• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Mama - Fiica

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Mama - Fiica

Mesajde Bagaciosu » Sâm Ian 01, 2022 10:55 pm

Vecina și fata ei, amândouă bune de pula, la ultima vizita am dat o laba in baie mirosind chiloții murdari lu' aia mica și chiloți lu masa ii aveam în jurul pulii, mi-am dat drumu în ei și cu chiloții lu" aia mica mi-am șters capu de spermă. După ce am plecat mi-am dat seama ca trebuia sa fur o pereche de chiloți de la aia mica, bineînțeles murdari sa ii mai miros pizda :wanker:

https://ibb.co/K5q8rhv
https://ibb.co/mCTM6LV
https://ibb.co/XLhvVbp
https://ibb.co/qkrNqx1
Avatar utilizator
Bagaciosu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 120
Membru din: Joi Iun 24, 2021 5:32 am
Localitate: Ploiesti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2746

Reclame

Video Chat Forum

Re: Mama - Fiica

Mesajde S3b@ » Dum Ian 02, 2022 4:40 am

Bune amandoua de pula! :wanker: :wanker: :wanker:
S3b@
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Aug 29, 2021 5:00 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3870

Re: Mama - Fiica

Mesajde masuka » Dum Ian 02, 2022 2:46 pm

Buna tare mititica :wanker:
masuka
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 289
Membru din: Mar Iun 23, 2020 10:36 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1457

Re: Mama - Fiica

Mesajde Adrian Florin » Mar Ian 04, 2022 4:43 pm

Milllff :o
Adrian Florin
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Ian 04, 2022 4:26 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3872

Re: Mama - Fiica

Mesajde BogdanMarian » Mie Ian 05, 2022 1:38 pm

Bagaciosu » Sâm Ian 01, 2022 10:55 pm scrie:Vecina și fata ei, amândouă bune de pula, la ultima vizita am dat o laba in baie mirosind chiloții murdari lu' aia mica și chiloți lu masa ii aveam în jurul pulii, mi-am dat drumu în ei și cu chiloții lu" aia mica mi-am șters capu de spermă. După ce am plecat mi-am dat seama ca trebuia sa fur o pereche de chiloți de la aia mica, bineînțeles murdari sa ii mai miros pizda :wanker:

https://ibb.co/K5q8rhv
https://ibb.co/mCTM6LV
https://ibb.co/XLhvVbp
https://ibb.co/qkrNqx1


Bune rau de tot amandoua ! :wanker: :wanker:
Grupuri telegram:
Principal
Secundar
Avatar utilizator
BogdanMarian
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 317
Membru din: Vin Aug 13, 2021 10:09 am
Nume real: Bobo
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 34788

Re: Mama - Fiica

Mesajde malaka » Sâm Ian 08, 2022 6:34 pm

malaka
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 175
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 10:50 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -2097

Re: Mama - Fiica

Mesajde Mike_XXX » Dum Ian 09, 2022 12:57 pm

Mda... :wanker:
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Mama - Fiica

Mesajde malaka » Dum Ian 09, 2022 2:57 pm

Material autentic, fara basme de genul "vecina si fata ei, pe care le vizitez ocazional(???) si-mi fac laba in baia lor(????)".
Imagine
malaka
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 175
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 10:50 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -2097

Re: Mama - Fiica

Mesajde Claprixx » Dum Ian 09, 2022 8:59 pm

Eu sunt programator ca profesie si am avut o intamplare cel puton ciudata. Atunci cand esti programator, toata lumea te intreaba de chestii care sunt legate de calculator, dar nu si de programare (includiv chestii banale rau, care sunt la 1 click distanta pe google daca cauti rezolvarea), cred ca cei care sunteti si voi programatori/lucrati in domeniul it intelegi ce zic. Parintii mei m au rugat sa le fac spatiu in laptopul lor de acasa, pentru ca ramaneau fara, eu am zis ca i ajut fara problema, si atunci cand am fost la iubita mea acasa, m am uitat si pe laptop ul lor sa vad ce pot face, si incepusem prin a cauta chestii fara sens, care nu au ce cauta, sa le sterg, cum ar fi installere sau alte d astea si intamplator am dat peste un folder cu poze care era dat pe hidden si avea numele "x", iar in el se aflau poze cu maicasa dezbracata sau in costume provocatoare. Nu a vazut nimeni ce am vazut eu, si m am dus frumos la baie, am dat o laba buna rau, am luat si laptop ul cu mine pe motiv ca ma cac si mai fac pe acolo intre timp daca tot stau pe tron. Cand am iesit, terminasem si laba si treaba, le facusem si spatiu, le am dat laptop ul si dupa cateva ore, dupa ce au plecat de acasa si am ramas doar eu cu gagica mea am facut sex. Nu stiu daca se pune
Claprixx
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Joi Dec 23, 2021 8:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8541

Re: Mama - Fiica

Mesajde faraon555 » Dum Ian 09, 2022 9:01 pm

Imagine
faraon555
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 873
Membru din: Vin Oct 22, 2021 4:14 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 9998

Re: Mama - Fiica

Mesajde faustinul » Lun Ian 10, 2022 9:46 am

Sa futi mama fiica e superb. Socara-mea s-a lasat greu dar cumnata-mea a luat-o rapid. Trei curve.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Mama - Fiica

Mesajde bob21cm » Lun Ian 10, 2022 11:29 am

Claprixx » Dum Ian 09, 2022 9:59 pm scrie:Eu sunt programator ca profesie si am avut o intamplare cel puton ciudata. Atunci cand esti programator, toata lumea te intreaba de chestii care sunt legate de calculator, dar nu si de programare (includiv chestii banale rau, care sunt la 1 click distanta pe google daca cauti rezolvarea), cred ca cei care sunteti si voi programatori/lucrati in domeniul it intelegi ce zic. Parintii mei m au rugat sa le fac spatiu in laptopul lor de acasa, pentru ca ramaneau fara, eu am zis ca i ajut fara problema, si atunci cand am fost la iubita mea acasa, m am uitat si pe laptop ul lor sa vad ce pot face, si incepusem prin a cauta chestii fara sens, care nu au ce cauta, sa le sterg, cum ar fi installere sau alte d astea si intamplator am dat peste un folder cu poze care era dat pe hidden si avea numele "x", iar in el se aflau poze cu maicasa dezbracata sau in costume provocatoare. Nu a vazut nimeni ce am vazut eu, si m am dus frumos la baie, am dat o laba buna rau, am luat si laptop ul cu mine pe motiv ca ma cac si mai fac pe acolo intre timp daca tot stau pe tron. Cand am iesit, terminasem si laba si treaba, le facusem si spatiu, le am dat laptop ul si dupa cateva ore, dupa ce au plecat de acasa si am ramas doar eu cu gagica mea am facut sex. Nu stiu daca se pune



si nu le-ai salvat?
bob21cm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 211
Membru din: Lun Oct 11, 2021 11:00 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6041

Re: Mama - Fiica

Mesajde Asffgh » Lun Ian 10, 2022 11:50 am

Claprixx » Dum Ian 09, 2022 9:59 pm scrie:Eu sunt programator ca profesie si am avut o intamplare cel puton ciudata. Atunci cand esti programator, toata lumea te intreaba de chestii care sunt legate de calculator, dar nu si de programare (includiv chestii banale rau, care sunt la 1 click distanta pe google daca cauti rezolvarea), cred ca cei care sunteti si voi programatori/lucrati in domeniul it intelegi ce zic. Parintii mei m au rugat sa le fac spatiu in laptopul lor de acasa, pentru ca ramaneau fara, eu am zis ca i ajut fara problema, si atunci cand am fost la iubita mea acasa, m am uitat si pe laptop ul lor sa vad ce pot face, si incepusem prin a cauta chestii fara sens, care nu au ce cauta, sa le sterg, cum ar fi installere sau alte d astea si intamplator am dat peste un folder cu poze care era dat pe hidden si avea numele "x", iar in el se aflau poze cu maicasa dezbracata sau in costume provocatoare. Nu a vazut nimeni ce am vazut eu, si m am dus frumos la baie, am dat o laba buna rau, am luat si laptop ul cu mine pe motiv ca ma cac si mai fac pe acolo intre timp daca tot stau pe tron. Cand am iesit, terminasem si laba si treaba, le facusem si spatiu, le am dat laptop ul si dupa cateva ore, dupa ce au plecat de acasa si am ramas doar eu cu gagica mea am facut sex. Nu stiu daca se pune



Nu ai și pentru noi nici o poza ?
Asffgh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 484
Membru din: Lun Apr 20, 2020 9:25 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 9999

Re: Mama - Fiica

Mesajde Claprixx » Lun Ian 10, 2022 2:28 pm

N am din pacate
Claprixx
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Joi Dec 23, 2021 8:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8541

Re: Mama - Fiica

Mesajde Asffgh » Lun Ian 10, 2022 3:33 pm

Bagaciosu » Sâm Ian 01, 2022 11:55 pm scrie:Vecina și fata ei, amândouă bune de pula, la ultima vizita am dat o laba in baie mirosind chiloții murdari lu' aia mica și chiloți lu masa ii aveam în jurul pulii, mi-am dat drumu în ei și cu chiloții lu" aia mica mi-am șters capu de spermă. După ce am plecat mi-am dat seama ca trebuia sa fur o pereche de chiloți de la aia mica, bineînțeles murdari sa ii mai miros pizda :wanker:

https://ibb.co/K5q8rhv
https://ibb.co/mCTM6LV
https://ibb.co/XLhvVbp
https://ibb.co/qkrNqx1



Baga mi as pula între țațele vecinei ca frumoasa mai e
Asffgh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 484
Membru din: Lun Apr 20, 2020 9:25 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 9999

Re: Mama - Fiica

Mesajde teobogdi » Joi Ian 13, 2022 9:20 am

faustinul » Lun Ian 10, 2022 9:46 am scrie:Sa futi mama fiica e superb. Socara-mea s-a lasat greu dar cumnata-mea a luat-o rapid. Trei curve.

povestiti mai oameni buni mai multe, detaliati, spuneti cum ati ajuns sa le futeti, cum le-ati vrajit..etc..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Mama - Fiica

Mesajde teobogdi » Joi Ian 13, 2022 9:21 am

Claprixx » Dum Ian 09, 2022 8:59 pm scrie:Eu sunt programator ca profesie si am avut o intamplare cel puton ciudata. Atunci cand esti programator, toata lumea te intreaba de chestii care sunt legate de calculator, dar nu si de programare (includiv chestii banale rau, care sunt la 1 click distanta pe google daca cauti rezolvarea), cred ca cei care sunteti si voi programatori/lucrati in domeniul it intelegi ce zic. Parintii mei m au rugat sa le fac spatiu in laptopul lor de acasa, pentru ca ramaneau fara, eu am zis ca i ajut fara problema, si atunci cand am fost la iubita mea acasa, m am uitat si pe laptop ul lor sa vad ce pot face, si incepusem prin a cauta chestii fara sens, care nu au ce cauta, sa le sterg, cum ar fi installere sau alte d astea si intamplator am dat peste un folder cu poze care era dat pe hidden si avea numele "x", iar in el se aflau poze cu maicasa dezbracata sau in costume provocatoare. Nu a vazut nimeni ce am vazut eu, si m am dus frumos la baie, am dat o laba buna rau, am luat si laptop ul cu mine pe motiv ca ma cac si mai fac pe acolo intre timp daca tot stau pe tron. Cand am iesit, terminasem si laba si treaba, le facusem si spatiu, le am dat laptop ul si dupa cateva ore, dupa ce au plecat de acasa si am ramas doar eu cu gagica mea am facut sex. Nu stiu daca se pune

si nu te-ai orientat si catre maicasa?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Mama - Fiica

Mesajde onan_barbarul » Vin Ian 14, 2022 9:07 am

ce fain ar fi asa :atm:
onan_barbarul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 137
Membru din: Sâm Ian 08, 2022 12:36 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 6131

Re: Mama - Fiica

Mesajde teobogdi » Mar Ian 25, 2022 8:51 pm

alte intamplari?
povestiri?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Mama - Fiica

Mesajde teobogdi » Sâm Feb 26, 2022 7:32 am

noi subiecte?
numai are nimeni?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Curios435, Daz, eastbig2, eneal, gica, JasonHiree, jorjache, mad72, ottomanul1, zeta67 şi 182 vizitatori

  • Reclame