sau daca va mai fi vreo data viitoare, dar mie chiar mi-a placut, n-am crezut ca s-ar putea intampla vreodata, dar cumva chiar s-a intamplat. Tare sunt curios ce gandeste ea despre treaba asta.
Voi ce ziceti? Ar putea exista o data viitoare? Sau a fost doar "my golden night" si aia e?

frumos si pare destul de adevarat..
puteai sa insisti mai mult, mai ales ac , banuiesc ca s-a excitat si ea..
poate reusesti ceva mai mult..dar cred ca initiativa este bine sa vina din partea ei..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde OneHope » Lun Ian 24, 2022 1:48 pm

Eu nu prea cred povestea,ce-i drept e excitantă dar sa fim seriosi ,cate mame știu ce-i ăla footjob..
OneHope
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 03, 2021 2:05 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3872

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Lun Ian 24, 2022 2:10 pm

Ori ca-i zici footjob, ori ca-i zici laba cu picioarele, tot la fel se face
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Lun Ian 24, 2022 7:01 pm

OneHope » Lun Ian 24, 2022 2:48 pm scrie:Eu nu prea cred povestea,ce-i drept e excitantă dar sa fim seriosi ,cate mame știu ce-i ăla footjob..

Topicul se cheama sex/fantezii
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: ciprianyo, gica, Iulian29, johnny91, miketone43, Trendiction [Bot] şi 530 vizitatori

  • Reclame