• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Labe periculoase

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Labe periculoase

Mesajde invisibleoff » Dum Sep 23, 2018 12:39 am

Care sunt locurile unde ati dat labe riscante?

Intamplare : astazi stateam la o bere in bucatarie la soaca’mea ..dupa masa, ma uitam prin tel si serveam berea.. ea prin bucatarie cu treaba, gatea .. ii admiram din cand in cand curul(mare, dar nu de prost gust) era in niste pantaloni scurti, pana deasupra genunchiilor, se mai apleca iar tatele mari se vedeam pana la jumatate, pula mi s a facut par sincer .. si ma gandeam sa o scot sa dau o laba .. ma duc sa caut un tricou mai mare, mai lung, eram in boxeri(tot stau asa sa mi vada erectia sa vad ce zice.. pana acum nimic) dupa ce ma echipez..ma duc repede in bucatarie .. imi termin bere .. dupa care scot usor capul nemernicului care saliva la găoaza ei suculenta, care se tot lățea cand se apleca atunci cand lua ceva de pe balcon.. si se apleaca de fel la modul ala cu picioarele despartite ..si cand sa incep.. poc.. socrumeo striga de afara “arunca’mi cheile de la interfon”.. in momentul ala sunt pa .. deschid urmatoarea bere, si pic pe ganduri, ce ocazie ..
Intr un final..ma duc in camera .. cu gandul sa mi pun un film ceva sa dau o laba obisnuita.. vine nevasta’mea .. ma opresc cu gandul ca imi face capul calendar “la mama acasa?? Nu mai poti astepta ...” pare ziua aia fututa de tot .. dar zic totusi sa incerc.. ce am de pierdut? “Auzi .. azi nu stiu ce naiba am.. am avut erectie toata ziua .. nu inchizi si tu usa incet si imi faci si mie ceva la cârlan?” Surprinzator .. mi a facut un oral cum imi place, fara graba si sloboz inghitit..deci nu va pierdeti niciodata speranta .. mereu e posibil si clipa o sa vina .. iar pt mine o sa vina clipa cu bucataria !!
invisibleoff
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Joi Dec 28, 2017 10:03 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6226

Reclame

Video Chat Forum

Re: Labe periculoase

Mesajde labaibuna » Dum Sep 23, 2018 10:38 am

:)]- Excelenta "povestioara de viata" si, desigur, pentru tine, fericit deznodamant al intamplarii! :D
Si mi se pare ca si topicul deschis de tine poate avea un frumos potential de excitare contagioasa la lectura (si de conversatii pe marginea crampeielor de experienta personala impartasita), daca si altii, invingandu-si "greata" de-a scrie, isi vor aduce contributia... E clar ca filonul acesta de experienta, in fond si obisnuita, si comuna, e unul bogat si merita "explorat" aici, intre noi, labagii :wink: \:D/
Laba e-n toate, iar impartasita-i si mai buna...
labaibuna
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 870
Membru din: Sâm Aug 26, 2017 10:27 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -965

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Dum Sep 23, 2018 11:05 pm

Asta îmi aminteşte că, puştan fiind acasă la bunică-mea, stăteam întins pe jos şi obişnuiam să mă uit la chiloţii ei. Sincer să fiu, nu mai ştiu dacă aveam erecţii pe atunci, dar atracţia faţă de lenjeria feminină o am de atunci.
Frumoasă şi povestea lui invisibleoff.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde invisibleoff » Lun Sep 24, 2018 6:49 am

In urma cu 5-6 ani stateam la o matusa in Buc.. divortata baba, probabil pe la 70 de ani.. fara sa vreau intr o zi am vazut baba in tatele goale, prin crapatura usii, avea niste tate lasate nu foarte rau pt varsta ei, sfarcuri mici si bombate .. nu mi planuisem nimic, nu aveam pana atunci nicio atractie fata de ea.. e de atunci am incercat mai mereu sa i miros chilotii dar mereu ii spala la baie.. odata nu am gasit o pereche maturatã in pizda ei bãtucitã mai rau ca fata lui doroftei, ca sinceri sa fim pana la 70 de ani probabil avea si ea pula luata cat e linia de cale ferata de la bucuresti la tecui.. revenind la subiect..intr o zi ma bag la dus, vine baba la usa si imi zice “hai repede ca fac si eu un dus si plec..” avea o cabina micuta..imi fac dusul si ce mi vine .. sterg peretii cabinei cu o carpa( mereu imi zicea sa nu las apa pe ei) si streg si podeaua dusului bine de tot.. si dau o laba si imi dau drumul pe jos exact unde ar sta baba cu picioarele .. super excitant a fost gandul.. ies si la 1 min intra ea.. aud cabina de dus ca se deschide si cam in 20 de secunde aud apa.. mai mult ca sigur a crezut ca e apa. Treaba asta am facut-o doar odata, iar atractia fata de ea a scazut treptat, m am apucat de futut in regie, si timpul era limitat..
invisibleoff
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Joi Dec 28, 2017 10:03 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6226

Re: Labe periculoase

Mesajde motanul » Mie Sep 26, 2018 4:55 pm

Cand stateam la un coleg acasa peste noaptea mereu asteptam sa se faca ora 12 noapte sa inceapa filmele pe prima sau antena. Ne labeam pe sub paturi, dar s-a intamplat e cateva ori sa intre maica-sa in camera si de-abia apuca colegu sa schimbe canalul. Dar evident ca vedea cortuletzul pe care il aveam amandoi in pantalonii scurti. Femeia era de treaba si nu spunea nimic, dar era clar ca stia ce facem.
O laba la vremea ei...
Avatar utilizator
motanul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 476
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:54 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -10038

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Joi Sep 27, 2018 11:00 pm

Dar în armată, a dat vreunul labă?
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde Mike_XXX » Joi Sep 27, 2018 11:22 pm

Zeul Internetului » 27 Sep 2018, 23:00 scrie:Dar în armată, a dat vreunul labă?


Oho!!! tone! cu toată bromura lor!
Făceam de gardă și am zugrăvit toate foișoarele!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Sâm Sep 29, 2018 10:02 am

Dar în cameră, cu ceilalţi soldaţi, ai dat labă? (pe sub pătură)
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde Mike_XXX » Sâm Sep 29, 2018 11:18 am

Nu, că abia așteptam să prind o clipă de somn! Un an și ceva am fost zombi de nedormit...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Labe periculoase

Mesajde Psycho » Dum Sep 30, 2018 11:26 pm

invisibleoff » Lun Sep 24, 2018 7:49 am scrie:In urma cu 5-6 ani stateam la o matusa in Buc.. divortata baba, probabil pe la 70 de ani.. fara sa vreau intr o zi am vazut baba in tatele goale, prin crapatura usii, avea niste tate lasate nu foarte rau pt varsta ei, sfarcuri mici si bombate .. nu mi planuisem nimic, nu aveam pana atunci nicio atractie fata de ea.. e de atunci am incercat mai mereu sa i miros chilotii dar mereu ii spala la baie.. odata nu am gasit o pereche maturatã in pizda ei bãtucitã mai rau ca fata lui doroftei, ca sinceri sa fim pana la 70 de ani probabil avea si ea pula luata cat e linia de cale ferata de la bucuresti la tecui.. revenind la subiect..intr o zi ma bag la dus, vine baba la usa si imi zice “hai repede ca fac si eu un dus si plec..” avea o cabina micuta..imi fac dusul si ce mi vine .. sterg peretii cabinei cu o carpa( mereu imi zicea sa nu las apa pe ei) si streg si podeaua dusului bine de tot.. si dau o laba si imi dau drumul pe jos exact unde ar sta baba cu picioarele .. super excitant a fost gandul.. ies si la 1 min intra ea.. aud cabina de dus ca se deschide si cam in 20 de secunde aud apa.. mai mult ca sigur a crezut ca e apa. Treaba asta am facut-o doar odata, iar atractia fata de ea a scazut treptat, m am apucat de futut in regie, si timpul era limitat..



Vrei parerea mea sincera? O poveste de rahat care nu mi-a provocat nimic altceva decat o stare de voma si dispret. :sick: As avea o placere nebuna sa sterg "povestile" astea semi bolnave si gretoase, dar nu vreau sa imi sara lumea in cap.
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Labe periculoase

Mesajde invisibleoff » Dum Sep 30, 2018 11:44 pm

^ chiar nu mi pasa penibila ta parere
Cat despre postarile tale de kkt .. ma abtin
invisibleoff
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Joi Dec 28, 2017 10:03 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6226

Re: Labe periculoase

Mesajde Mike_XXX » Lun Oct 01, 2018 10:19 am


Iar eu te rog să păstrezi discursul la un nivel decent pentru a nu duce topicul spre flame.
Mulțam,
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Labe periculoase

Mesajde invisibleoff » Lun Oct 01, 2018 10:40 am

Mihai asta doresc si eu .. dar vad ca unii sunt cam frustrati..
Daca stam sa analizam pe fiecare ce posteaza .. probabil ne spunem toti ca nu’s pe craca lor.. poate si eu as vrea sa mi dau cu parerea si sa critic dar mai bine tac .. la ce sa ne asteptam cand intram pe forumul asta? E normal sa fie numai ciudatenii ca asta e scopul.. cine vrea sentimente si romantism sa mearga la dansez pentru tine poate sunt sanse acolo..
invisibleoff
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Joi Dec 28, 2017 10:03 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6226

Re: Labe periculoase

Mesajde nicholas9221 » Lun Oct 01, 2018 12:31 pm

Ce ziceti de ideea de a merge intr-un loc ferit, retras in natura apoi dezbracat complet sa va luati pula la laba ?

Ma tenteaza de mult ideea asta
Avatar utilizator
nicholas9221
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Feb 03, 2017 1:44 pm
Localitate: BUCURESTI
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1621

Re: Labe periculoase

Mesajde labaibuna » Lun Oct 01, 2018 2:01 pm

mihai1969 » Lun Oct 01, 2018 11:19 am scrie:

Iar eu te rog să păstrezi discursul la un nivel decent pentru a nu duce topicul spre flame.
Mulțam,

Ei, în condițiile în care postarea lui invisibleoff n-a fost deloc, obiectiv vorbind, nelalocul ei, în niciun fel (n-a încălcat reguli, a fost corect plasată la topic etc.), nici intervenția lui Psycho n-a debordat de tact de moderator impersonal, ca să nu mai zic de cel uman, interpersonal... Ba, în loc să fie strict „la minge” - în cazul că, dincolo de rolul de „arbitru”, a simțit nevoia să se exprime și ca simplu „jucător” -, a fost chiar, și-n mod vădit, cam cu „cramponul la picior”. - În clar, nu s-a mulțumit, dacă ținea neapărat, să ne semnaleze că, strict personal, pe el nu-l „prind” erotic defel astfel de întâmplări, ba dimpotrivă, prin vehemența viscerală a exprimării propriului sentiment a atacat, el primul, la persoană, permițându-și să judece, adică să disprețuiască gusturile altuia ori experiența lui subiectivă considerată demnă de-a fi împărtășită. (Prin extensie, i-a judecat/disprețuit, de fapt, și pe alții, care pot eventual rezona la genul de picanterie al situației relatate.) Ba chiar a existat și-o umbră de amenințare cu exercitarea - abuzivă, în fond, în cazul dat - a dreptului de cenzură al moderatorului... Normal că asta e vexant.
Laba e-n toate, iar impartasita-i si mai buna...
labaibuna
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 870
Membru din: Sâm Aug 26, 2017 10:27 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -965

Re: Labe periculoase

Mesajde 1decembrie » Lun Oct 01, 2018 7:04 pm

labaibuna - sunt deacord cu tine. Suntem într-o zonă în afara normalului. Dacă lumea se exprimă decent şi nu contravine prevederilor legale, de ce nu?
1decembrie
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 152
Membru din: Lun Aug 27, 2018 9:57 am
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde 1decembrie » Lun Oct 01, 2018 7:06 pm

nicholas - super idee.
1decembrie
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 152
Membru din: Lun Aug 27, 2018 9:57 am
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde Mike_XXX » Lun Oct 01, 2018 7:13 pm

nicholas9221 scrie:Ce ziceti de ideea de a merge intr-un loc ferit, retras in natura apoi dezbracat complet sa va luati pula la laba ?
Ma tenteaza de mult ideea asta

Ideea în sine e tentantă, dar s-a stricat vremea... În plus, trebuie găsit un loc adecvat. Preferabil în curtea cuiva, departe de priviri indiscrete.
labaibuna » 01 Oct 2018, 14:01 scrie:... nici intervenția lui Psycho n-a debordat de tact de moderator impersonal, ca să nu mai zic de cel uman, interpersonal... Ba, în loc să fie strict „la minge” - în cazul că, dincolo de rolul de „arbitru”, a simțit nevoia să se exprime și ca simplu „jucător” -, a fost chiar, și-n mod vădit, cam cu „cramponul la picior”. - În clar, nu s-a mulțumit, dacă ținea neapărat, să ne semnaleze că, strict personal, pe el nu-l „prind” erotic defel astfel de întâmplări, ba dimpotrivă, prin vehemența viscerală a exprimării propriului sentiment a atacat, el primul, la persoană, permițându-și să judece, adică să disprețuiască gusturile altuia ori experiența lui subiectivă considerată demnă de-a fi împărtășită. (Prin extensie, i-a judecat/disprețuit, de fapt, și pe alții, care pot eventual rezona la genul de picanterie al situației relatate.) Ba chiar a existat și-o umbră de amenințare cu exercitarea - abuzivă, în fond, în cazul dat - a dreptului de cenzură al moderatorului... Normal că asta e vexant.

Deși în principiu ai dreptate, @Psycho și-a expus opinia fără să atace persoana, ci doar ideea. Acum, dacă are sau nu dreptate, e cu totul altă discuție și sigur nu face obiectul acestui topic.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Labe periculoase

Mesajde labaibuna » Lun Oct 01, 2018 8:20 pm

mihai1969 » Lun Oct 01, 2018 8:13 pm scrie:... și-a expus opinia fără să atace persoana, ci doar ideea.

Dacă felul apăsat și visceral subiectiv - punându-se, adică, strict pe sine, cu resimțitul propriu, în față -, în care a găsit de cuviință să se exprime, cu termeni foarte tari, încărcați intrinsec nu doar de agresivitate, ci și de judecăți de valoare personale extrem de peiorative („poveste de rahat”, „povești semi bolnave și grețoase”, care lui îi provoacă doar „o stare de vomă și dispreț” [sic!]) înseamnă ce-ai spus tu, atunci pesemne că nu mai știu eu să înțeleg cum se vorbește românește azi... Reacția celuilalt companion al nostru a fost și ea la persoană, așa-i, dar era în replică și, oricum, după mine, neașteptat de potolită față de zoaiele-ncasate - cu ce justificare?!... - drept în față.
Laba e-n toate, iar impartasita-i si mai buna...
labaibuna
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 870
Membru din: Sâm Aug 26, 2017 10:27 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -965

Re: Labe periculoase

Mesajde invisibleoff » Lun Oct 01, 2018 9:35 pm

https://m.xhamster.com/videos/lindo-cul ... #mlrelated
. l am urmarit pe tot .. omul e semi-zeu :D
Cati ar avea curaj sa faca asa ceva?
Cat despre pizda e geniala .. stie ce fluid are pe cur si maini dar merge mai departe..
invisibleoff
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Joi Dec 28, 2017 10:03 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6226

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: magnum, RushHourr şi 77 vizitatori

  • Reclame