• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Iubita si clubul

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Dum Aug 13, 2023 2:38 pm

Respectă intimitatea la fel cum și ea a făcut! Dacă o sa facă ceva, o sa aflii.Pana atunci, chill, Netflix, drink, eat, smoke. Este ceva asumat de amândoi! Și tu te-ai simțit bine aseară, corect?!
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Reclame

Video Chat Forum

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 13, 2023 7:07 pm

nu stiu ce a facut atatea ore, mi-a dat mesaj acum ca a inceput petrecerea
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Dum Aug 13, 2023 10:23 pm

Man, stai chill, ai o sticla de jack si un trabuc in casa? Asa trebuie sa o astepti ! Doar vrea sa te faca gelos ! Mai ales ca ai facut ce ai facut cu tipa aia ! Hai sa vedem maine cand vine acasa ! Bea ceva, chill, Netflix sau go in a club and fuck a girl ! Is your choice !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Lun Aug 14, 2023 7:32 am

Ei, cum a fost? Chiar asa 'rau' precum credeai? Nu cred! A ajuns acasă?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 15, 2023 12:19 am

chiar a fost mult mai rau decat credeam, s-a razbunat foarte tare si mi-a si recunoscut ca a facut-o ca sa se razbune putin pentru ca i-am futut fosta prietena. deocamdata nu stiu ce s-a intamplat exact, doar mi-a aratat niste videouri care m-au lasat rece.. au jucat un fel de adevar si provocare deocheat pe bauturi iar ea a fost singura care nu a baut deloc si a facut toate provocarile...a mimat orgasm la urechea unuia pana i s-a ridicat..la un moment dat nu mai avea sutien, iar acolo erau vreo 10-15 baieti si 8 fete. multe secvente in care se saruta si cu baieti si cu fete si...vreo 4 pule supte ( din ce am vazut pe video). mi-a zis ca a provocat-o unul sa ii faca oral si i-a facut putin si dupa au inceput mai multi sa o provoace cu oral, nu mai zic de limbi in pizda si de prins de cur, are semne pe el de la cate palme a primit. imi e si frica sa o intreb ce a fost acolo, mi-a zis doar ca a incercat de toate si ca o sa o lase mai moale de acum...ce sa fac...sa cer detalii sau sa las sa treaca?
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mar Aug 15, 2023 5:46 am

1. De ce presupui ca a fost mai rău decât îți imaginezi?
2. Tu nu vrei sa afli tot ce sa întâmplat?!
Sa fim serioși, toți suntem EXTREM de curiosi, cât de rău poate fii, doar nu a făcut ce nu face și cu tine și vb. aia, la tine sa întors.
Orice ar fii fost, este doar o experienta. Ii poți spune ca tu ai fost complet sincer și i-ai spus tot asa ar trebui și ea sa faca. Și încă o data, la tine se întoarce, pe tine te iubește. Ok, sa futut cu mai multi, poate... Dar asa ai o scuza sa futi și tu tot ce prinzi dacă vrei. Și sa fim serioși, cred ca fierbi sa știi tot ce sa intamplat. Cel mai 'rau' posibil este sa fii făcut ceva ce nu a mai făcut și cu tine, deși nu cred ca să întâmplat! La ce ora a ajuns acasă? Cum arata când a ajuns?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 16, 2023 10:06 am

chiar imi e rusine sa spun ce a facut, a facut intr-o seara dea cacaturi cat nu face nici o curva, macar daca primea bani... incep sa ma gandesc ca treaba asta cu relatia deschisa a fost o idee proasta si ca lucrurile nu mai merg
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Mie Aug 16, 2023 10:33 am

Lucrurile pot să meargă, totul e să fiți de acord cu anumite limite.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 16, 2023 10:37 am

ce limite, ca nici curvele nu fac ce face ea, mai ales pe gratis..o curva daca prinde 11 baieti sa le faca o muie e mult, iubita mea si-a luat muie de la 11 baieti asa de placere
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 16, 2023 11:02 am

Cred ca ești doar un pic supărat si nervos ! Totuși....11 ? Nu este cam mult? asta înseamnă ca nu a făcut altceva tot timpul cat a fost acolo? Nu a spus nimic ce sa întâmplat de cand a plecat de acasă pana a început petrecerea, celelalte fete nu au făcut nimic si ele?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde luxlux2488 » Mie Aug 16, 2023 12:58 pm

tudorvladimirescu scrie:a plecat, dar intr-un mod cum nu am mai vazut-o vreodata..are o fusta mini extrem de scurta, nici nu ii acopera fundul, un sutien negru si o bluza transparenta deasupra. s-a aplecat in fata mea si nu avea chiloti, m-am gandit sa ii fac oral si m-am apropiat sa ii ling gaozul delicios, dar mi-a zis "nu, nu acum doar ti-am aratat", deci a vrut sa imi arate ca nu are chiloti. arata foarte excitant, foarte vulgar... am intrebat-o daca o duc eu si mi-a zis ca merge cu cineva, iar cand m-am uitat pe geam era prietenul respectiv. a plecat de 5 minute, nici nu stiu..ma simt putin ingrijorat (mai mult gelos), sa ma duc dupa ea sa vad ce face sau sa ii las intimitatea...?

Eu zic sa e bine asa, s a o lasi sa se simta bine si ea. Se spala ei e la fel!
Esti super deschis nu trebuie sa fii gelos
luxlux2488
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 31, 2023 4:36 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Mie Aug 16, 2023 1:39 pm

Numa' 11? Slab... Mai ales că era gratis. Dacă le cerea bani, sigur fugeau măcar jumate din ei.
Eu aș îndemna-o la un three-way, dacă era prietena mea.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Mie Aug 16, 2023 1:54 pm

si ce altceva s a intamplat? mai detaliat daca ai aflat :wanker: :atm:
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 16, 2023 2:46 pm

mi-a povestit tot cu lux de amanunte si am ajuns la concluzia ca trebuia sa se faca curva nu contabila...au provocat-o cativa sa le atinga pula cu gura sau sa le pupe pula si ea a acceptat, chiar le-a facut putin oral. ceilalti au vazut ca iubita mea nu refuza si toti ii cereau asta, iar ea s-a pus in genunchi si le-a zis "m-am plictisit sa tot imi cereti sa va pup pula la fiecare pe rand. care vrea sa i-o sug sa se puna aici in cerc si gata. castigam timp sa mai facem si alte nebunii". mi-a spus ca i-a numarat si erau 11 si la fiecare i-a supt pula vreo 20 de secunde...ce curva
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Mie Aug 16, 2023 3:02 pm

Sincer, eu o invidiez.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 16, 2023 3:12 pm

20 secunde chiar nu este mult. Da, ce a făcut este nasol, dar sa nu uitam ca și tu ai lins pizda 'prietenei' ei și ți-ai făcut de cap cu ea câteva ore. Măcar nu sa culcat cu ei, a fost un joc.
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Mie Aug 16, 2023 7:16 pm

tudorvladimirescu scrie:mi-a povestit tot cu lux de amanunte si am ajuns la concluzia ca trebuia sa se faca curva nu contabila...au provocat-o cativa sa le atinga pula cu gura sau sa le pupe pula si ea a acceptat, chiar le-a facut putin oral. ceilalti au vazut ca iubita mea nu refuza si toti ii cereau asta, iar ea s-a pus in genunchi si le-a zis "m-am plictisit sa tot imi cereti sa va pup pula la fiecare pe rand. care vrea sa i-o sug sa se puna aici in cerc si gata. castigam timp sa mai facem si alte nebunii". mi-a spus ca i-a numarat si erau 11 si la fiecare i-a supt pula vreo 20 de secunde...ce curva

ce alte nebunii au mai facut? ti au futut o?
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 16, 2023 11:00 pm

deocamdata sunt cam suparat si nervos si nu vreau sa detaliez toata povestea, dar pentru ca vad ca sunt si persoane carora le pasa si ma inteleg o sa va fac o lista cu toate prostiile pe care le-a facut si o sa detaliez 2 din ele care sunt mai cerute(poate cu timpul o sa va spun toata povestea).
-sex cu prietenul comun
-sex oral cu mai multi baieti
-SEX ANAL
-sex in 5
-sex in 3
-lap dance
-blue balls
-ghicit daca imita sau nu orgasm
-roleplay
-mult alte jocuri mai mult sau mai putin sexuale
toate astea s-au intamplat de la aproximativ ora 2:30 dupa amiaza duminica( cand a plecat de acasa) pana luni la 11-12 seara cand a ajuns. cat de curva a putut sa fie...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 16, 2023 11:17 pm

data trecuta a fost gaozu, acum va prezint si sanii ei, aveti tot 3 ore la dispozitie https://ibb.co/51GtkNh . luati si va bucurati de curva asta a mea de iubita ca si asa s-au bucurat alti 11 de ea acum cateva seri
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Joi Aug 17, 2023 3:17 am

Poate ca a cam sărit calul....cam mult...Poate ca si din răzbunare sau faptul ca nu avea experiența decât cu tine si fostul, poate ca si adrenalina si faptul ca nu a fost doar ea ,au fost si alte fete care au făcut asta.
sex in 5=3 băieți si 2 fete, sex in 3=ea cu 2 băieți ? Cel mai..."nasol" este anal care la încercat nu cu tine ci cu altul.
Nu știu de cat timp sunteți voi împreuna sau ce vârsta aveți, câtă experiența aveți sau cat de mult va iubiți dar are câteva circumstanțe atenuante. Nu o scuza doar circumstanțe atenuante! Lipsa de experiență (desi nu pare), răzbunarea, faptul ca a-ti vorbit sa încercați ceva nou si aveați voie, etc. Acum îmi dau seama ca e nasol ca multi care au fost acolo te cunosc si pe tine si poate erau si prieteni cu tine si e nasol acum sa mai ieși cu ei.
Ea ce zice despre toata experiența asta? II pare rău? Sa simțit bine măcar? Acum ii place anal? Ti-a spus ABSOLUT TOTUL?
Mai sunteți împreuna ?
P.S. Eu am apucat sa vad poza si...DAMN BOYYYY. Ce sâni frumoși are.....sa te tot bucuri de ei ! Dar ora postării tale si faptul ca a fost valabil link-ul doar 3 ore este cam nasol deoarece nu multa lume a apucat sa vada !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: bnb22312, olivercrom şi 478 vizitatori

  • Reclame