• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Prima laba

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Prima laba

Mesajde annunaki » Vin Apr 21, 2023 7:36 am

2011 A fost un an frumos, era ceva baywatch style la tv
annunaki
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Sâm Iul 30, 2022 10:37 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Prima laba

Mesajde maneloman2 » Mar Iun 06, 2023 6:25 pm

Acum vreo 13-14 ani. Stiu ca toti colegii mei de clasa faceau numai eu nu si m-am apucat din cauza lor
maneloman2
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 99
Membru din: Mar Iun 06, 2023 5:21 pm
Orientare sexuală: lesby
Puncte de reputaţie: 12430

Re: Prima laba

Mesajde vericu » Vin Iun 09, 2023 12:44 am

Miroase a cacat. A fost Mike_XXX pe aici.
vericu
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Iun 09, 2023 12:31 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Prima laba

Mesajde CoCo94 » Joi Iul 20, 2023 7:49 am

Pe la 12 ani. Imi bagam efectiv buricul degetului la pula si frecam pana iesea sperma.
CoCo94
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Iul 20, 2023 1:30 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3

Re: Prima laba

Mesajde Shiner » Joi Iul 20, 2023 7:51 am

La 14,la maica.mea
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 819
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Prima laba

Mesajde Explorer » Mar Dec 26, 2023 12:53 pm

Prima oara a fost pe la 12 ani si a fost de neuitat . Am gasit un album de pictura cu reproduceri. Acolo apareau si nuduri de femei .Când le-am vazut am avut un soc Eram fascinat de ele vedeam sani, pulpe, fund de femeie. Pizda nu se vedea prea bine era mereu acoperita de multi floci. Dar eram fascinat si de cate ori eram singur umblam la album si ma uitam Simteam o stare de nervozitate cand le priveam Incepusem sa ma gandesc la femei goale noaptea si ma cuprindea o senzatie ciudata.si mi se intarea . parca aveam nevoie de ceva nu stiam ce , ma treceau fiori iar dupa un timp aparea un sentiment de frustrare. Si asta timp de luni de zile. Auzisem de laba dar maica-mea a avut o discutie cu mine pe la 10 ani si imi spusese ca nu am voie sa ma ating jos acolo ca este un lucru rusinos si ca te poti imbolnavi. Ca pun mana acolo doar cand fac pipi si atat. Asa ca imi era foarte teama si ma gandeam ca a face laba e rusinos periculos si inutil. Si asta pana intr-o zi cand am ajuns in vacanta la matusa-mea .Acolo ma jucam cu vara-mea care era cu un an mai mare decat mine. Si care stia mult mai multe lucruri decat mine. Asa ca atunci cand eram singuri a inceput sa ma descoasa .Am ramas socat de intrebarile ei si de cum vorbea. Ma intreba daca la varsta mea nu mi se scoala daca nu imi vine senzatie sa fut uneori daca nu mi-o frec. Eu ma simteam asa de rusinat si eram rosu la fata.I-am soptit ca nu am facut niciodata asa ceva ca e rusine. Spre surprinderea mea mi-a propus sa-mi arate ea . Era vara ,era foarte cald si mi-a spus sa imi dau treningul jos sa raman in chiloti (aveam niste chiloti negri flausati) si sa ma intind pe pat.Ma simteam foarte nervos caci nu stiam ce avea sa se intample dar pana la urma mi-am luat inima in dinti si am facut-o, m-am intins pe pat si ea s-a intins in dreapta mea. Si-a intins mana dreapta mi-a mangaiat usor pulpele sa ma linisteasca parca apoi a urcat spre puta si a atins-o pe cap prin chiloti. Am uitat complet de tot ce imi spusese mama si am lasat-o . A inceput sa stranga capul mai repede si continuu. Simteam cum imi bate inima, obrajii imi ardeau si ceva jos acolo parca incepea sa se stranga Era o senzatie noua ce nu o mai avusesem pana atunci.Vara-mea m-a vazut ca eram cam speriat si mi-a soptit sa nu imi fie teama ca e acolo cu mine si o sa fie asa de bine. Intre timp mi s-a intarit si s-a marit, o simteam cum impinge in sus in chiloti. Mi-a aratat ca pot sa fac in mai multe feluri chiar cu 3 degete sau 2 degete. Iar eu simteam senzatia aia care devenea din ce in ce mai puternica. Mi se facuse foarte tare si incepuse sa zvacneasca usor intre degetele ei. A crezut ca o fac eu voit si mi-a zis ca nu trebuie neaparat sa mi-o incordez. Senzatia a devenit inca si mai puternica , respiram repede si ma intrebam cat de tare poate sa fie acea senzatie. Am mai auzit-o odata intrebandu-ma daca simt placere dar nu am putut raspunde ,simteam ca lesin. Si dintr-o data s-a intamplat. Am avut un spasm acolo de vreo doua secunde , apoi a revenit la normal. Am incercat sa o controlez dar a mai venit un spasm la fel ca primul iar dupa aceea au urmat inca vreo 7,8 spasme si fiecare zbatere a ei imi dadea o satisfactie si o ususrare cum nu mai simtisem vreodata, era asa de bine si am gemut putin .Dupa un timp spasmele s-au diminuat dar mult timp simteam ca mai tresare. Vara-mea si-a oprit si ea miscarea caci intelesese ca am ejaculat si mi-a soptit ca acum stiu ce inseamna si ca pot sa imi fac singur daca imi vine. Cam asa a fost prima data pentru mine . Inutil sa spun ca mama nu trebuia sa afle despre asta niciodata .Ma simteam asa de satisfacut atunci si speram sa nu se intample nimic rau si-mi jurasem sa nu mai fac asa ceva niciodata. Oricum consideram ca vara-mea mi-a facut eu nu aveam nicio vina :)
Explorer
 

Re: Prima laba

Mesajde Mike_XXX » Mie Dec 27, 2023 10:21 am

Păcat că nu ai cont...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2444
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Prima laba

Mesajde Julien » Sâm Dec 30, 2023 6:19 am

Nu se uita niciodată prima labă și prima ejaculare.
Aveam vreo 13-14 ani si eram în vacanța de vara la bunici, într-o casă batraneasca de la țară cu wc ul în fundul curții.
Într-o zi torida am întrat la wc sa ma pis și sa profit un pic de umbra însă, deschizând ușa m-a izbit un miros de urină încinsă încât la început mi-am ținut respirația. În timp ce ma pisam am început să mă obișnuiesc cu mirosul și chiar să-mi placă. O senzație nouă îmi trecea prin corp mirosind urina încinsă iar puța a început să se întărească după ce am terminat de pisat. Am început să o scutur de ultimele picături însă îmi plăcea să o mângâi în continuare, ușor cu genunchii tremurând de plăcere. După cateva minute am simțit ca îmi vine din nou sa ma pis însă, în loc de pisat a țâșnit un lichid albicios iar corpul meu a tresărit în multe convulsii, speriindu-ma de nouă experienta. Am crezut ca s-a întâmplat ceva grav cu mine însă nu am avut curajul să spun la nimeni.
Abia pe seară când am fost din nou la wc și am repetat experienta am fost convins că e ceva normal și că e atât de plăcut încât o voi face foarte des...ceea ce s-a și întâmplat.
Julien
 

Re: Prima laba

Mesajde Horny fucker » Mie Mar 06, 2024 10:49 am

12 ani
Horny fucker
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Dum Aug 01, 2021 6:44 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1

Re: Prima laba

Mesajde eneal » Lun Mar 11, 2024 8:41 am

La 7 ani. Eram singur pe un fotoliu si am inceput sa o iau la laba pana am avut orgasm. Senzatia a fost extrem de intensa si placuta, de neuitat. Ma instruiese in prealabil un baiat mai mare decat mine asupra a ceea ce am de facut. Facusem laba si cu el insa nu ajunsesem la orgasm. Cand eram mic multe aventuri am avut cu prietenii si prietenele de joaca. Spre exemplu, cu baietii, ne mangaiam pulele si ni le priveam. Cu alte ocazii si cu alti baieti mai mari de la bloc ne-am supt pulele si ne faceam laba. Am avut un baiat mai mare binisor decat mine cu care am facut laba o perioada destul de lunga, ne sugeam si pulele, ii mancam sperma (eu inca nu ejaculam), si-o manca si el. Ne lingeam pe coaie, a fost placut. Am avut destule aventuri si cu fetele, cu una mai mare m-am masturbat, ea freca pizda, eu pula. Voiam sa o fut, dar ni le frecam intr-un beci, in picioare, rezemati de perete si voiam sa-i bag pula in pizda, dar nu ajungeam din cauza ca era considerabil mai inalta decat mine. S-a lasat in jos si am reusit macar sa imi frec pula de pizda ei, nu i-am bagat-o insa. Cu alte fete, tot asa, ni le atingeam, ni le priveam, am dat limbi in pizda la cateva, am incercat sa ma fut cu cateva, dar mai in toate aventurile eram in picioare, asa ca fututul, sa zic asa, era destul de limitat, in sensul in care am reusit sa bag jumatate de pula in pizda unei fete, impingeam si cam atat, eram mic rau si nu stiam ca trebuie sa dau inainte si inapoi, eram cu pula in pizda si eram excitat ca naibasi cam atat, inca nu stiam de laba atunci. Chestiile astea nu se uita, imi amintesc cu drag de ele si uneori imi fac laba cu gandul la acele aventuri de cand eram mic.
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 255
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Prima laba

Mesajde Mike_XXX » Lun Mar 11, 2024 8:49 am

Fericitule! Mișto copilărie ai avut...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2444
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: laurluk şi 90 vizitatori

  • Reclame