• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Lun Oct 10, 2022 8:40 pm

Gagicamea, aradeanca, a vrut in weekend la mall iar eu am vrut la mall ca a vrut ea. :) I-am zis din start ca ii dau puta in cabina de proba. A zis ca da daca ii cumpar ceva. :)))
Inainte am vrut sa-mi fac incalzirea si am vrut sa ma exhibez intr-un magazin cu articole sportive unde am mai facut-o si stiu ca nu e risc de scandal. Gagicamea imi stie fanteziile si s-a bagat in joc. Cand ne masturbam ma pune sa-i povestesc faze cu baieti si ma intreaba de pulile lor. Vad ca o excita chestiile homo. :)
I-am zis ca atunci cand sunt in cabina sa vina sa traga perdeaua daca e vreun baiat acolo, sub pretextul ca vrea sa vada cum imi sta. Chiar ea a filat doi baietasi care vroiau si ei sa incerce pantaloni si a zis s-o facem in fata lor. Intretimp a aparut inca un prieten de-al lor care parea gay, nu m-a scapat din priviri. Poate pentru ca purtam trening mulat si se vedea pula. Era audienta perfecta. :)
Am intrat in cabina si am lasat perdeaua putin trasa si vedeam in oglinda daca se uita cineva. Baietii chiar au venit si ei la incercat, defapt incerca doar unu iar ceilalti doi se dadeau cu parerea. Sunt magnet pentru perversi asa ca imediat am avut un privitor si m-am facut ca studiez pantalonii si nu i-am tras pe mine sa ma poata vedea bine. Numai ca nu mi-am putut retine erectia si mi s-a arcuit pula. Brusc privitorul a disparut si mi-am dat seama dupa sunetul tocurilor ca vine gagicamea. Nebuna a tras complet perdeaua si m-a expus in pielea goala la cei doi. Pana sa traga inapoi perdeaua am avut contact vizual cu ei, s-au uitat la mine surprinsi si brusc au inceput sa rada iar cel din cabina i-a intrebat de ce rad iar unul a zis cu voce tare L-am vazut pe unu cu pula sculata, si a continuat sa rada parca fortat, completand stiind ca aud ca a fost faza funny. Cand a zis ca e funny mi-a dat curaj si m-am gandit sa scot pula pe langa perdea dar m-am oprit iar acum imi pare rau. Oricum eram super excitat de faza si pregatit s-o fut pe a mea. Am intrat in mai multe magazine, i-am dat batonul in gura dar n-am gasit cadrul perfect sa continuam. Erau multe gagice si nu ma risc ca reactiile femeilor sunt imprevizibile. Dar aveam un plan de rezerva si am parcat in apropierea mallului langa o cladire in paragina unde stiu ca mai intra baieti sa se pise. Am mai facut-o in parcarea aia. Am pus-o sa-si scoata pantalonii si cu cracii in sus pe bancheta. Mi-as fi scos si eu pantalonii de tot dar cum erau stramti in caz ca venea cine nu trebuie era imposibil sa ma imbrac. Ma excita situatiile astea dar n-am riscat ca e trotuar pe langa si mai trece lume ce merge la mall. Totusi i-am impins sub genunchi si am stat cu curul la vedere de dupa portiera. M-am pus s-o ling in pizda si din pozitia aia daca trecea cineva imi vedea curu gol. Cand ling in pizda nu vad in jur si mi se pare palpitant si ma astept sa gasesc unu in spate care-si freaca pula. Si in timp ce lingeam pizduca am auzit cum cineva trage un carut pe strada si m-am trezit cu un caine curios langa mine si am auzit pe unu ce striga Hai aici. M-am gandit cine ar putea fi si am lins si mai cu pofta stiind ca vom fi surprinsi. Si respectivul a oprit langa darapanatura aia si i-am auzit pasii. Asa cum mi-am dorit se uita la noi dar nu stiam din ce unghi sau cine este. L-a auzit si a mea si imi tot impingea capul sa ma opresc si la un moment dat a zis in acelasi timp cu ala E unu in spate, iar ala a zis Ce nebuni, m-am intors si m-am uitat la el. Era un masliniu tanar care ranjea la mine sau ranjea ca vede pizda. A mea a ramas in pozitia aia si si-a pus mana pe fata de parca pe ala il interesa fata. :) Am ramas in continuare ghemuit dar m-am tras intr-o parte si am inceput sa framant pizda sub privirea lui ala. Ranjea si si-a pus palmele la fata de parca nu credea ce vede si l-am intrebat Iti place pizda? si a dat din cap. Si vazand ca merge treaba m-am intors mai mult cu fata spre el sa vada intre picioarele mele si mi-am scuturat pula, iar el a zis Vai nene. :) Si l-am intrebat Ce zici am pula mare? A dat din cap si a zis E norocoasa doamna. Imi plac baietii astia fara rusine si ca pot vorbi pervers cu ei. Am continuat sa frec pizda ca am vazut ca-i luceu ochii ca de fericire si ma uitam in ochii lui. Ma excit grozav de tare in situatii din astea cand vad priviri hipnotizate. Parca ma hranesc cu placerea din ochii privitorului. I-am zis la a mea sa incerce sa-si dea drumul si o frecam puternic, dar simteam ca nu e relaxata deci nu speram rapid sa aiba orgasm. A durat vreo cateva minute bune. N-aveam grija ca ar putea trece cineva pentru ca asta mi-ar fi zis daca venea cineva. Pana la urma m-am ridicat eu in picioare si m-am lasat peste gagicamea si am bagat pula in pizda sa ma termin. I-am zis lu ala sa fie atent daca vine cineva si am inceput sa fut rapid si m-am terminat in pizda. Ala intretimp se lasase pe vine si se uita la futalau. Mi-am scos pula si am muls-o sub privirea lui. Nu pot descrie placerea cand se uita cineva. Nu stiu cati dintre voi stiti sau banuiti senzatia. Oricum pentru mine e nebunie cand dau peste un privitor din asta care se baga in jocul meu. I-am bagat degetul in pizda si am scos sperma cu degetul si am lins-o. Nu-i venea sa creada ce vede. Ranjea, dadea din cap, isi punea mana la fata. Si acum mi-e sculata pula la maxim doar gandindu-ma la reactiile lui ala. I-am facut semn cu mana sa plece pentru ca stiam ca a mea nu vrea sa dea ochii cu el.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Orfeu » Lun Oct 10, 2022 9:39 pm

Nu ne arati si noua ce ai lins ?

Noi avem o prietena buna care tot vine pe la noi la baute, si mai si doarme uneori.
De fiecare data cand doarme la noi, lasam usa noastra de la dormitor deschisa, si i-o trag la a mea in speranta ca ea sa ne auda. A mea nu stiece planuiesc eu.
Tot propun sa doarma cu noi; ele cred ca zic in gluma, si fac misto de mine pe treaba asta; ca sa i-o trag la a mea cu ea langa noi. Sau ei :)) Poate o sa reusesc intr-o zi!
Orfeu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Mar Aug 23, 2022 2:43 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -7098

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Lun Oct 10, 2022 10:29 pm

Orfeu am o experienta asemanatoare. In perioada studentiei am avut o gagica care locuia in camin. Erau patru in camera. Ma intelegeam bine cu toate si nu erau impotriva sa dorm la a mea. Paturile alea erau mici deci cam dormeam cu pula lipita de ea si de multe ori am adormit cu pula la pizda sau curul ei.
Imi placea sa-i masez pizda si s-o aud suspinand si o mai si futeam incet. Pe mine ma excita prezenta celorlalte. :) Intr-o noapte am excitat-o bine si cred ca nu i-a mai pasat ca nu m-a oprit cand m-am dat jos din pat s-o ling in pizda.
I-a zis colega ca m-a vazut in curu gol. :) Mi-ar fi placut sa se alature si colegele. Ce le-as mai fi masat pizdele la toate patru. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Oct 12, 2022 11:43 am

Am dus masina la spalat si pana au terminat baietii am stat intr-o parte pe telefon. Si l-am auzit pe unu intreband E a lu ala ce-si arata pula? :))
M-am exhibat mai demult in fata lor. M-am schimbat acolo si m-au vazut la pula goala. Cu unii baieti ma stiu de mult, de aceea mi-am si permis sa expun pula ca stiam ca-s baieti de caterinca si nu au treaba si nu iese scandal.
M-a excitat sa aud ca zice de mine si pula mea. Niciodata nu m-a deranjat. Ziceau si la bloc cand eram pusti si eram mandru. :) Pentru cei de varsta apropiata cand venea vorba despre sex eram atractia principala pentru ca mi s-a dezvoltat repede pula. Ei aveau putuci iar a mea era deja pula. :) Iar cand smocul de floci a devenit ditamai tufisul aveam pula ca de adult. Aveam noi un loc unde ne piteam si ma puneau sa le-o arat. Dar nu doar cei de varsta apropiata erau curiosi. Fiind bagacios eram prieten si cu aia mari. Cand stateam la povesti la scara blocului si se vorbea despre sex de cele mai multe ori mentiona careva de pula mea si eram mandru. Toti vecinii care-si faceau veacul la bloc mi-au vazut pula sculata. :)
M-am exhibat si in fata lui tata. :)))))))) Bine noi ne vedeam acasa goi ca nuditatea nu a fost o chestie tabu dar cand am fost in perioada cand mi-as fi facut laba de zece ori pe zi si cum ma super excit cand arat pula, daca mama nu era acasa ieseam din dus si umblam cu pula goala sculata. Si ieseam asa si cand era la noi un vecin. Stia ca vecinii mi-au vazut pula si imi mai zicea cate una, ca nu e bine, nu e frumos, dar mereu incheia prin a zice sa-mi gasesc o fata frumoasa. Poate pentru ca nu am fost un pusti problema si sunt descurcaret nu s-a ambalat si m-a lasat in pace. In fata vecinului am facut laba cand era baut. La un birt din apropiere barbatii care stateau seara la baute se pisau dupa niste boscheti si mergeam si eu acolo si scoteam pula cica sa ma pis si stateam cu ea sculata. Fiind bauti ziceau pe sleau ca am pula mare, observau ca e sculata si faceau caterinca, si chestii aiurea de oameni beti care ma excitau. Mergand des pe acolo, deja ma stiau ca-s labagiu si imi si spuneau Labagiule. :) Nu ma deranja ci ma excita. Cand ii vedeam la pisare ca-si belesc pula mai mult incepeam s-o frec si eu cu tupeu si spermam in fata lor. Imi placea sa ma uit in ochii lor sa le vad reactia.
Am mai zis-o si o mai zic, baietii sunt cei mai curiosi sa vada pula.
Mi-am tot propus sa-mi scriu amintirile ca am ce povesti. Imi place si sa povestesc ca e tot o forma de exhibitionism pentru mine.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mie Oct 12, 2022 12:55 pm

Și o faci cu talent; așteptăm continuarea!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Oct 12, 2022 5:36 pm

Multumesc Mike.
Stiu ca nu scriu ca-n carti, ca nu pun semnele de punctuatie unde trebuie, unele fraze sunt aiurea, dar scriu rapid si nu ma mai preocupa si editarea. Mi s-a spus ca scriu precum vorbesc, repede si mult. :))
Am perioade cand nu am timp, de aceea nu postez nimic. Am ramas in urma cu multe faze. Nu m-am tinut de cuvant cu experienta noastra cu Soldatelul, iar acum parca e expirata. Altfel povestesc la cald. Relatarile cu Pizza Girl au fost la cald. :) Acum are gagiu. Dintre gagicele mele ea e cea care o ia cel mai bine in gura si accepta sa-i spermez in gura. Acum mi se scoala gandindu-ma cum ii dadea sperma afara din gurita.
Am primit mesaje sa povestesc despre colegu pulos si despre fiul lui. Am cam evitat pentru ca unele chestii sunt mai tabu.
Am fost intrebat si de relatia cu un prieten care m-a descoperit aici, dar nu v-am povestit nimic pentru ca m-a rugat sa nu povestesc.
Care-s protagonistii vostri preferati? Care faze le preferati? Va intreb pe voi cei care ati citit toate postarile mele.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Joi Oct 13, 2022 8:41 am

Eu prefer fazele de "corupere".
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Oct 14, 2022 11:43 am

Ieri am dus pe cineva la Oradea iar la intoarcere m-am oprit intr-o parcare sa ma pis. Tot atunci au oprit langa mine si patru baieti cam tot de varsta mea. N-am coborat imediat pentru ca imi citeam mesajele. Erau pusi pe caterinca si foloseau din plin apelativele Ba pula, Ba coaie, Ba muie, Sa-mi mananci pula, si se hlizeau si vorbeau de una Aniela si faceau misto cred ca de prietenul ei ca in loc de Aniela unu ii zicea Anala iar celalalt replica cu Manca-mi-ai pula muistule. Nu vedeam ce fac pentru ca erau in spate la portbagaj si stateau in partea dreapta a masinii. Si la un moment dat il aud pe prietenul Analei :)) ca zbiara catre unu si ii zice sa tina pantalonii iar imediat am auzit intrebarea Ii intra pula aia grasa in cur? urmata de rasete si pe ala replicand tot cu Manca-mi-ai pula! iar ala care avea treaba cu pula lui grasa a continuat Hai sa-ti fac poza pentru Anala. Coborasem din masina ca m-am prins ca ala se schimba in partea cealalta si eram curios sa vad. :) Cel care era la portbagaj m-a vazut ca m-am dat jos, s-a uitat spre mine dar continua sa rada ca prietenul Analei zicea Ia aici pozeaza curu!
Intre timp eram in dreptul lor si vedeam si eu curu lui ala. :) Iar celalalt baiat fiind foarte inalt se ghemuise sa faca poze. Zic poze pentru ca ii zicea sa "sada locului" sa mai faca. Ceva de genul asta. Ma distra accentul lor si ma amuza caterinca lor ca asa mai fac si eu cu prietenii mei.
Nu i-am vazut pula grasa ca defapt de asta eram mai mult curios. Va dati seama ca nu m-am oprit sa ma uit ci am inaintat spre toalete, dar in secunda aia cat am privit i-am vazut curu, coaiele si putin din pula cat se vedea de coaie. Coaiele ii atarnau lasate, pareau mari, deci daca pula se vedea de ele inseamna ca era destul de lunga.
Mi-ar fi placut sa ma exhibez in fata lor pentru ca clar erau genul meu de audienta. :)
Pentru ca mereu am la mine un rucsac cu haine de schimb mi-a trecut prin minte sa ma schimb la toaleta gandindu-ma ca vor intra sa se pise. Evident ca asa am si facut si asa s-a si intamplat. :)
Mi-am dat jos pantalonii si asteptam in pula goala cica cautand prin rucsac sa intre sa ma surprinda. Greu m-am stapanit sa nu am erectie. Era semi si aveam o gramada de lichid la varf ca deja se intindea de pe pula.
Si a intrat lunganul, chiar cel mai pus pe caterinca dintre ei, si imediat a scos un Wow iti vad si tie pula! :) Eu am zis ca ma schimb si eu dar n-am vrut ca ei la masina ca poate sunt camere iar el mi-a zis ca nu conteaza, si s-a pus la pisoar dar se uita la mine ca vorbea cu mine si imi zicea ca colegu a dat pe el cafeaua. Si am continuat cu small talk, doar cu fata la mine. Ma studia cu privirea fara jena. Deci mi s-a uitat de nu stiu cate ori spre pula. Am auzit cum slabeste jetul si s-a intors cu fata spre mine si si-a scuturat puta in fata mea si a zis Asta-i Mitica al meu daca tot ti-am vazut sula, si a ras. A fost ceva de genul daca ti-am vazut-o, ti-o arat si eu. :)
Pana s-a spalat pe maini m-am imbracat si eu ca era ciudat daca o lungeam prea mult cu imbracatul unor pantaloni. A lasat usa deschisa si l-am auzit pe lungan cum le zice afara ca a mai vazut pe unu falos cu pula grasa. :) Ca raspuns careva l-a intrebat L-ai pozat? si au continuat sa vorbeasca razand de nu stiu ce poze facute in camera de hotel si de pula lui unu.
Poate nu e cine stie ce intamplarea de mai sus dar mie situatia mi-a facut chef de laba, si dupa ce-am plecat din parcare m-am si oprit la niste boscheti sa fac laba. Speram sa opreasca vreo masina la pisare si sa ma surprinda la laba dar n-a oprit nimeni. Am avut experiente de genul. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Oct 14, 2022 7:35 pm

Daddy Piele Multa prefera compania pulosului pentru ca din nou s-au vazut iar eu am fost scos din schema. Mai este si cine nu ma place si e clar ca nu pot fi pe placul tuturor.
Lui Daddy i-a placut cum m-a lins in cur pulosul iar acum ii da si el curul la lins. Pulosul e un pervers si stiu ca, ca si mine, se baga la chestii si profita de toate ocaziile, iar cum Daddy e bucatica buna il inteleg ca ii surade putina actiune. Nu stiu de ce Daddy ma scoate din jocul lor mai ales ca noi am fost deschisi fata de el. Se pare ca uneori ma mai insel in privinta unora.
Mi-a placut depravarea in fata lui Daddy pentru ca era ceva nou. O fantezie ce mi-a trecut prin minte, mi-ar fi placut sa se pise pe mine. Mi se pare misto cum strage pisatul sub preput si ii da drumul. :)
I-am povestit gagicii mele de Daddy si mi-a zis ca a avut mai demult un gagiu care avea pula la fel ca Daddy si il durea cand o futea ca nu i se belea. Daddy a futut-o in cur pe milfa lui in fata noastra si chiar daca nu i se belea aluneca foarte bine. Cred ca pentru ca are destula piele. :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde faustinul » Sâm Oct 15, 2022 7:45 am

sa curga sperma!
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mar Dec 27, 2022 6:46 pm

Baieti nu am scris de ceva vreme dar n-am prea avut timp de cand pe langa jobul la restaurant am inceput si un proiect pe cont propriu care din fericire este promitator, dar trebuie sa ma implic. Apreciez ca unii dintre voi mi-ati scris in privat.
N-am scris aici dar asta nu inseamna ca am tinut pula ascunsa in pantaloni. Stiti deja ca pentru mine e rutina sa arat pula. :)
Acum sunt cu gagicamea, aradeanca, la rudele ei si am timp de stat pe net.
Ieri am fost cu verii ei, doar noi baietii, la o baie nocturna la un aquapark din zona. N-am primit dulapuri in acelasi vestiar ceea ce m-a bucurat ca mi-au venit idei sa ma exhibez.
N-am stiut ca vestiarul e mixt si m-am dezbracat la pula goala ca erau numai baieti in jur, si nici nu m-am grabit sa trag slipul ca sa le surprind privirea la pula mea sa ma excit, iar la un moment dat au intrat niste gagice care m-au vazut perfect. :))) Nu le-am violat inocenta ci au reactionat haios si le-a placut sa se uite. Cand au dat cu ochii de mine una si-a pus mana la ochi, alta la gura si a exclamat un ioi din ala in grai ardelenesc si toate au inceput sa rada. Baietii din jur la fel dar nici unul nu mi-a zis ca e mixt vestiarul. Fetele aveau dulap pe culoarul celalalt dar le auzeam chicotind si comentand gen "Ai vazut-o?" "E fain, seamana cu... (a mentionat un nume unguresc)". Baietii de langa mine auzeau si ei chicotelile si imi zambeau. Dintre ei l-am ochit pe unul caruia am fost sigur ca i-am starnit interesul, ceea ce s-a si confirmat mai tarziu cand am mers la dusuri. Dusurile nu sunt mixte.
In bazinul cu apa termala am nimerit langa fetele din vestiar care mi-au zambit larg cand m-au vazut. Ce m-as fi bagat in seama cu ele daca nu eram cu verii gagicamii, ca sigur o combinam pe una din ele. Spun sigur pentru ca ne-am atins pe sub apa. La un moment dat stateam spate in spate si ne-am atins fundurile iar nici unul dintre noi nu s-a tras. Atunci am inceput sa-mi frec usor bucile de bucile ei. Mi-a fost clar ca fata e obraznica si ii place sa fie agatata. Ce m-as fi intors sa frec pula de bucile alea!
A trebuit sa le las si sa merg cu verii la piscinele interioare unde l-am vazut pe baiatul din vestiar care fusese cu ochii la pula mea. Era in aceeasi piscina cu noi si l-am remarcat pentru ca l-am surprins uitandu-se la mine ori de cate ori m-am uitat inspre el. Cand verii au zis ca merg in sauna mi-a trecut prin cap sa merg la dusuri si sa ma exhibez, si ma gandeam ca poate baiatul vine dupa mine. Asa a si fost.
Nu era nimeni la dusuri. Cum am intrat mi-am scos slipul si pula mi s-a sculat instant. Imediat a si intrat baiatul si a dat cu ochii de erectia mea si a zis cu un accent unguresc ca trage perdeaua (la usa era o perdea de nailon tocmai pentru a nu se vedea inauntru cand se circula pe usa) sa nu ma vada cineva. Stiu deja din experienta cand cineva imi devine complice si ca pot sa-mi fac de cap in fata baietilor care reactioneaza asa. Si el era cu tupeu pentru ca m-a intrebat daca sunt gay iar eu i-am zis ca nu dar sa se uite cum fac laba. Si imediat am inceput sa fac laba in fata lui. Mi-a zis sa mergem la baie sa ma suga dar i-am zis sa stea acolo si sa se uite ca asta imi place, si am inceput sa-l intreb vulgar daca ii place pula mea, daca vrea sa vada cum ejaculez. El dadea din cap cu privirea pierduta la pula mea in timp ce isi freca pula in sort. Totul a durat vreo trei minute cred, am ejaculat rapid, pentru ca nu puteam s-o lungesc ca nu stiam cat stau verii in sauna.
M-am intors in piscina cu apa dulce si cand au venit verii le-am zis ca merg in cea exterioara cu apa termala. Nu mai era asa multa lume ca prima data asa ca am gasit loc pe margine, unde te poti si aseza. Dupa cateva minute au aparut si fetele din vestiar, iar obraznica s-a asezat imediat langa mine. Am surprins zambetul complice al celei care o insotea si m-am prins ca nu erau intamplator acolo. I-am pus mana pe picior si am mangaiat-o usor urcand mana si directionand-o spre interior. Vroiam sa-i ating pizda. Si-a pus si ea mana pe piciorul meu dar parca nestiind ce sa faca. Pula imi era sculata maxim. M-am ridicat pentru o clipa cica sa ma scufund si cu umerii. Atunci am facut si primul schimb de cuvinte, le-am zis ceva gen ca frigul se simte destul de tare la umeri si cap iar cealalta mi-a zis ca aici e bine de venit cu casca de baie. Miscarea mea a fost defapt sa eliberez pula. Am tras slipul intr-o parte si am scos-o in partea dreapta a slipului. Avantajul apei termale este ca nu se vede sub ea si puteam sta cu pula scoasa. M-am asezat inapoi iar mainile noastre s-au reasezat. Speram sa urce cu mana si sa dea de pula mea. Prietena ei si-a vazut niste prieteni in bazin si s-a dus spre ei, moment in care am si pus mana la pizda iar fata a zis ceva gen Sa nu ne vada lumea. Era palpitant ceea ce faceam mai ales ca nu vorbeam si nici nu aveam de gand pentru ca s-ar fi ruinat momentul. I-am zis doar printre dinti Pune mana mai sus. Se astepta sa puna mana pe slip pentru ca in clipa cand a atins pula si-a tras mana. I-am zis s-o atinga ca nu se vede si m-a prins de ea. M-a strans oarecum si m-a surprins ca a inceput sa-mi pipaie cu degetele capul pulii. Trecusem cu degetele de marginea slipului ei si simteam carnea moale si crapatura.
Daca eram intr-un film poate as fi urcat-o pe marginea piscinei si as fi inceput sa-i dau limbi in pizda cum imi place mie iar apoi as fi futut-o. Dar au aparut verii si joaca s-a oprit. Oricum s-ar fi oprit pentru ca si prietenii fetei au venit in coltul unde eram noi.
Inainte de plecare m-am exhibat din nou la dus. Era plin de baieti la dus pentru ca toata lumea dadea sa plece. Aici mi-au vazut pula si verii si le-am vazut-o si eu. Nu credeam ca cel mic are pula atat de mare pe cat mi-a fost dat sa vad. :) Are un puloc mare baiatu. Cel mare mi-a si zis razand ceva gen Vezi cat de mare o are, nici n-ai crede. Le-am surprins si lor privirile la pula mea, mai mult cel mic m-a studiat.
Mai am ceva de povestit dar trebuie sa ma opresc ca ma cheama gagicamea.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde faustinul » Mar Dec 27, 2022 6:50 pm

fugi la ea
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mar Dec 27, 2022 11:47 pm

Continuarea
Toata lumea se pregatea sa plece si era inghesuiala in vestiar la dulapuri asa ca am asteptat pana s-a eliberat. Defapt am facut dus de doua ori pentru ca a fost o oportunitate pentru exhibitionism. :)
Mi-am scos slipul la dus, acum eram infasurat in prosop dar stiind ca e vestiar mixt nu l-am scos decat abia cand au mai ramas doi baieti in jur. Nu am reusit sa ma satisfac cu reactia lor pentru ca a intrat fata obraznica. Stiam ca nu mai e nimeni pe culoarul unde avea dulapul si m-am dus in pielea goala la ea. In nebunia mea nu imi pasa ce e in jur, vroiam orgasm. Acum puteam fi surprins de oricine pentru ca nu aveam prosopul la indemana sa ma pot acoperi. In fractiunile acelea de secunda simteam cum incepe sa mi se arcuiasca pula. Fata s-a speriat, nu de mine, ci de faptul ca as fi putut fi surprins de oricine, si mi-a aruncat un prosop. Mi-a zis ca-s nebun. Nu i-am zis nimic ci i-am bagat limba in gura. S-a lasat sarutata dar m-a impins zicand ca nu e locul potrivit. E vorba de secunde ceea ce descriu aici dar au fost intense, mi-am luat doza de adrenalina. Mi-ar fi placut sa se intample mai multe intre noi. Mi-ar fi placut sa ma descarc pentru ca eram excitat.
Mi-a zis sa-i scriu pe insta. Nu e posibil sa ma vad cu ea dar a fost si asta o experienta.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mie Dec 28, 2022 8:45 am

Tare! Bravo!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Dec 28, 2022 4:51 pm

Varu cel mic, cel cu pula mare, e pervers si el. :))
Azi dimineata am iesit la masina iar el fuma in spatele casei. Discutia a fost gen
- Ce faci pula mare, fumezi? Mi-am permis sa-i zic Pula Mare pentru ca aseara cand jucam carti fratesau si un tovaras i-au zis asa de cateva ori.
- Iti place si tie? intreba razand
- Sa fumez?
- Nu, asta. Zise tot razand si trase elasticul pijamalei sub coaie. Si-a scuturat-o dand din sold si radea diavoleste, si imi era foarte clar ca e mandru si obisnuit sa arate pula. Cand a cuprins-o s-o bage inapoi in pantaloni si-a belit-o si s-a uitat in ochii mei, exact la fel cum fac si eu cand arat pula, si avea un zambet mandru. Ii place s-o arate, altfel ce motiv avea s-o beleasca in fata mea.
As fi vrut sa ma exhibez si eu in fata lui, si dupa ce am terminat la masina, i-am facut semn ca merg sa ma pis dupa sopron. Ma gandeam ca vine si ma surprinde facand laba. Am stat acolo cu pula sculata dar degeaba. Mi-ar fi placut sa ma vada ejaculand.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mie Dec 28, 2022 5:11 pm

Poate venea mă-sa... :D
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Dec 28, 2022 6:09 pm

Mike_XXX » Mie Dec 28, 2022 6:11 pm scrie:Poate venea mă-sa... :D


Parca fazele astea is cele mai palpitante.
E milfa faina maica-sa. Poate i-ar fi placut sa ma vada. :) Ea va fi nasa noastra de cununie, gagicamea e apropiata de ei deci incerc sa fiu cuminte.
Cum ar fi sa am o relatie cu nasa? :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mie Dec 28, 2022 7:20 pm

Cel mai tare
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Joi Dec 29, 2022 6:17 pm

Cand sunt excitat mereu caut sa ma exhibez si incerc sa gasesc oportunitati. Ieri nu mi-a iesit faza de dimineata si toata ziua mi-am facut scenarii, mai ales ca am vazut ca varu mic e genul care se baga in joc. Fiind toti in casa, m-am gandit ca doar in baie sau in camera noastra merge treaba, si asta daca nu e gagicamea prin preajma. Ea sta jos cu nasa in living sau bucatarie, asa ca m-am pus la tv in camera noastra, in pat in pula goala, ca poate poate intra varu. Mi-am pregatit un clip porno pe telefon. Am auzit pe cineva urcand treptele si stiam ca nu e gagicamea sau nasa, asa ca mi-am bagat castile in ureche, cica sa nu aud daca bate la usa, si am inceput sa fac laba. Nu stiu cum sa descriu secundele acelea cand stiam ca sunt sanse mari sa intre in camera noastra si sa ma surprinda frecand pula. Simteam ca imi sare inima din piept si furnicaturi in capul pulii ca eram pe punctul sa ejaculez.
Si s-a deschis usa, si surpriza, era nasul. :)) Am tras patura peste mine dar cu o mica intarziere pentru din pozitia in care stateam nu am realizat ca e el. E tip cool, si a dovedit-o si in situatia data. Prima grimasa pe fata lui a fost de surprindere dar imediat s-a transformat intr-un zambet haios ca atunci cand vrei sa salvezi situatia, mai ales cand situatia e incomoda. Mi-a zis sa stau calm ca si el are doi baieti si nu e prima data, si a adaugat, facand semn cu degetul aratator la gura, semn ca e secret, ca si el mai face.
Revin cu continuarea, ca este una. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Vin Dec 30, 2022 9:38 am

:D
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 67 vizitatori

  • Reclame