• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Adevar sau provocare

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Adevar sau provocare

Mesajde fofo92 » Sâm Mar 04, 2023 2:35 am

A-ti incercat sa jucati adevar sau provocare pe provocari excitante?
Vreau sa impartasesc cu voi experienta mea.
Avea cred ca undeva la 12-13ani.acum am 30 si aveam in copilarie un prieten Bogdan.mergeam des la el acasa pana intr-o zi cand bogdan a zis hai sa jucam adevar sau provocare.in acea clipa nu stiam ce avea el in cap si am inceput cu provocari banale gen fa 2 flotari etc.dupa un timp bogdan ma provoaca sa ii arat "cucul" ca nu era pula pe atunci.timid ma dezbrac si i-o arat.dupa curios de fire il provoc si eu pe el sa imi mi-o arate.el fiind mai mare cu 3 ani ca mine si pula era mai dezvoltata.dupa ma provoca sa il mangai pe pula si eu pe el la fel in provocam sa ma mangaie pana cand bogdan imi propune sa il ating cu limba pe pula.i-am.am refuzat si mi-a zis ca trebuie sa respectam provocarile.am acceptat si am atins cu varful limbei pula.dupa si eu l-am provocat si el mi-a dat o limba sanatoasa.long story short la un momendat ma provocat sa il las sa mi-o bage in gura.am acceptat cu greu dar fara regrey.nu pot sa explic ce sentiment am avut cand am inceput sa ii tine pula in gura.eram foarte entuziasmat.am jucat de cateva ori cateva zile la rand acest joc pana intr-o zi cand el nu avea starea necesara.cand era randul lui alegea adevar si cand era randul meu eu ziceam provocare si el imi aicea asa fara nici un chef sa fac ce vreau eu si eu la provocarea mea il provocam sa ma lase sa ii sug pula as fi putut sa il pun pe el sa mi-o suga dar nu eu vroiam sa io sug.il sugeam cum aveam eu chef il sugeam cand statea pe fotoliu il provocam sa se ridice in picioare si sa il sug si cel mai tare mi-a placut cand i-am zis sa stea in picioare langa perete si am inceput sa i-o sug si il vedeam cum da capul pe spate de placere.am mai incercat acum cativa ani sa ii propun sa jucam si nimic...daca e cineva din iasi si vrea sa jucam eu sunt open mind
fofo92
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Mar 03, 2023 2:52 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2

Reclame

Video Chat Forum

Re: Adevar sau provocare

Mesajde tm6969 » Mie Iul 12, 2023 12:52 am

Am avut și eu un prieten cu care jucam un joc asemanator cu acesta sunt din Oradea dacă ne vin prin Iași eu as vrea sa repet experiența
tm6969
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Mie Mai 24, 2023 9:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1320

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: olivercrom şi 397 vizitatori

  • Reclame