• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Ionut39 » Vin Ian 06, 2023 6:27 am

Poze sau clipuri mai ai?
Ionut39
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Dec 10, 2022 12:59 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Ionut39 » Mar Ian 10, 2023 7:35 pm

Cv nou?
Ionut39
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Dec 10, 2022 12:59 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Ian 11, 2023 9:19 am

In ajun de craciun sor-mea a zis ca maine o sa iasa cu niste prietene sa mearga la mall si pe la targul de craciun si vada ce si cum. Toata lumea sure no problem. Toti eram acasa pe relax si in ziua de craciun o vad pe sor-mea ca se pregatea si se aranja de zici ca mergea la nunta nu alta. Dupa ceva timp si aici nu exagerez deloc, pleaca afara cu prietenele ei. Mama era la ea in dormitor relaxare maxima se uita la un film. Stau eu ce stau si imi dau seama ca sor-mea o sa lipseasca ceva timp de acasa :))
Ce ma gandesc eu? Hai sa-I fac lu mami un cadou de craciun. Mi-am dat lejer hainele jos, gol complet, mi-am pregatit baiatul sa fie erect cum trebuie, mi-am pus si o fundita d-aia cu rosu si alb ca de craciun in jurul pulii si dupa mi-am luat un halat pe mine sa ma acopar tot. Ma duc usor in camera ei cu un zambet pe fata, intru si se uita asa putin confuza la mine. Dupa ce mi-am dat jos halatul i-am zis “craciun fericit mami :))” si ea instant a zambit pana la urechi. Ea oricum stia ca sor-mea n-o sa ajunga acasa prea devreme deci nici nu m-a mai intrebat.
Dupa cele spuse ma duc eu usor spre ea si incep s-o mangai pe picioare, pe coapse pana cand am ajuns la abdomen si la sani si dupa am sarutat-o. Dupa aia i-am bagat mana usor pe sub bluza si am inceput sa-I masez sanii in timp ce o sarutam dupa care usor usor am ridicat-o. I-am ridicat bluza si i-am vazut sanii aia frumosi, dupa care ea s-a ridicat in picioare pe si a inceput sa se miste asa lasciv dandu-si usor pantalonii aia jos, dupa care chilotii, moment in care i-am prins o palma peste buci si i-am zis “fuck… mami ce sexy esti” dupa care vine peste mine, ma saruta si eu incep sa-I mangai corpul, bucile si coapsele pana cand ajunge la pula si mi-o ia usor cu mana si o freaca putin dupa care mi-a luat-o in gura si o lingea si mi-o sugea. Mi-o tot sugea din ce in ce mai tare si ma privea cu ochii aia patrunzatori dupa care mi-a luat si coaiele in mana si mi le masa. In timp ce ma sugea si imi lingea pula si coaiele ii mangaiam parul si ii ziceam “ahh asa mami daa suge-o bine suge-o toata” la care ea prindea zambetul ala pervers pe fata si o sugea si mai tare. Eu tot gemeam acolo si ii ziceam s-o ia mai incet ca ma termina, dar ea sa se opreasca? Nici vorba, ba din contra, numa o vad ca se intoarce spre mine si imi baga fundul ala in fata de aveam toata fata acoperita de pizda ei, la care ea “te plangi prea mult, fa putina liniste”. Instant am luat-o de buci si I le mangaiam si le desparteam in timp ce ii lingeam pizda aia fina si funduletul ala. Dupa alte cateva momente in care ma abtineam cu greu sa nu-mi dau drumul ea tot se apasa mai tare pe fata mea si o simteam cum se uda tot mai tare si gemea in timp ce mi-o sugea.
Dupa ce m-a lasat in pace s-a rotit deasupra mea si si-a pus pula in pizda, mi-a luat mainile si mi le tinea deasupra capului prinse acolo si o priveam cum incepea sa ma calareasca din ce in ce mai tare. Stateam acolo sub ea si simteam caldura dinauntrul ei si mai ales cat de uda era, parca pizda ei imi inghitea pula cu totul. Dupa putin timp ma lasa sa ma ridic si o pun doggy, ii dau o palma peste buci si dupa ii plesnesc funduletul cu pula de vreo cateva ori. In timp ce ii frecam pizda cu varful pulii si ea statea in doggy cu cracii desfacuti ii ziceam “uuh mami ce uda esti” si dupa i-o pun iar in pizda si incep s-o fut. Ii despartea bucile alea frumoasa si cu o mana o tineam de umar si cu cealalta ii bagam degetul mare in fundulet si gemea asa de frumos de ma excita la nebunie. Pe urma dupa ce o vedeam ca ii place asa mult si voia si mai mult si o tachinam asa putin cu degetul ala in fundulet, am prins-o bine de par si de buci si i-am infipt-o in cur. O tineam strans de par si de gat cu ambele maini si ii pompam pula in cur tot mai agresiv timp in care ea gemea de placere si totodata o si priveam in ochi si ii ziceam “ahh asa mami asaa ia-o toata in fundulet da! “ Am continuat s-o tin prinsa acolo si s-o fut in curulet pana cand a avut orgasm si tremura toata. Dupa asta i-am scos pula din cur si i-am dat sa o suga pana cand m-am terminat pe fata ei. Dupa ce am ejaculat am luat-o in brate si am sarutat-o si era asa fericita. Zambea si era acoperita de sperma pe fata si i-am zis “te iubesc mami” si dupa am stat imbratisati putin timp dupa care s-a dus la baie sa se spele. Cert este ca in ziua aia era foarte “sprintena” era foarte fericita si zambitoare dupa.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Mie Ian 11, 2023 10:01 am

Mi-ar placea sa fac laba si sa privesc o mama japoneza BBW, in persoana, cu tatele mari si paroasa la pizda, cum se fute cu fiul ei. Sa ma uit atent cum intra pula aluia mic in pizda paroasa a maica-sii, sa ma aplec si sa inspir adanc mirosul pizdii, sa ma uit la zeama maica-sii pe pula lui frageda si sa fac laba ca nebunul.

Mi-ar placea sa regizez atent fiecare amanunt. De exemplu, inainte de a se ajunge la sex incestuos, as indruma-o pe mama sa ii intinda languros baiatului chilotii, usor patati de zeama de pizda si urina, cu miros puternic de femeie, iar pe el il excita atat de tare darul primit incat ii zvacneste pula cu putere, aproape, aproape provocandu-i un orgasm. M-as uita la el cum miroase excitat chilotii si cum cauta cu varful nasului locul cel mai concentrat cu parfum de mama, cum incearca apoi sa guste petele de pe chiloti. Pula i se scoala atat de tare incat incepe sa se beleasca usor, dezvaluind varful fraged si virgin al capului, plin de dorinte. Mama japoneza se uita cu drag la el, isi baga un deget adanc in pizda, il roteste de peretii umezi ai vaginului si il scoate plin de lichid transparent si cleios. Il intinde spre fata baiatului, frecandu-l de nasul lui pentru ai arata cum miroase pizda de mama, pizda mamei lui. Apoi il coboara spre buze si i-l baga in gura. Baiatul cu simturile coplesite de mirosul si gustul de mama duce aproape involuntar mana la pula si incepe sa-si faca laba frenetic. Dupa nici 5-6 miscari baiatul are primul orgasm din viata lui, simte in pula si in intreaga sa fiinta cea mai puternica placere pe care a trait-o vreodata... Va continua :)
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 255
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Mie Ian 11, 2023 1:09 pm

Baieti, am terminat povestea. O voi posta pe toate in cele ce urmeaza. Sper sa va placa.

Va salut!
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 255
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Mie Ian 11, 2023 1:10 pm

Mi-ar placea sa fac laba si sa privesc o mama japoneza BBW, in persoana, cu tatele mari si paroasa la pizda, cum se fute cu fiul ei. Sa ma uit atent cum intra pula aluia mic in pizda paroasa a maica-sii, sa ma aplec si sa inspir adanc mirosul pizdii, sa ma uit la zeama maica-sii pe pula lui frageda si sa fac laba ca nebunul.

Mi-ar placea sa regizez atent fiecare amanunt. De exemplu, inainte de a se ajunge la sex incestuos, as indruma-o pe mama sa ii intinda languros baiatului chilotii, usor patati de zeama de pizda si urina, cu miros puternic de femeie, iar pe el il excita atat de tare darul primit, incat ii zvacneste pula cu putere, aproape, aproape, provocandu-i un orgasm. M-as uita la el cum miroase excitat chilotii si cum cauta cu varful nasului locul cel mai concentrat cu parfum de mama, cum incearca apoi sa guste petele de pe chiloti. Pula i se scoala atat de tare, incat incepe sa se beleasca usor, dezvaluind varful fraged si virgin al capului, plin de dorinte. Mama japoneza se uita cu drag la el, isi baga un deget adanc in pizda, il roteste de peretii umezi ai vaginului si il scoate plin de lichid transparent si cleios. Il intinde spre fata baiatului, frecandu-l de nasul lui pentru ai arata cum miroase pizda de mama, pizda mamei lui. Apoi il coboara spre buze si i-l baga in gura. Baiatul cu simturile coplesite de mirosul si gustul de mama duce aproape involuntar mana la pula si incepe sa-si faca laba frenetic. Dupa nici 5-6 miscari baiatul are primul orgasm din viata lui, simte in pula si in intreaga sa fiinta, cea mai puternica placere pe care a trait-o vreodata.

Cu ochii atintiti la mama sa goala, cu parfumul in ei nari si gustul femeiesc pe limba, traieste pret de cateva zeci de secunde placerea suprema. Eu, langa ei, privesc momentul cu satisfactie si continui sa fac laba. Mirosul pizdei si-a facut prezenta discret in aerul camerei, apect care imi mareste excitatia. Observ ca pula baiatului ramane in erectie, in continuare, chiar daca a trecut momentul orgasmului. Mama se uita la mine, imi zambeste cu acel zambet inconfundabil, tipic mamelor, curat, calduros, intelept, tolerant, isi baga degetul de la cealalta mana in pizda si face aceleasi gesturi pe care le-a facut cu fiul ei. Ii gust pizda cu pofta, sugandu-i degetul cu putere.

O indrum sa mearga mai departe, spre incantarea mea si a copilului ei. Isi desface larg picioarele grosute indemnandu-si fiul sa-si frece pula. Ne uitam amandoi fascinati la pizda de mama si ne facem laba. Privind la acest tablou superb, nu ma pot abtine sa nu indrum mama sa-si traga labiile in directii opuse. Se casca dintre picioarele ei o pizda de mama splendida, rozalie, inconjurata de labii groase si de par negru. In aer pluteste parfum de mama si de pula. Dinadins ne-am pastrat parfumurile pentru acest eveniment special, nefacand niciunul dintre noi baie in ultimele trei zile.

Mama se trage mai spre baiat, oferindu-i in continuare aceeasi priveliste, insa cu pizda la numai cativa centimetri de pula lui. Il incurajeaza calduros sa faca laba folosind o exprimare inocenta si vulgara totodata, care ne creste excitarea tuturor: ,,asa puiule, fa-ti laba la mami”. Baiatul se incordeaza din tot trupul si retraieste placerea imensa de mai devreme, respirand aerul camerei parfumat cu miros de mama si privind intens la pizda cascata la numai cativa centimetri de pula lui. Baiatul este atat de excitat de mama sa, ca, uimitor, nici dupa doua orgasme, erectia nu slabeste.

M-am apropiat si eu de mult de orgasm, insa imi place sa poposesc o vreme, la numai cateva zvacniri de laba, inainte de momentul suprem. Sa construiesc un orgasm care sa-mi multumeasca intreaga fiinta. Fac laba usurel, ca sa nu depasesc pragul orgasmului, si privesc cand la pizda de mama, cand la pula baiatului care insista sa ramana la fel de tare ca inaintea primului orgasm.

Mama isi aduna saliva in gura pana strange o cantitate considerabila, dupa care o scuipa pe pula fiului, indemnandu-l din nou sa-si frece pula. Baiatul incepu din nou sa se masturbeze cu scuipatul mamei pe pula. Clipocitul de saliva de pe pula m-a excitat surprinzator de tare, astfel ca am incetinit ritmul. Mama se trase mai aproape de baiat, astfel ca varful pulii se freca uneori de rozul dintre labiile larg cascate. Baiatul simtea pentru prima data pe mici portiuni de pe capul pulii, finetea din pizda mamei sale. Aceasta ii mai scupa o data pula cu abundenta, ii inlatura mana si i-o luase ea la frecat. I-o freca incetisor, tragandu-l tot mai mult spre pizda. Cu o mana isi casca pizda, iar cu cealalta isi freca baiatul care era acum in permanenta cu varful pulii infipt in mama. Dupa un timp, si-a luat mana de pe pula fiului lasandu-i-o statica cu varful infipt in pizda. Cu o miscare brusca a celeilalte maini isi elibera labiile groase, astfel incat acestea se stransera in jurul pulii baiatului inghitind-o in totalitate. Acum era in intregime in mama sa. Au stat cateva clipe asa, timp in care lichidul vaginal s-a amestecat cu saliva dand nastere unui nou parfum din combinatia organelor genitale si a zemurilor. Mama s-a tras din pula baiatului eliberandu-se in aer acel minunat parfum de care ne-am bucurat cu totii. Dorind sa simt mai intim acel miros, am rugat-o pe femeie sa ma serveasca. Aceasta si-a bagat trei degete in pizda, le-a tras inapoi afara unse de amestecul parfumat si mi-a intins pe fata intreaga zeama.

Mai departe, s-a asezat cu pizda deasupra pulii baiatului, care statea acum intins pe spate, i-a prins-o cu degetele si i-a potrivit-o la intrare. S-a lasat in jos pana ce intreaga pula i-a penetrat pizda, sarutand cu labiile mari, coaiele copilului. A inceput sa-l futa din ce in ce mai repede, luandu-i capul intre sanii generosi, pana cand baiatul a explodat din nou intr-un orgasm coplesitor. Au ramas apoi nemiscati, impreunati intr-un act incestuos splendid, moment pe care l-am gasit perfect pentru orgasmul la care tanjeam de ceva timp. Mi-am schimbat locul, la spatele lor unde ma astepta o imagine deosebita. Aveam in fata ochilor pula baiatului infipta in totalitate in mama, din care se scurgea pe coaie o zeama usor albicioasa. M-am apropiat cu pula de organele genitale impreunate ale celor doi si am inceput sa fac laba cu putere. La scurt timp am simtit iminenta orgasmului. Mi-am apropiat pula, incet, tot mai mult, de sexurile lor pana cand capul pulii s-a unit cu impreunarea dintre coaiele copilului cu labiile mari ale mamei. Am impins, glisand cu capul pulii pe baza penisul baiatului si totodata printre labiile groase ale mamei in sus, tot mai mult, pana a intrat in intregime. Eram acum impreunati toti trei ca intr-un tablou deocheat. Aveam pulile infipte in mama, strans lipite una de cealalta. In afara vaginului, la intrare, coaiele mele au glisat pe coaiele baiatului, gustand din lichidul excitant rezultat din impreunarea lor. Am inceput sa fut tot mai tare si mai adanc. Simteam si procesam fiecare componenta a atingerilor care in totalitatea lor au condus la o traire speciala. Coaiele se frecau de cele ale baiatului si se opinteau in labiile mamei, pula aluneca maiestuos inainte si-napoi frecandu-se de pula baiatului si de pizda mamei. Simteam cum mi se umezeau coaiele tot mai tare de secretiile femeii. Se apropia momentul. Acceleram, se intensifica clipocitul organelor noastre genitale care se frecau unele de celelalte cu zeama femeii, iar parfumul din aerul camerei devenea tot mai intens. Am explodat in cel mai placut orgasm al vietii mele. Am slobozit fiecare jet de sperma, adanc, in pizda mamei, am impins, m-am zbatut, pana cand m-am linistit si am ramas nemiscat, impreunat cu cei trei.
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 255
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Ceacanau » Lun Ian 16, 2023 6:57 pm

Cand citesc mi se scoala instant....
Ceacanau
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 83
Membru din: Mie Mar 31, 2021 9:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Ionut39 » Mar Ian 17, 2023 12:30 am

Hrnynightelf mai ai cv poze?
Ionut39
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Dec 10, 2022 12:59 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Vin Ian 20, 2023 8:34 am

Hrnynightelf » Mie Ian 11, 2023 9:19 am scrie:In ajun de craciun sor-mea a zis ca maine o sa iasa cu niste prietene sa mearga la mall si pe la targul de craciun si vada ce si cum. Toata lumea sure no problem. Toti eram acasa pe relax si in ziua de craciun o vad pe sor-mea ca se pregatea si se aranja de zici ca mergea la nunta nu alta. Dupa ceva timp si aici nu exagerez deloc, pleaca afara cu prietenele ei. Mama era la ea in dormitor relaxare maxima se uita la un film. Stau eu ce stau si imi dau seama ca sor-mea o sa lipseasca ceva timp de acasa :))
Ce ma gandesc eu? Hai sa-I fac lu mami un cadou de craciun. Mi-am dat lejer hainele jos, gol complet, mi-am pregatit baiatul sa fie erect cum trebuie, mi-am pus si o fundita d-aia cu rosu si alb ca de craciun in jurul pulii si dupa mi-am luat un halat pe mine sa ma acopar tot. Ma duc usor in camera ei cu un zambet pe fata, intru si se uita asa putin confuza la mine. Dupa ce mi-am dat jos halatul i-am zis “craciun fericit mami :))” si ea instant a zambit pana la urechi. Ea oricum stia ca sor-mea n-o sa ajunga acasa prea devreme deci nici nu m-a mai intrebat.
Dupa cele spuse ma duc eu usor spre ea si incep s-o mangai pe picioare, pe coapse pana cand am ajuns la abdomen si la sani si dupa am sarutat-o. Dupa aia i-am bagat mana usor pe sub bluza si am inceput sa-I masez sanii in timp ce o sarutam dupa care usor usor am ridicat-o. I-am ridicat bluza si i-am vazut sanii aia frumosi, dupa care ea s-a ridicat in picioare pe si a inceput sa se miste asa lasciv dandu-si usor pantalonii aia jos, dupa care chilotii, moment in care i-am prins o palma peste buci si i-am zis “fuck… mami ce sexy esti” dupa care vine peste mine, ma saruta si eu incep sa-I mangai corpul, bucile si coapsele pana cand ajunge la pula si mi-o ia usor cu mana si o freaca putin dupa care mi-a luat-o in gura si o lingea si mi-o sugea. Mi-o tot sugea din ce in ce mai tare si ma privea cu ochii aia patrunzatori dupa care mi-a luat si coaiele in mana si mi le masa. In timp ce ma sugea si imi lingea pula si coaiele ii mangaiam parul si ii ziceam “ahh asa mami daa suge-o bine suge-o toata” la care ea prindea zambetul ala pervers pe fata si o sugea si mai tare. Eu tot gemeam acolo si ii ziceam s-o ia mai incet ca ma termina, dar ea sa se opreasca? Nici vorba, ba din contra, numa o vad ca se intoarce spre mine si imi baga fundul ala in fata de aveam toata fata acoperita de pizda ei, la care ea “te plangi prea mult, fa putina liniste”. Instant am luat-o de buci si I le mangaiam si le desparteam in timp ce ii lingeam pizda aia fina si funduletul ala. Dupa alte cateva momente in care ma abtineam cu greu sa nu-mi dau drumul ea tot se apasa mai tare pe fata mea si o simteam cum se uda tot mai tare si gemea in timp ce mi-o sugea.
Dupa ce m-a lasat in pace s-a rotit deasupra mea si si-a pus pula in pizda, mi-a luat mainile si mi le tinea deasupra capului prinse acolo si o priveam cum incepea sa ma calareasca din ce in ce mai tare. Stateam acolo sub ea si simteam caldura dinauntrul ei si mai ales cat de uda era, parca pizda ei imi inghitea pula cu totul. Dupa putin timp ma lasa sa ma ridic si o pun doggy, ii dau o palma peste buci si dupa ii plesnesc funduletul cu pula de vreo cateva ori. In timp ce ii frecam pizda cu varful pulii si ea statea in doggy cu cracii desfacuti ii ziceam “uuh mami ce uda esti” si dupa i-o pun iar in pizda si incep s-o fut. Ii despartea bucile alea frumoasa si cu o mana o tineam de umar si cu cealalta ii bagam degetul mare in fundulet si gemea asa de frumos de ma excita la nebunie. Pe urma dupa ce o vedeam ca ii place asa mult si voia si mai mult si o tachinam asa putin cu degetul ala in fundulet, am prins-o bine de par si de buci si i-am infipt-o in cur. O tineam strans de par si de gat cu ambele maini si ii pompam pula in cur tot mai agresiv timp in care ea gemea de placere si totodata o si priveam in ochi si ii ziceam “ahh asa mami asaa ia-o toata in fundulet da! “ Am continuat s-o tin prinsa acolo si s-o fut in curulet pana cand a avut orgasm si tremura toata. Dupa asta i-am scos pula din cur si i-am dat sa o suga pana cand m-am terminat pe fata ei. Dupa ce am ejaculat am luat-o in brate si am sarutat-o si era asa fericita. Zambea si era acoperita de sperma pe fata si i-am zis “te iubesc mami” si dupa am stat imbratisati putin timp dupa care s-a dus la baie sa se spele. Cert este ca in ziua aia era foarte “sprintena” era foarte fericita si zambitoare dupa.

pana la urma eu zic ca tot o sa se afle una de cealalta..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Vin Ian 20, 2023 9:52 am

Who knows, daca s-ar intampla nu stiu cum ar reactiona sincer
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Mie Ian 25, 2023 5:48 am

Hrnynightelf » Vin Ian 20, 2023 9:52 am scrie:Who knows, daca s-ar intampla nu stiu cum ar reactiona sincer

ori ai ramane fara..
ori ai avea doua in acelasi timp.
dar asa in discutii nici una din ele , nu te sfatuiesti sa incerci si cu cealalta?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Ian 25, 2023 9:42 am

Nope, se feresc una de alta cand e kinky situatia. Oricum un 3some cu ele doua cred ca ar fi genial
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Mie Ian 25, 2023 11:30 am


Imi plac ca sunt cu caca
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Mie Ian 25, 2023 11:47 am

ai cui sunt?
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 255
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde labprof » Joi Ian 26, 2023 4:04 pm


Ai lu o cumnata . de cate ori pe la ea gasesc in cosul cu rufe kiloti din astia cu sloboz din pizda sau ce -i mai curge din pizda .am tras o laba pe ei .
labprof
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 398
Membru din: Joi Ian 05, 2017 4:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4105

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Vin Ian 27, 2023 8:39 am

Hrnynightelf » Mie Ian 25, 2023 9:42 am scrie:Nope, se feresc una de alta cand e kinky situatia. Oricum un 3some cu ele doua cred ca ar fi genial

sai ai parte de asa ceva
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Vin Ian 27, 2023 11:57 am

Cam jegosi chilotii, cred ca si-i schimba necorespunzator de rar. Pe ai neveste-mii nu i-am vazut niciodata asa de jegosi.
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 255
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Raulgif27 » Dum Ian 29, 2023 10:45 pm

Nice
Raulgif27
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 96
Membru din: Sâm Ian 07, 2023 4:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde luxlux2488 » Mar Ian 31, 2023 4:51 pm

Foarte buna mama ta!
luxlux2488
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 31, 2023 4:36 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mar Ian 31, 2023 4:55 pm

Multumesc :D
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 246
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Amg007, Trendiction [Bot], Yandex [Bot] şi 117 vizitatori

  • Reclame