• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde faustinul » Mar Iul 26, 2022 7:30 pm

Poate nu stii sa-l faci. Am auzit si eu multe care se plang ca multi habar n-au sa dea limbi.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Reclame

Video Chat Forum

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde Zeul Internetului » Sâm Oct 08, 2022 2:52 am

ibnlab » Lun Iul 11, 2022 12:15 pm scrie:Saptamana trecuta am incercat sa realizez imposibilul: sa ma las de laba. Nu mi-a reusit. Am reusit sa ma abtin cam 2 zile, timp in care am spermat pe mine pe strada de cateva ori.

Mi se scula pula si se belea singura - ca de la atata laba deja mai mult belita sta. Nu a trecut nici macar o singura zi in care sa nu ejaculez macar de doua ori. Am stat mai mult pe afara si la ce bunaciuni am vazut... Tehnic vb, fara sa dau la laba. Dar nu am putut mai mult. Deja cred ca o sa dau si mai mult ca inainte, scriu postul asta cu o mana. Cand am luat-o iar la muls dupa astea 2 zile n-am mai iesit din casa de sambata trecuta... Overdose de laba!

Ati mai avut careva incercari de genul asta? Sa incercati sa va lasati?

Nu ai cum să te lași. E o necesitate fiziologică. Ca și cum nu te-ai mai pișa și nu te-ai mai căca.
Singur zici că ți s-a sculat pe stradă și ai ejaculat în pantaloni.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8523
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde labalagreu » Mar Oct 11, 2022 4:26 pm

ibnlab » Lun Iul 11, 2022 11:15 am scrie:Saptamana trecuta am incercat sa realizez imposibilul: sa ma las de laba. Nu mi-a reusit. Am reusit sa ma abtin cam 2 zile, timp in care am spermat pe mine pe strada de cateva ori.

Mi se scula pula si se belea singura - ca de la atata laba deja mai mult belita sta. Nu a trecut nici macar o singura zi in care sa nu ejaculez macar de doua ori. Am stat mai mult pe afara si la ce bunaciuni am vazut... Tehnic vb, fara sa dau la laba. Dar nu am putut mai mult. Deja cred ca o sa dau si mai mult ca inainte, scriu postul asta cu o mana. Cand am luat-o iar la muls dupa astea 2 zile n-am mai iesit din casa de sambata trecuta... Overdose de laba!

Ati mai avut careva incercari de genul asta? Sa incercati sa va lasati?


Si eu cred ca nu trebuie (si nu ai cum) sa te lasi de laba. Laba este importanta in pastrarea echilibrului nostru emotional.
Poti sa faci laba mai des sau mai rar, dar este bine sa o faci. Daca rezisti cateva zile fara laba, prima laba dupa pauza este mai intensa de obicei !
Avatar utilizator
labalagreu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 142
Membru din: Vin Ian 27, 2017 10:56 pm
Puncte de reputaţie: 8951

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde erogen24 » Mar Oct 11, 2022 5:39 pm

labalagreu » Mar Oct 11, 2022 5:26 pm scrie:
ibnlab » Lun Iul 11, 2022 11:15 am scrie:Saptamana trecuta am incercat sa realizez imposibilul: sa ma las de laba. Nu mi-a reusit. Am reusit sa ma abtin cam 2 zile, timp in care am spermat pe mine pe strada de cateva ori.

Mi se scula pula si se belea singura - ca de la atata laba deja mai mult belita sta. Nu a trecut nici macar o singura zi in care sa nu ejaculez macar de doua ori. Am stat mai mult pe afara si la ce bunaciuni am vazut... Tehnic vb, fara sa dau la laba. Dar nu am putut mai mult. Deja cred ca o sa dau si mai mult ca inainte, scriu postul asta cu o mana. Cand am luat-o iar la muls dupa astea 2 zile n-am mai iesit din casa de sambata trecuta... Overdose de laba!

Ati mai avut careva incercari de genul asta? Sa incercati sa va lasati?


Si eu cred ca nu trebuie (si nu ai cum) sa te lasi de laba. Laba este importanta in pastrarea echilibrului nostru emotional.
Poti sa faci laba mai des sau mai rar, dar este bine sa o faci. Daca rezisti cateva zile fara laba, prima laba dupa pauza este mai intensa de obicei !

Masturbarea, atât la bărbați, cât și la femei, este esențială pentru menținerea unei stări bune de sănătate, atât pe partea emoțională, cât și pe partea fizică.
"Pentru o viață sănătoasă, consumați cel puțin doi litri de lichide pe zi și masturbați-vă." Așa ar trebui să sune un slogan difuzat în mass-media.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde faustinul » Mar Oct 11, 2022 5:52 pm

sa te lasi de laba? cum plm? am trait s-o aud si pe asta ~X(
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde andrei9132 » Joi Noi 17, 2022 4:57 pm

Eu ma abțin cel mult o săptămână dar mai mult nu rezist
andrei9132
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 106
Membru din: Dum Sep 24, 2017 8:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -926

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde faustinul » Sâm Noi 19, 2022 10:41 am

Nu vreau sa ma las de laba, eu pentru asta traiesc.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde labutza » Joi Noi 24, 2022 11:34 am

De cand m am apucat de laba,depe la 8 ani,cred ca am stat doar 2 zile fara sa fac. nu cred ca m as lasa niciodata
labutza
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Noi 21, 2021 9:50 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 12379

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde buzefierbinri » Joi Noi 24, 2022 12:44 pm

eu chiar daca sunt casatorit si am si copiii,tot mai fac laba...imi place asa de mult ca as face si altuia
buzefierbinri
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Noi 20, 2022 6:51 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde Mike_XXX » Joi Noi 24, 2022 4:07 pm

buzefierbinri » 24 Noi 2022, 13:44 scrie:... fac laba...imi place asa de mult ca as face si altuia

Mă ofer voluntar!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2443
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde 1decembrie » Joi Noi 24, 2022 4:28 pm

Hormonii mei nu se pupă cu modul în care conștientul meu idealizează viața sexuală. Ei își îndeplinesc rolul, cu brio, că vreau, că nu vreau, că am cu cine face dragoste sau nu. Nu văd de ce ar trebui să trag frână de mână și să mă împotrivesc conștient unor impulsuri firești. Nu știu dacă abstinența are efecte pozitive fizice, atunci când nu ai partener sau partenerul funcționează în treaptă de viteză inferioară. Cert este că psihic, mie cel puțin, abstinența nu are efecte benefice, din contră. După câteva zile ajung să mă gândesc numai la sex, devin iritat, morocănos, prost dispus. Dacă fac sex mai puțin decât ritmul meu normal, în timp, provoacă același simptome. Ca și când mori de foame și mănânci o jumătate de măr. Ai mâncat dar tot îți este foame. Pe mine masturbarea mă ajută în astfel de momente. De ce să fac presiuni pe partener să facă sex într-un ritm pe care nu îl simte, nu și-l dorește? Așa că mă masturbez și nu fac secret din asta față de persoana de lângă mine. Nu e secret pentru că nu consider a fi un fapt rușinos. În pat calitatea actului contează. Până la următorul act, dacă este cazul, mă masturbez. Nu văd de ce as renunța.
1decembrie
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 152
Membru din: Lun Aug 27, 2018 9:57 am
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde erogen24 » Vin Noi 25, 2022 7:01 pm

1decembrie » Joi Noi 24, 2022 5:28 pm scrie:Hormonii mei nu se pupă cu modul în care conștientul meu idealizează viața sexuală. Ei își îndeplinesc rolul, cu brio, că vreau, că nu vreau, că am cu cine face dragoste sau nu. Nu văd de ce ar trebui să trag frână de mână și să mă împotrivesc conștient unor impulsuri firești. Nu știu dacă abstinența are efecte pozitive fizice, atunci când nu ai partener sau partenerul funcționează în treaptă de viteză inferioară. Cert este că psihic, mie cel puțin, abstinența nu are efecte benefice, din contră. După câteva zile ajung să mă gândesc numai la sex, devin iritat, morocănos, prost dispus. Dacă fac sex mai puțin decât ritmul meu normal, în timp, provoacă același simptome. Ca și când mori de foame și mănânci o jumătate de măr. Ai mâncat dar tot îți este foame. Pe mine masturbarea mă ajută în astfel de momente. De ce să fac presiuni pe partener să facă sex într-un ritm pe care nu îl simte, nu și-l dorește? Așa că mă masturbez și nu fac secret din asta față de persoana de lângă mine. Nu e secret pentru că nu consider a fi un fapt rușinos. În pat calitatea actului contează. Până la următorul act, dacă este cazul, mă masturbez. Nu văd de ce as renunța.

Total de acord cu tine! În general, masturbarea este recomandată în orice situație și este benefică pentru toată lumea, nu doar pentru persoana care practică acest sport.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde ibnlab » Vin Noi 25, 2022 7:27 pm

Fain sa vezi si alti entuziasti.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde Zeul Internetului » Mar Feb 07, 2023 4:34 am

De exemplu, dacă nu am somn. Fac o labă și imediat adorm.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8523
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Lăbar cronic, am incercat să mă las de labă

Mesajde Andrei144 » Vin Iun 09, 2023 5:51 pm

si eu am incercat, dar mai ai si momente de slabiciune
Andrei144
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 100
Membru din: Sâm Dec 10, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 110 vizitatori

  • Reclame