• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Iubita si clubul

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Lun Aug 07, 2023 7:31 am

la capitolul fund, fundul ei e trofeu de admirat nici o data nu am facut anal (amandoi nu vrem). iar la pasarica, ei bine pot sa zic ca sunt un norocos desi facem sex foarte des se strange repede. eu sunt al doilea partener sexual al ei si de aici dorinta asta de a incerca probabil. pe noi ne leaga o iubire puternica insa ne dorim si diversitate sexuala pentru ca nu avem in spate multe experiente asa ca incercam sa le imbinam
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Lun Aug 07, 2023 8:49 am

tudorvladimirescu scrie:ce parere aveti? merita?

Pista de aterizare perfectă pentru o limbă fierbinte și jucaușă!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Lun Aug 07, 2023 2:24 pm

daca mai sunt doritori mai pun niste poze dar vad ca doar 2 oameni apreciaza gaozul iubitei mele
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Lun Aug 07, 2023 2:58 pm

Stai să iasă lunea de la serviciu... ;)
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 08, 2023 8:49 pm

luoati de aici https://ibb.co/4TZWKqt , aveti 3 ore sa va bucurati de ea
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mar Aug 08, 2023 8:53 pm

Damn boyyy...... Esti un fericit ! Asa ceva.....mai rarut !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 08, 2023 8:55 pm

de cateva zile nu ma mai bucur doar eu
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 08, 2023 9:16 pm

am convenit ca in weekenduri sa ne permitem sa facem activitati sexuale cu alte persoane, dar sa ne anuntam ca sa stim unul de altul. deja mi-a spus ca va merge la o petrecere weekendul asta unde vine si un prieten comun (mai apropiat de ea). nu mi-a zis ca va face ceva cu el, dar la petrecerea respectiva va dormi peste noapte acolo si mi-a zis ca sta in camera cu el, iar cand mi-a spus era destul de incitata, deci cred ca e evident ca va incerca ceva cu el. respectivul obisunuia sa ii faca complimente des inainte sa fiu eu impreuna cu ea chiar existau si niste atingeri din ce am auzit. in schimb eu ma duc in club cu niste prieteni si din ce mi-au zis mai vin ei cu niste fete ca sa ne distram
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mar Aug 08, 2023 9:33 pm

Man, te rog eu frumos, daca poți si agăți ceva in weekendul asta....POVESTESTE !Ai talent!
P.S. Sper ca si ea sa aibă parte de ceva mare si satisfăcător ! Daca iți zice ceva.....PLS SHARE !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Mar Aug 08, 2023 9:49 pm

tudorvladimirescu scrie:luoati de aici https://ibb.co/4TZWKqt , aveti 3 ore sa va bucurati de ea

Mi-a căzut limba din gură de poftă!!!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Mar Aug 08, 2023 10:23 pm

tudorvladimirescu scrie:luoati de aici https://ibb.co/4TZWKqt , aveti 3 ore sa va bucurati de ea

asa da...asta da corp
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde VV » Mar Aug 08, 2023 10:24 pm

tudorvladimirescu scrie:luoati de aici https://ibb.co/4TZWKqt , aveti 3 ore sa va bucurati de ea


Are un cur excelent! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el cat mai mult.
VV
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 31
Membru din: Lun Ian 16, 2023 2:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 09, 2023 10:37 pm

stiu ca este foarte buna, la un moment dat la o betie am inselat o dar nu a fost ce trebuie. ea nu stie, pe atunci eram la inceput de relatie si am avut ocazia la ziua de nastere a unei prietene. erau foarte multe fete si una din ele mi-a facut ochi dulci toata seara pana cand am picat si am mers cu ea intr-o camera sa ne descarcam. ce pot sa spun e ca fata mi-a facut de toate. desi era slaba avea forme, aici nu pot sa ma plang am avut ce apuca, dar oralul a fost foarte slab (mai ales stiind ce oral bun face iubita mea) iar sexul a fost acceptabil. sper ca weekendul asta gasesc ceva bun, insa nu stiu daca sa ii spun iubitei mele, voi ce spuneti?
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Joi Aug 10, 2023 7:44 am

Dacă o excită, spune-i!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2448
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Sâm Aug 12, 2023 10:31 pm

Deci?! Care sunt noutățile? Cum a fost petrecerea pentru ea/ ieșirea în club pentru tine?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde Fala Fel » Dum Aug 13, 2023 9:46 am

+1 pentru ultimele update-uri, asteptam continuarea :twisted:
Fala Fel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Feb 05, 2023 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 13, 2023 10:40 am

iesirea in club pentru mine a fost un moment de razbunare sa zic asa, dar cred ca o sa urmeze si randul iubitei mele (azi e petrecerea ei). in club dupa ce m-am matolit bine am observat o fata cunoscuta. era o fosta prietena buna iubitei mele (ca si context, ele erau apropiate si s-au certat pentru ca fata asta o barfea pe iubita mea) care sincer imi facea cu ochiul. chiar si cand erau prietene fata asta se apropia de mine, lucru ce o enerva pe iubita mea si devenea foarte geloasa. chiar m-a intrebat o data cum mi se pare si i-am zis ca e cam urata insa ca sa fiu sincer, fata e tipla. are un cur foarte mare pe care il evidentiaza mereu in niste colanti sau pantaloni din latex si un piept foarte dotat. tipa asta mereu mi s-a parut cel putin atractiva, are un stil de a se imbraca extrem de sexy si rare ori poarta sutien (cand mai ieseam cu ea cu iubita mea era deobicei seara si frig iar sfarcurile ei imi faceau mereu cu ochiul). am avut si un moment de scapare, cand iubita mea nu era prezenta tipa m-a imbratisat destul de aproape (i-am simtit sanii foarte bine), iar eu i-am coborat usor mana pe fund, lucru ce cred ca i-a placut pentru ca imi zambea dupa. revenind la club am avut o apropiere aproape imediata, nici macar nu a trbuit sa o iau usor, cand m-a vazut a inceput sa zambeasca si a venit direct la mine. am mai baut cateva pahare impreuna si m-a rugat sa o conduc acasa. acasa la ea a zis ca ar mai avea chef sa bea ceva si a adus o sticla de vin pe care am baut-o rapid amandoi. ce e drept se facuse destul de cald acolo la ea si mi-a zis "ma duc sa ma schimb in ceva mai comod e mult prea cald. daca vrei iti caut si tie ceva sa te schimbi". eu i-am spus ca sunt ok asa. peste cateva minute a revenit...nu pot sa descriu, niste haine asa de scurte si mulate mi s-a ridicat instant. a venit la mine si mi-a spus "hai sa te facem si pe tine mai comod" si a inceput sa imi descheie nasturii de la camasa, iar de aici lucrurile au luat-o foarte repede. ne-am aprins si am inceput sa ne sarutam, ce buze avea, ce corp.. stiam de la iubita mea ca fata asta si-a pus sterilet (m-a intrebat daca sa isi puna si ea pentru ca prietena ei si-a pus) asa ca nu am evitat sa i-o bag fara protectie. ce pot sa zic, tipa se fute bine rau de tot, chiar am avut parte de un sex senzational. mi-a facut si un oral pe cinste, stie sa o suga si sa geama, chiar o muista adevarata. ce e drept i-am dat si eu niste limbi bune, mi-a si spus ca niciodata nu a primit un oral asa bun, lucru ce m-a incitat sa io ling si mai bine. dupa ce ne-am racorit de la ora 1 (cand am ajuns la ea acasa) pana la 4 am zis ca e cazul sa ma intorc acasa. fata a fost foarte amabila si mi-a lasat suvenir o pereche dea ei de chiloti care miroseau foarte bine (exact ca pizda ei). cu greu am plecat de la ea, iar cand am ajuns acasa iubita mea m-a luat direct cu intrebarile ce am facut. eu fiind ametit nu am realizat ca nu prea e o idee bun sa ii spun, insa i-am recunoscut ce s-a intamplat cu fosta ei prietena. normal ca pe ea a deranjat-o persoana nu ce am facut in sine insa nu a spus nimic si a incercat sa para impacata cu situatia. chiar a fortat un zambet si m-a intrebat daca a fost bine ,daca m-am simtit ok. a zis ca e foarte bine ca am incercat daca tot avem o relatie mai permisiva si deschisa si ca nu e nici o problema, apoi am mers amandoi la somn. dupa reactiile ei fortate pot sa spun aproape sigur ca in seara asta o sa se razbune cu prietenul ala al ei...chiar nu stiu ce ar putea sa faca, iubita mea e in general foarte razbunatoare si simt ca o sa faca ceva nebunesc...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Dum Aug 13, 2023 12:07 pm

Hai sa fim serioși, ce poate face mai rău decât tine. Foarte tare experienta și cred ca ai dat în ea și cu răzbunare pentru a ta iubita. Sper ca a meritat dar frumos esra sa o fii futut și pe iubita ta. Sa nu plece la petrecere nesatisfacuta. Așteptăm mâine dacă a făcut ceva sau nu. Super bine povestit.
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 13, 2023 1:15 pm

cand m-am intors iubita mea nu voia, eu am vrut sa o fut dar ea a evitat. tocmai de asta zic ca vrea sa se razbune putin, in mod normal am fi facut sex, plus ca au fost anumite gesturi care mi-au dat de inteles ca are ganduri nebune. mai este ceva, petrecerea trebuia sa inceapa la 7-8 seara, dar ea deja se pregateste...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 13, 2023 1:51 pm

a plecat, dar intr-un mod cum nu am mai vazut-o vreodata..are o fusta mini extrem de scurta, nici nu ii acopera fundul, un sutien negru si o bluza transparenta deasupra. s-a aplecat in fata mea si nu avea chiloti, m-am gandit sa ii fac oral si m-am apropiat sa ii ling gaozul delicios, dar mi-a zis "nu, nu acum doar ti-am aratat", deci a vrut sa imi arate ca nu are chiloti. arata foarte excitant, foarte vulgar... am intrebat-o daca o duc eu si mi-a zis ca merge cu cineva, iar cand m-am uitat pe geam era prietenul respectiv. a plecat de 5 minute, nici nu stiu..ma simt putin ingrijorat (mai mult gelos), sa ma duc dupa ea sa vad ce face sau sa ii las intimitatea...?
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 541 vizitatori

  • Reclame