• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Lucios » Mar Oct 17, 2017 11:07 am

Salut, as vrea sa încep acest topic pentru doritori de lectura erotica
Consider ca dacă adăugăm cel puțin o poza cu persoana din poveste și câteva rânduri consistente de povestire este suficient, dar desigur apreciez/apreciem și părerea detaliata a oricărui cititor
Incep eu cu o fantezie despre o fata de pe YouTube (Mihaela Pantea sau Mimi). Sper sa va placa, aștept păreri
Imagine
Imagine
Imagine


O sa pun link’ul poveștii deoarece este prea lunga sa o postez pe forum

https://www.wattpad.com/471151492-fantezie-sexuală-cu-mimi-mihaela-pantea-sex-cu

Aștept păreri
Avatar utilizator
Lucios
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:35 pm
Puncte de reputaţie: -6940

Reclame

Video Chat Forum

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Labagiu in dress » Mar Oct 17, 2017 11:16 pm

Ce craci superbi are .Arata superb cu strampii plasa
Labagiu in dress
labagiul lunii
labagiul lunii
 
Mesaje: 2430
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 5:14 pm
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde hhblizzard » Mie Oct 18, 2017 10:03 am

N-am să comentez textul din punct de vedere al calității literare, dar apreciez pasiunea ta vizavi de această domnișoară, care arată chiar apetisant în poza din mijloc (cea unde are o geacă de blugi). Consider că ar fi interesant dacă subiectul acesta s-ar dezvolta în timp și ar scrie mai multă lume, atașând și poze, despre gagici reale. Am în vedere să contribui și eu, în măsura în care îmi va permite timpul.
hhblizzard
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 329
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:41 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8441

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Lucios » Sâm Oct 21, 2017 12:15 am

As vrea sa combin topicul asta și sa integram puțin și din vechiul topic șters “îmi imaginez ca”
A trecut ceva vreme și nimeni nu a scris sau postat nimic aici cu aproape 100 de vizualizări.
O sa pun eu niște poze iar dacă doriți și aveți plăcerea as aprecia dacă scrieți câteva rânduri consistente cu privire la ce vedeti, mersi
In ultimu rând as vrea sa Menționez ca as fi recunoscător dacă nu ar fi doar cimenturi de genul “e buna” “dau o laba” “mi sa sculat”. Mulțumesc, enjoy

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Poate va inspira sa scrieți câteva rânduri
Nume:Alina
Vârsta:21
Avatar utilizator
Lucios
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:35 pm
Puncte de reputaţie: -6940

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Psycho » Mar Oct 24, 2017 8:47 am

Avand in vedere ca majoritatea de pe forumul asta au fetish-uri cu colanti/dres.uri,pot spune ca am avut si eu o singura data ocazia sa simt un picior cu dres pe pula.

Intr-o zi avand treaba pe centura Bucurestiului,undeva prin August,am avut ocazie sa zaresc o centurista foarte simpatica cred ca de etnie care purta niste colanti din latex foarte luciosi.Avand in vedere ca era August si soarele stralucea,la fel straluceai si colantii ei in razele soarelui.
Cand m-am apropiat am observat ca era incaltata intr-o pereche de balerini si bineinteles ca pe sub colanti avea niste dres.uri de culoarea piciorului,asa ca am zis sa opresc si sa discut cu domnisoara.Pentru un oral/futai pretul era de 100lei,si neavand bani la mine,am zis sa incerc sa simt si eu odata un dres pe pula,si i-am propus daca poate sa imi ofere un footjob.Bineinteles ca raspunsul a fost ca da contra sumei de 50lei.Fara sa mai stau pe ganduri am luat domnisoara in masina si ne-am retras pe un drum laturalnic la isirea din Bucuresti.
Pe scurt,odata ajunsi acolo domnisoara sa descaltat lasandu-si la iveala niste picioare superbe cu o pedichiura neagra care in combinatie cu dres.ul lucios si colantii luciosi arata spectaculos de excitant,facandu-mi pula sa zvacneasca avand o erectie puternica.Nu am stat pe ganduri,am apucat-o de picioare punandu-le pe pula si incepand o miscare de dute vino,simtind dres.ul lucios pe pula nu am rezistat mai mult de 10 minute si am ejaculat in jur de vreo 4 jet-uri de sperma calde pe dres,domnisoara ramanand placut surprinsa de eruptia puternica care a cauzat-o dres.ul ei.
La final in timp ce admiram sperma groasa pe dres,mi-a marturisit ca pana acum nu a avut parte de asa ceva,dar ca a auzit ca exista multi barbati cu fetish-ul acesta.

Cam asta este mica mea povestioara si mica mea aventura,nu este o fictiune este o realitate.Sper ca va placut.
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Barbat_cluj » Mar Oct 24, 2017 12:47 pm

Psycho scrie:Avand in vedere ca majoritatea de pe forumul asta au fetish-uri cu colanti/dres.uri,pot spune ca am avut si eu o singura data ocazia sa simt un picior cu dres pe pula.

Intr-o zi avand treaba pe centura Bucurestiului,undeva prin August,am avut ocazie sa zaresc o centurista foarte simpatica cred ca de etnie care purta niste colanti din latex foarte luciosi.Avand in vedere ca era August si soarele stralucea,la fel straluceai si colantii ei in razele soarelui.
Cand m-am apropiat am observat ca era incaltata intr-o pereche de balerini si bineinteles ca pe sub colanti avea niste dres.uri de culoarea piciorului,asa ca am zis sa opresc si sa discut cu domnisoara.Pentru un oral/futai pretul era de 100lei,si neavand bani la mine,am zis sa incerc sa simt si eu odata un dres pe pula,si i-am propus daca poate sa imi ofere un footjob.Bineinteles ca raspunsul a fost ca da contra sumei de 50lei.Fara sa mai stau pe ganduri am luat domnisoara in masina si ne-am retras pe un drum laturalnic la isirea din Bucuresti.
Pe scurt,odata ajunsi acolo domnisoara sa descaltat lasandu-si la iveala niste picioare superbe cu o pedichiura neagra care in combinatie cu dres.ul lucios si colantii luciosi arata spectaculos de excitant,facandu-mi pula sa zvacneasca avand o erectie puternica.Nu am stat pe ganduri,am apucat-o de picioare punandu-le pe pula si incepand o miscare de dute vino,simtind dres.ul lucios pe pula nu am rezistat mai mult de 10 minute si am ejaculat in jur de vreo 4 jet-uri de sperma calde pe dres,domnisoara ramanand placut surprinsa de eruptia puternica care a cauzat-o dres.ul ei.
La final in timp ce admiram sperma groasa pe dres,mi-a marturisit ca pana acum nu a avut parte de asa ceva,dar ca a auzit ca exista multi barbati cu fetish-ul acesta.

Cam asta este mica mea povestioara si mica mea aventura,nu este o fictiune este o realitate.Sper ca va placut.

super... Mi a plăcut.. Am citit o cu mina pe Pulă... Sunt sigur că este reala...f fain
Barbat_cluj
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:42 pm
Localitate: IASI
Nume real: Vasile
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 8054

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde hhblizzard » Mar Oct 24, 2017 1:02 pm

Psycho scrie:Avand in vedere ca majoritatea de pe forumul asta au fetish-uri cu colanti/dres.uri,pot spune ca am avut si eu o singura data ocazia sa simt un picior cu dres pe pula.

Intr-o zi avand treaba pe centura Bucurestiului,undeva prin August,am avut ocazie sa zaresc o centurista foarte simpatica cred ca de etnie care purta niste colanti din latex foarte luciosi.Avand in vedere ca era August si soarele stralucea,la fel straluceai si colantii ei in razele soarelui.
Cand m-am apropiat am observat ca era incaltata intr-o pereche de balerini si bineinteles ca pe sub colanti avea niste dres.uri de culoarea piciorului,asa ca am zis sa opresc si sa discut cu domnisoara.Pentru un oral/futai pretul era de 100lei,si neavand bani la mine,am zis sa incerc sa simt si eu odata un dres pe pula,si i-am propus daca poate sa imi ofere un footjob.Bineinteles ca raspunsul a fost ca da contra sumei de 50lei.Fara sa mai stau pe ganduri am luat domnisoara in masina si ne-am retras pe un drum laturalnic la isirea din Bucuresti.
Pe scurt,odata ajunsi acolo domnisoara sa descaltat lasandu-si la iveala niste picioare superbe cu o pedichiura neagra care in combinatie cu dres.ul lucios si colantii luciosi arata spectaculos de excitant,facandu-mi pula sa zvacneasca avand o erectie puternica.Nu am stat pe ganduri,am apucat-o de picioare punandu-le pe pula si incepand o miscare de dute vino,simtind dres.ul lucios pe pula nu am rezistat mai mult de 10 minute si am ejaculat in jur de vreo 4 jet-uri de sperma calde pe dres,domnisoara ramanand placut surprinsa de eruptia puternica care a cauzat-o dres.ul ei.
La final in timp ce admiram sperma groasa pe dres,mi-a marturisit ca pana acum nu a avut parte de asa ceva,dar ca a auzit ca exista multi barbati cu fetish-ul acesta.

Cam asta este mica mea povestioara si mica mea aventura,nu este o fictiune este o realitate.Sper ca va placut.


Și mie mi-a plăcut. Ar fi fost super să-i faci și o poză tipei, s-o vedem exact cum arăta.
hhblizzard
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 329
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:41 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8441

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Psycho » Mar Oct 24, 2017 6:09 pm

hhblizzard scrie:
Psycho scrie:Avand in vedere ca majoritatea de pe forumul asta au fetish-uri cu colanti/dres.uri,pot spune ca am avut si eu o singura data ocazia sa simt un picior cu dres pe pula.

Intr-o zi avand treaba pe centura Bucurestiului,undeva prin August,am avut ocazie sa zaresc o centurista foarte simpatica cred ca de etnie care purta niste colanti din latex foarte luciosi.Avand in vedere ca era August si soarele stralucea,la fel straluceai si colantii ei in razele soarelui.
Cand m-am apropiat am observat ca era incaltata intr-o pereche de balerini si bineinteles ca pe sub colanti avea niste dres.uri de culoarea piciorului,asa ca am zis sa opresc si sa discut cu domnisoara.Pentru un oral/futai pretul era de 100lei,si neavand bani la mine,am zis sa incerc sa simt si eu odata un dres pe pula,si i-am propus daca poate sa imi ofere un footjob.Bineinteles ca raspunsul a fost ca da contra sumei de 50lei.Fara sa mai stau pe ganduri am luat domnisoara in masina si ne-am retras pe un drum laturalnic la isirea din Bucuresti.
Pe scurt,odata ajunsi acolo domnisoara sa descaltat lasandu-si la iveala niste picioare superbe cu o pedichiura neagra care in combinatie cu dres.ul lucios si colantii luciosi arata spectaculos de excitant,facandu-mi pula sa zvacneasca avand o erectie puternica.Nu am stat pe ganduri,am apucat-o de picioare punandu-le pe pula si incepand o miscare de dute vino,simtind dres.ul lucios pe pula nu am rezistat mai mult de 10 minute si am ejaculat in jur de vreo 4 jet-uri de sperma calde pe dres,domnisoara ramanand placut surprinsa de eruptia puternica care a cauzat-o dres.ul ei.
La final in timp ce admiram sperma groasa pe dres,mi-a marturisit ca pana acum nu a avut parte de asa ceva,dar ca a auzit ca exista multi barbati cu fetish-ul acesta.

Cam asta este mica mea povestioara si mica mea aventura,nu este o fictiune este o realitate.Sper ca va placut.


Și mie mi-a plăcut. Ar fi fost super să-i faci și o poză tipei, s-o vedem exact cum arăta.



Din pacate nu mi-a trecut prin cap sa ii fac o fotografie,dar nici nu cred ca ar fi acceptat.Dar la urmatoarea cand o sa se intample am sa incerc sa fac o poza!
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Labagiu in dress » Mar Oct 24, 2017 6:13 pm

Mi sa sculat pula instantaneu la povestea ta .cred ca e adev.100%.
Labagiu in dress
labagiul lunii
labagiul lunii
 
Mesaje: 2430
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 5:14 pm
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Psycho » Mar Oct 24, 2017 6:21 pm

Labagiu in dress scrie:Mi sa sculat pula instantaneu la povestea ta .cred ca e adev.100%.



Ma bucur ca ti-a placut,o sa mai postez din aventurile mele :)]- seara frumoasa iti doresc.
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde hhblizzard » Mie Oct 25, 2017 4:44 pm

Psycho scrie:
Labagiu in dress scrie:Mi sa sculat pula instantaneu la povestea ta .cred ca e adev.100%.



Ma bucur ca ti-a placut,o sa mai postez din aventurile mele :)]- seara frumoasa iti doresc.


Mai postează, mai postează. Mai ales dacă e vorba de piciorușe de gagici.
hhblizzard
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 329
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:41 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8441

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Psycho » Joi Oct 26, 2017 8:45 pm

Imagine


O mica povestire din Iunie anul acesta,ziua in care am fost invitat la un majorat al fratelui unui prieten de al meu bun.Bineinteles ca nici nu am stat pe ganduri si am acceptat invitatia de a merge,pentru ca stiam ca acolo vor fi destule fete imbracate care mai decare mai sexy si era pacat sa ratez o seara asa minunata,pentru a strange destul material vizual pentru mine.Tin sa precizez ca nu imi dadusem drumu de aproximativ 2 saptamani si eram ca full.Odata ajuns la majoratul respectiv,am ramas socat pentru ca erau destul de multe fete foarte sexy si imbracate care mai decare mai provocator,dar toata seara mi-a fost atintita privirea catre domnisoara din poza de mai sus.
Domnisoara de mai sus este Loredana din ce am aflat de la persoanele de acolo,este de etnie(tiganca) dar foarte romanizata si foarte finuta.Va spun ca toata noaptea am stat si am privit-o din cap pana in picioare,salivand la dres.ul ei negru si lucios,dar si foarte fin.Eram pur si simplu socat de cat de bine ii vine mulat pe picioarele ei lungi si ce bine se imbina cu tocurile pe care le avea(argintii cu toc foarte inalt).
Privind ore insiri dupa ea,imi imaginam cum ar arata jeturile mele de sperma pe picioarele ei superbe,si pe dres.ul acela negru care merita sa fie stropit de multe jeturi de sperma,dar bineinteles ca astea erau doar visele mele si nu as fi avut ocazie niciodata sa o ating cum trebuie.Tipa a dansat toata seara,si la un moment dat sa descaltat pentru a putea dansa mai bine.Odata ce sa descaltat,au iesit la iveala niste degete superbe cu o pedichiura de culoare rosie,care se imbina super cu dres.ul mulat pe degete si foarte lucios.
Pe scurt,la un moment dat domnisoara a disparut din peisaj si sa intors inapoi la dans fara dres.uri pe ea,moment in care am ramas pur si simplu blocat si socat pentru ca nu putea sa imi treaca prin minte ce s.ar fi putut intampla cu dres.ul ei.Dupa inca cateva pahare de bautura si meditand la problema asta,mi-am dat seama ca a renuntat la ele pentru ca probabil erau putin rupte sau ceva sa intamplat cu ele,asa ca nu am mai stat pe ganduri si am dat o fuga la baia fetelor(baie in care m-am chinuit sa intru aproximativ 30 de minute pentru a nu fi vazut,pentru ca era o agitatie foarte mare in zona aceea).Odata intrat mi-am aruncat privirea catre cosul de gunoi,loc unde am vazut perechea de dres.uri proaspat aruncate.Am actionat rapid si le-am luat bagandu-le in buzunar si asteptand cu nerabdare sa ajung acasa sa imi onorez "premiul".
La majorat am mai stat maxim jumatate de ora pentru ca gandul meu era doar la dres.urile ce le aveam in buzunar,si la pula mea care imi zvacnea de placere in pantaloni.
Odata ajuns acasa,m-am dezbracat complet si am scos din buzunar perechea de dres.uri.Erau pur si simplu superbe,bagandu-mi mana in ele pana in zona degetelor,am observat din nou acel luciu impresionat,si finetea lor.
Nu am mai stat pe ganduri,le-am infasurat pe pula si am inceput o sesiune de masturbare de aproximativ 20 de minute gandindu-ma numai la Loredana si la picioarele ei superbe,si la ce bine ar fi aratat dres.urile ei rupte in zona pizdii,in timp ce eu as fi penetrato bine de tot pe la spate,sa ii dau sa sara din pantofi.
Dupa aproximativ 30 de minute de laba,am explodat pur si simplu pe dres.urile ei,lasand 6 jeturi sanatoase de sperma calda.De atunci si pana astazi inca am perechea ei de dres.uri,si inca ii admir poza din seara aceea.

V-am lasat o poza cu ea din seara aceea,sper sa va placa si sper sa imi scuzati greselile gramaticale,dar scriu dupa telefon. :)]-
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde avonandrei5 » Joi Oct 26, 2017 9:33 pm

Psycho scrie:Imagine


O mica povestire din Iunie anul acesta,ziua in care am fost invitat la un majorat al fratelui unui prieten de al meu bun.Bineinteles ca nici nu am stat pe ganduri si am acceptat invitatia de a merge,pentru ca stiam ca acolo vor fi destule fete imbracate care mai decare mai sexy si era pacat sa ratez o seara asa minunata,pentru a strange destul material vizual pentru mine.Tin sa precizez ca nu imi dadusem drumu de aproximativ 2 saptamani si eram ca full.Odata ajuns la majoratul respectiv,am ramas socat pentru ca erau destul de multe fete foarte sexy si imbracate care mai decare mai provocator,dar toata seara mi-a fost atintita privirea catre domnisoara din poza de mai sus.
Domnisoara de mai sus este Loredana din ce am aflat de la persoanele de acolo,este de etnie(tiganca) dar foarte romanizata si foarte finuta.Va spun ca toata noaptea am stat si am privit-o din cap pana in picioare,salivand la dres.ul ei negru si lucios,dar si foarte fin.Eram pur si simplu socat de cat de bine ii vine mulat pe picioarele ei lungi si ce bine se imbina cu tocurile pe care le avea(argintii cu toc foarte inalt).
Privind ore insiri dupa ea,imi imaginam cum ar arata jeturile mele de sperma pe picioarele ei superbe,si pe dres.ul acela negru care merita sa fie stropit de multe jeturi de sperma,dar bineinteles ca astea erau doar visele mele si nu as fi avut ocazie niciodata sa o ating cum trebuie.Tipa a dansat toata seara,si la un moment dat sa descaltat pentru a putea dansa mai bine.Odata ce sa descaltat,au iesit la iveala niste degete superbe cu o pedichiura de culoare rosie,care se imbina super cu dres.ul mulat pe degete si foarte lucios.
Pe scurt,la un moment dat domnisoara a disparut din peisaj si sa intors inapoi la dans fara dres.uri pe ea,moment in care am ramas pur si simplu blocat si socat pentru ca nu putea sa imi treaca prin minte ce s.ar fi putut intampla cu dres.ul ei.Dupa inca cateva pahare de bautura si meditand la problema asta,mi-am dat seama ca a renuntat la ele pentru ca probabil erau putin rupte sau ceva sa intamplat cu ele,asa ca nu am mai stat pe ganduri si am dat o fuga la baia fetelor(baie in care m-am chinuit sa intru aproximativ 30 de minute pentru a nu fi vazut,pentru ca era o agitatie foarte mare in zona aceea).Odata intrat mi-am aruncat privirea catre cosul de gunoi,loc unde am vazut perechea de dres.uri proaspat aruncate.Am actionat rapid si le-am luat bagandu-le in buzunar si asteptand cu nerabdare sa ajung acasa sa imi onorez "premiul".
La majorat am mai stat maxim jumatate de ora pentru ca gandul meu era doar la dres.urile ce le aveam in buzunar,si la pula mea care imi zvacnea de placere in pantaloni.
Odata ajuns acasa,m-am dezbracat complet si am scos din buzunar perechea de dres.uri.Erau pur si simplu superbe,bagandu-mi mana in ele pana in zona degetelor,am observat din nou acel luciu impresionat,si finetea lor.
Nu am mai stat pe ganduri,le-am infasurat pe pula si am inceput o sesiune de masturbare de aproximativ 20 de minute gandindu-ma numai la Loredana si la picioarele ei superbe,si la ce bine ar fi aratat dres.urile ei rupte in zona pizdii,in timp ce eu as fi penetrato bine de tot pe la spate,sa ii dau sa sara din pantofi.
Dupa aproximativ 30 de minute de laba,am explodat pur si simplu pe dres.urile ei,lasand 6 jeturi sanatoase de sperma calda.De atunci si pana astazi inca am perechea ei de dres.uri,si inca ii admir poza din seara aceea.

V-am lasat o poza cu ea din seara aceea,sper sa va placa si sper sa imi scuzati greselile gramaticale,dar scriu dupa telefon. :)]-


SUPERB! vrem sa vedem dresurile folosite :)
avonandrei5
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Iul 18, 2017 11:53 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 200

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde dustyman » Joi Oct 26, 2017 9:37 pm

Loredana pare intr-adevar o fata foarte fina, dar si foarte ingrijita (imi place nespus modul maiestrit in care e pensata, mmm...), iar faptul ca e de etnie ii adauga un farmec in plus, de "mexicanca" de Romania!...Plus ca pare si o tipa foarte pasionala, adevarata arzoaica...
dustyman
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 171
Membru din: Mie Ian 04, 2017 4:09 pm
Puncte de reputaţie: -49839

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Psycho » Vin Oct 27, 2017 8:32 am

Multumesc tuturor pentru aprecieri,cu cat mai multe aprecieri cu atat ma motivez sa va scriu intamplarile mele. :)]-
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Labagiu in dress » Vin Oct 27, 2017 5:25 pm

Super excitanta pizda,fac laba la ea .are strampi superbi .
Labagiu in dress
labagiul lunii
labagiul lunii
 
Mesaje: 2430
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 5:14 pm
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde wanky666 » Sâm Oct 28, 2017 12:15 am

Labagiu in dress scrie:Super excitanta pizda,fac laba la ea .are strampi superbi .

cred ca mai fac si eu laba la ea o data
wanky666
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 302
Membru din: Lun Sep 25, 2017 3:13 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -7237

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde hhblizzard » Sâm Oct 28, 2017 6:15 am

Mmm ce bună e Loredana asta! Și eu aș fi procedat la fel cu ștrampii ei. Ar fi fost minunat dacă în poză apărea fără acei pantofi.
hhblizzard
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 329
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:41 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8441

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Psycho » Sâm Oct 28, 2017 11:32 am

hhblizzard scrie:Mmm ce bună e Loredana asta! Și eu aș fi procedat la fel cu ștrampii ei. Ar fi fost minunat dacă în poză apărea fără acei pantofi.



Da si mie mi-ar fi placut sa am poza fara pantofi,dar iti garantez ca degetele in dres.ul acela erau superbe,avand in vedere ca era un dres fara varf intarit.
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde pulabelita » Sâm Oct 28, 2017 8:11 pm

Excitant ceea ce ai scris Psycho
pulabelita
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 899
Membru din: Dum Feb 05, 2017 11:20 pm
Puncte de reputaţie: -5475

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Amg007, DAZ1964, doc123, keraben, oliviamakesmehorny, spiridusul88 şi 162 vizitatori

  • Reclame