• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Mie Oct 27, 2021 7:12 am

Oricare dintre ei e fostul tău coleg de școală.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mie Oct 27, 2021 8:01 am

B
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Joi Oct 28, 2021 7:52 am

Ieri, fiind excitat in timp ce conduceam masina, la iesirea dintr-o localitate am tras pe dreapta si am inceput sa fac laba langa sosea, oarecum ascuns in spatele unei vegetatii. Nu dupa multa vreme, am fost surprins de un tigan de vreo 22-25 de ani, curat, bine imbracat, care a aparut fara sa-l observ de pe o poteca laturalnica care dadea in sosea.
Vazandu-ma c-o frec, m-a intrebat: "Merge,merge?" si observand ca nu ma feresc de el, n-a stat prea mult pe ganduri si a venit spre mine. In timp ce si-o freca prin pantaloni si se uita la mine cum fac laba, am avut un scurt dialog aiurea, iar apoi mi-a zis "Hai s-o vezi si pe a mea" si desfacandu-si pantalonii si-a scos pula afara. Avea o pula faina, putin curbata, cu floci lungi, luciosi si foarte negri. A inceput sa faca si el laba, venind langa mine. Faceam laba impreuna uitandu-ne la pulele noastre si imprejur sa nu fim surprinsi. M-a intrebat daca vreau sa ma suga pentru 20 de lei :), si i-am zis ca daca o face gratis bine, daca nu, s-o uite. N-a mai comentat nimic, doar s-a aplecat si mi-a supt-o vreo 15 secunde, apoi s-a ridicat si a continuat sa faca laba langa mine.
Dupa ce am ne-am labarit impreuna cateva minute, i-am luat coaiele in palma si imediat si-a dat drumu. Dupa ce s-a sters, mi-a propus sa ma termine si pe mine, luandu-mi pula in mana. Mi-a zis ca o simte foarte fain in mana, ca este groasa si a inceput sa mi-o frece intr-un ritm mai rapid decat sunt eu obisnuit. Dupa ceva vreme am ejaculat si eu.
Asta a fost prima mea experienta cu un tigan, dar mi-a placut ca a fost un tip curat, cu pula buna si m-a terminat foarte fain. Nu mi-a placut ca el s-a terminat prea repede :?
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Joi Oct 28, 2021 8:20 am

deniswinch » Joi Oct 28, 2021 8:52 am scrie:Ieri, fiind excitat in timp ce conduceam masina, la iesirea dintr-o localitate am tras pe dreapta si am inceput sa fac laba langa sosea, oarecum ascuns in spatele unei vegetatii. Nu dupa multa vreme, am fost surprins de un tigan de vreo 22-25 de ani, curat, bine imbracat, care a aparut fara sa-l observ de pe o poteca laturalnica care dadea in sosea.
Vazandu-ma c-o frec, m-a intrebat: "Merge,merge?" si observand ca nu ma feresc de el, n-a stat prea mult pe ganduri si a venit spre mine. In timp ce si-o freca prin pantaloni si se uita la mine cum fac laba, am avut un scurt dialog aiurea, iar apoi mi-a zis "Hai s-o vezi si pe a mea" si desfacandu-si pantalonii si-a scos pula afara. Avea o pula faina, putin curbata, cu floci lungi foarte negri. A inceput sa faca si el laba, venind langa mine. Faceam laba impreuna uitandu-ne la pulele noastre si imprejur sa nu fim surprinsi. M-a intrebat daca vreau sa ma suga pentru 20 de lei :), si i-am zis ca daca o face gratis bine, daca nu, s-o uite. N-a mai comentat nimic, doar s-a aplecat si mi-a supt-o vreo 15 secunde, apoi s-a ridicat si a continuat sa faca laba langa mine.
Dupa ce am ne-am labarit impreuna cateva minute, el si-a dat drumu. Dupa ce s-a sters, mi-a propus sa ma termine si pe mine, luandu-mi pula in mana. Mi-a zis ca o simte foarte fain in mana, ca este groasa si a inceput sa mi-o frece intr-un ritm mai rapid decat sunt eu obisnuit. Dupa ceva vreme am ejaculat si eu.
Asta a fost prima mea experienta cu un tigan, dar mi-a placut ca a fost un tip curat, cu pula buna si m-a terminat foarte fain. Nu mi-a placut ca el s-a terminat prea repede :?

super
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Joi Oct 28, 2021 10:27 am

Tare asta!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Oct 30, 2021 12:02 pm

Deniswinch citind partea in care te-a surprins si felul cum te-a abordat mi-au trecut flashuri prin minte cu asemenea experiente. E misto senzatia. Primele cuvinte si gesturi intr-o asemenea situatie sunt importante pentru a stii cat de mult te poti intinde, sau cu alte cuvinte cat de pervers poti fi.
V-am mai povestit ca in parcarea de langa Heaven se parcheaza si autocare. Este un sofer care mereu inainte de cursa intra la boscheti sa se pise. Deja ne stim ca ne-am intalnit de multe ori si am si facut laba in fata lui adica i-am zis ca imi place sa ma frec acolo si sa finalizez cand sunt privit. Prima noastra interactiune a fost cea care m-a facut sa-mi dau seama cat de mult ma pot intinde, pentru ca reactia lui de atunci a fost una toleranta si s-a uitat si atunci cu tupeu la pula mea. Experienta ma ajuta sa identific perversii. :)))
Baietii rromi nu sunt agresivi in astfel de situatii ci chiar se baga in joc, cu conditia sa fie singuri pentru ca nu vor sa se afle de ei. E valabil atata timp cat nu le implici familia sau cunoscutii, si evitati sa va expuneti in fata femeilor lor.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Oct 30, 2021 3:10 pm

Barcelonab92 da raspunsul corect e D -fiul pulosului. Pe el l-am surprins dar nu e el cel care a pus boltarul sub geamul vestiarului si care il tine ascuns in spatele tufei. Stiind ca exista un voyeur mi-am facut un obicei ca uneori seara sa nu parchez in fata intrarii si sa vin prin spate sa vad daca surprind pe careva la geam. Cand e lumina ma uit si eu. Pe colegul gay l-am surprins odata cocotat pe un scaun cu curul spre oglinda uitandu-se la gaura. :) Si pe pulos in pula goala dar i-am batut in geam, in gluma sa stie ca il vad, ca nu mai am ce spiona la el ca nu avem secrete. V-am zis anterior ca am facut niste chestii cu el.
Pe fiu sau l-am surprins asta vara. Intr-o noapte am venit ca de obicei sa las banii si sa fac un dus daca e vreun coleg in fata caruia sa ma exhibez. Am venit prin spate si am vazut ca e un baiat care sta asezat pe garduletul gradinii cu telefonul in mana. Un loc ciudat unde sa stai pe telefon. Batea lumina din vestiar si m-am gandit ca e la spionat. M-am intors din drum si am luat-o pe alta alee sa ajung la intrare. Imi era pula sculata beton si cum nu port chiloti, plus ca fiind vara aveam pe mine niste pantaloni scurti din material subtire tocmai sa se vada cum se misca pula, nu aveam cum ascunde erectia asa ca pentru a evita restaurantul am trecut prin bar ca sa ajung la vestiar. La bar era chiar pulosul care imediat a vazut sculaul din pantaloni si i-am si zis ca trebuie sa fac laba. Nu era nimeni in vestiar dar dusul fusese folosit si mi-am dat seama si de catre cine ca unu singur nu deschide geamul sa iasa aburii. Am intredeschis un pic geamul sa ii starnesc interesul celui de afara si intr-o clipa am fost in pula goala. Pe moment mi-a venit sa fac laba dar m-am gandit ca poate filmeaza cu telefonul asa ca doar am defilat gol si m-am bagat la dus. Nu stiam cum sa procedez sa vad daca respectivul chiar e voyeur. As fi putut deschide geamul dar m-ar fi vazut daca m-as fi apropiat de geam. Chiar cand am iesit din dus a intrat si pulosul zicand ca face si el un dus si ca l-am excitat cand m-a vazut cu pula sculata. Asta in joaca m-a prins de pula iar eu in excitarea mea mi-am impins pula spre el lasandu-l sa-i dea cateva miscari de laba. Nu i-am spus ca poate e unu la geam ca s-ar fi auzit dar m-am pus intr-un unghi unde voyeurul nu avea vizibilitate si i-am facut semn pulosului ca e cineva la geam si ca eu ies la el. Pulosul cum e si el exhibitionist intr-o clipa a fost gol. Chiar si flasca a lui e super mare si plus ca are si un tufis des iar asta il face foarte macho. :)
Am iesit si am alergat in spate dar nu era nimeni la geam. In schimb am vazut ca e cineva dupa tufa la pisat iar cand am trecut pe langa el am realizat ca e cel vazut anterior plus surpriza: fiul pulosului. Se stergea la pula. A facut o privire speriata cand m-a vazut. Nici eu n-am stiut cum sa reactionez. Evident ca am zis amandoi Ciao, ce faci? Si am continuat eu cu Ai venit la taica-tau? Iar el a raspuns ca da dar i-a venit sa se pise, la care eu i-am zis ca putea face inauntru. Si aici i-au scapat vorbele, ca inauntru e ocupat. Imi era clar ca venise la spionat asa ca l-am intrebat direct daca si lui ii place sa traga cu ochiul la vestiar si i-am zis ca si pe mine ma excita, si l-am intrebat daca m-a vazut si a zis zambind-razand ca da. I-am zis ca acum e taica-sau la dus si ca precis face laba. :) A ras. A zis ca l-a vazut cand a intrat. Nu stiu cum as putea descrie acele cateva minute petrecute acolo in spate astfel incat sa pot transmite prin cuvinte emotia noastra. Mi-e drag baiatul, ne stim de mult pentru ca avem si un hobby comun ce ne-a apropiat, asa ca l-am strans in brate si m-a imbratisat si el, semn ca suntem ok.
El m-a mai vazut in pula goala in vestiar ca a fost si el la dus cand au avut ceva probleme cu centrala deci putea oricand intra in vestiar dar ii dau dreptate ca e excitant sa spionezi. :) Si eu l-am vazut in pula goala, stiam ca si lui ii place sa si-o arate si am vorbit mai demult si de laba si i-am vazut-o si sculata, asa ca stiindu-l cu tupeu nu ma asteptam sa dau peste el la geamul vestiarului.
Ne-a apropiat si mai tare evenimentul iar de atunci am povestit deschis despre multe chestii. E mare vagabond, ca taica-sau. :) Abia a inceput faculta si deja a combinat doua gagice. Acum ca suntem mai apropiati, si cu el, si cu taica-sau, am mai ramas peste noapte la ei si dorm cu el. Mi-a si propus sa dorm cu el si gagica si daca vrea si ea sa facem ceva.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Sâm Oct 30, 2021 3:30 pm

deliveryboyTM » Sâm Oct 30, 2021 4:10 pm scrie:Barcelonab92 da raspunsul corect e D -fiul pulosului. Pe el l-am surprins dar nu e el cel care a pus boltarul sub geamul vestiarului si care il tine ascuns in spatele tufei. Stiind ca exista un voyeur mi-am facut un obicei ca uneori seara sa nu parchez in fata intrarii si sa vin prin spate sa vad daca surprind pe careva la geam. Cand e lumina ma uit si eu. Pe colegul gay l-am surprins odata cocotat pe un scaun cu curul spre oglinda uitandu-se la gaura. :) Si pe pulos in pula goala dar i-am batut in geam, in gluma sa stie ca il vad, ca nu mai am ce spiona la el ca nu avem secrete. V-am zis anterior ca am facut niste chestii cu el.
Pe fiu sau l-am surprins asta vara. Intr-o noapte am venit ca de obicei sa las banii si sa fac un dus daca e vreun coleg in fata caruia sa ma exhibez. Am venit prin spate si am vazut ca e un baiat care sta asezat pe garduletul gradinii cu telefonul in mana. Un loc ciudat unde sa stai pe telefon. Batea lumina din vestiar si m-am gandit ca e la spionat. M-am intors din drum si am luat-o pe alta alee sa ajung la intrare. Imi era pula sculata beton si cum nu port chiloti, plus ca fiind vara aveam pe mine niste pantaloni scurti din material subtire tocmai sa se vada cum se misca pula, nu aveam cum ascunde erectia asa ca pentru a evita restaurantul am trecut prin bar ca sa ajung la vestiar. La bar era chiar pulosul care imediat a vazut sculaul din pantaloni si i-am si zis ca trebuie sa fac laba. Nu era nimeni in vestiar dar dusul fusese folosit si mi-am dat seama si de catre cine ca unu singur nu deschide geamul sa iasa aburii. Am intredeschis un pic geamul sa ii starnesc interesul celui de afara si intr-o clipa am fost in pula goala. Pe moment mi-a venit sa fac laba dar m-am gandit ca poate filmeaza cu telefonul asa ca doar am defilat gol si m-am bagat la dus. Nu stiam cum sa procedez sa vad daca respectivul chiar e voyeur. As fi putut deschide geamul dar m-ar fi vazut daca m-as fi apropiat de geam. Chiar cand am iesit din dus a intrat si pulosul zicand ca face si el un dus si ca l-am excitat cand m-a vazut cu pula sculata. Asta in joaca m-a prins de pula iar eu in excitarea mea mi-am impins pula spre el lasandu-l sa-i dea cateva miscari de laba. Nu i-am spus ca poate e unu la geam ca s-ar fi auzit dar m-am pus intr-un unghi unde voyeurul nu avea vizibilitate si i-am facut semn pulosului ca e cineva la geam si ca eu ies la el. Pulosul cum e si el exhibitionist intr-o clipa a fost gol. Chiar si flasca a lui e super mare si plus ca are si un tufis des iar asta il face foarte macho. :)
Am iesit si am alergat in spate dar nu era nimeni la geam. In schimb am vazut ca e cineva dupa tufa la pisat iar cand am trecut pe langa el am realizat ca e cel vazut anterior plus surpriza: fiul pulosului. Se stergea la pula. A facut o privire speriata cand m-a vazut. Nici eu n-am stiut cum sa reactionez. Evident ca am zis amandoi Ciao, ce faci? Si am continuat eu cu Ai venit la taica-tau? Iar el a raspuns ca da dar i-a venit sa se pise, la care eu i-am zis ca putea face inauntru. Si aici i-au scapat vorbele, ca inauntru e ocupat. Imi era clar ca venise la spionat asa ca l-am intrebat direct daca si lui ii place sa traga cu ochiul la vestiar si i-am zis ca si pe mine ma excita, si l-am intrebat daca m-a vazut si a zis zambind-razand ca da. I-am zis ca acum e taica-sau la dus si ca precis face laba. :) A ras. A zis ca l-a vazut cand a intrat. Nu stiu cum as putea descrie acele cateva minute petrecute acolo in spate astfel incat sa pot transmite prin cuvinte emotia noastra. Mi-e drag baiatul, ne stim de mult pentru ca avem si un hobby comun ce ne-a apropiat, asa ca l-am strans in brate si m-a imbratisat si el, semn ca suntem ok.
El m-a mai vazut in pula goala in vestiar ca a fost si el la dus cand au avut ceva probleme cu centrala deci putea oricand intra in vestiar dar ii dau dreptate ca e excitant sa spionezi. :) Si eu l-am vazut in pula goala, stiam ca si lui ii place sa si-o arate si am vorbit mai demult si de laba si i-am vazut-o si sculata, asa ca stiindu-l cu tupeu nu ma asteptam sa dau peste el la geamul vestiarului.
Ne-a apropiat si mai tare evenimentul iar de atunci am povestit deschis despre multe chestii. E mare vagabond, ca taica-sau. :) Abia a inceput faculta si deja a combinat doua gagice. Acum ca suntem mai apropiati, si cu el, si cu taica-sau, am mai ramas peste noapte la ei si dorm cu el. Mi-a si propus sa dorm cu el si gagica si daca vrea si ea sa facem ceva.

:D
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Sâm Oct 30, 2021 3:31 pm

Super frumos asta:)chiar e bine ca va intelegeti
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Sâm Oct 30, 2021 4:19 pm

deliveryboyTM » 30 Oct 2021, 12:02 scrie:Deniswinch citind partea in care te-a surprins si felul cum te-a abordat mi-au trecut flashuri prin minte cu asemenea experiente. E misto senzatia. Primele cuvinte si gesturi intr-o asemenea situatie sunt importante pentru a stii cat de mult te poti intinde, sau cu alte cuvinte cat de pervers poti fi.
V-am mai povestit ca in parcarea de langa Heaven se parcheaza si autocare. Este un sofer care mereu inainte de cursa intra la boscheti sa se pise. Deja ne stim ca ne-am intalnit de multe ori si am si facut laba in fata lui adica i-am zis ca imi place sa ma frec acolo si sa finalizez cand sunt privit. Prima noastra interactiune a fost cea care m-a facut sa-mi dau seama cat de mult ma pot intinde, pentru ca reactia lui de atunci a fost una toleranta si s-a uitat si atunci cu tupeu la pula mea. Experienta ma ajuta sa identific perversii. :)))
Baietii rromi nu sunt agresivi in astfel de situatii ci chiar se baga in joc, cu conditia sa fie singuri pentru ca nu vor sa se afle de ei. E valabil atata timp cat nu le implici familia sau cunoscutii, si evitati sa va expuneti in fata femeilor lor.

Exact, conteaza mult primele cuvinte si gesturi :D . Din experienta, cam stiu dupa vorbe si gesturi, cine-i doar curios, cine pretinde ca-i curios dar vrea mai mult, cine vrea sigur ceva mai mult sau cine-i periculos sau este in dezacord. Interesant a fost faptul ca m-a intrebat daca sunt gay, iar cand i-am zis ca sunt n-a fost dezamagit. Tipul a intrat bine in joc si l-am simtit ca, chiar ii placea sa o frece alaturi de mine, dar cand i-am prin coaiele in palma si-a dat drumul. Si l-am simtit ca a ejaculat cu placere, parca asteptand momentul sa se descarce.
Ce m-a mirat putin, a fost ca la sfarsit mi-a propus sa merg acasa la el, sa fac sex cu el si cu gagica lui, desi stia ca sunt gay :D :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Sâm Oct 30, 2021 4:21 pm

deniswinch » Sâm Oct 30, 2021 5:19 pm scrie:
deliveryboyTM » 30 Oct 2021, 12:02 scrie:Deniswinch citind partea in care te-a surprins si felul cum te-a abordat mi-au trecut flashuri prin minte cu asemenea experiente. E misto senzatia. Primele cuvinte si gesturi intr-o asemenea situatie sunt importante pentru a stii cat de mult te poti intinde, sau cu alte cuvinte cat de pervers poti fi.
V-am mai povestit ca in parcarea de langa Heaven se parcheaza si autocare. Este un sofer care mereu inainte de cursa intra la boscheti sa se pise. Deja ne stim ca ne-am intalnit de multe ori si am si facut laba in fata lui adica i-am zis ca imi place sa ma frec acolo si sa finalizez cand sunt privit. Prima noastra interactiune a fost cea care m-a facut sa-mi dau seama cat de mult ma pot intinde, pentru ca reactia lui de atunci a fost una toleranta si s-a uitat si atunci cu tupeu la pula mea. Experienta ma ajuta sa identific perversii. :)))
Baietii rromi nu sunt agresivi in astfel de situatii ci chiar se baga in joc, cu conditia sa fie singuri pentru ca nu vor sa se afle de ei. E valabil atata timp cat nu le implici familia sau cunoscutii, si evitati sa va expuneti in fata femeilor lor.

Exact, conteaza mult primele cuvinte si gesturi :D . Din experienta, cam stiu dupa vorbe si gesturi, cine-i doar curios, cine pretinde ca-i curios dar vrea mai mult, cine vrea sigur ceva mai mult sau cine-i periculos sau este in dezacord. Interesant a fost faptul ca m-a intrebat daca sunt gay, iar cand i-am zis ca sunt n-a fost dezamagit. Tipul a intrat bine in joc si l-am simtit ca, chiar ii placea sa o frece alaturi de mine, dar cand i-am prin coaiele in palma si-a dat drumul. Si l-am simtit ca a ejaculat cu placere, parca asteptand momentul sa se descarce.
Ce m-a mirat putin, a fost ca la sfarsit mi-a propus sa merg acasa la el, sa fac sex cu el si cu gagica lui, desi stia ca sunt gay :D :D

Interesanta propunere :twisted:
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde labagiu_kinky » Sâm Oct 30, 2021 5:20 pm

deliveryboyTM » Sâm Oct 30, 2021 3:10 pm scrie:Barcelonab92 da raspunsul corect e D -fiul pulosului. Pe el l-am surprins dar nu e el cel care a pus boltarul sub geamul vestiarului si care il tine ascuns in spatele tufei. Stiind ca exista un voyeur mi-am facut un obicei ca uneori seara sa nu parchez in fata intrarii si sa vin prin spate sa vad daca surprind pe careva la geam. Cand e lumina ma uit si eu. Pe colegul gay l-am surprins odata cocotat pe un scaun cu curul spre oglinda uitandu-se la gaura. :) Si pe pulos in pula goala dar i-am batut in geam, in gluma sa stie ca il vad, ca nu mai am ce spiona la el ca nu avem secrete. V-am zis anterior ca am facut niste chestii cu el.
Pe fiu sau l-am surprins asta vara. Intr-o noapte am venit ca de obicei sa las banii si sa fac un dus daca e vreun coleg in fata caruia sa ma exhibez. Am venit prin spate si am vazut ca e un baiat care sta asezat pe garduletul gradinii cu telefonul in mana. Un loc ciudat unde sa stai pe telefon. Batea lumina din vestiar si m-am gandit ca e la spionat. M-am intors din drum si am luat-o pe alta alee sa ajung la intrare. Imi era pula sculata beton si cum nu port chiloti, plus ca fiind vara aveam pe mine niste pantaloni scurti din material subtire tocmai sa se vada cum se misca pula, nu aveam cum ascunde erectia asa ca pentru a evita restaurantul am trecut prin bar ca sa ajung la vestiar. La bar era chiar pulosul care imediat a vazut sculaul din pantaloni si i-am si zis ca trebuie sa fac laba. Nu era nimeni in vestiar dar dusul fusese folosit si mi-am dat seama si de catre cine ca unu singur nu deschide geamul sa iasa aburii. Am intredeschis un pic geamul sa ii starnesc interesul celui de afara si intr-o clipa am fost in pula goala. Pe moment mi-a venit sa fac laba dar m-am gandit ca poate filmeaza cu telefonul asa ca doar am defilat gol si m-am bagat la dus. Nu stiam cum sa procedez sa vad daca respectivul chiar e voyeur. As fi putut deschide geamul dar m-ar fi vazut daca m-as fi apropiat de geam. Chiar cand am iesit din dus a intrat si pulosul zicand ca face si el un dus si ca l-am excitat cand m-a vazut cu pula sculata. Asta in joaca m-a prins de pula iar eu in excitarea mea mi-am impins pula spre el lasandu-l sa-i dea cateva miscari de laba. Nu i-am spus ca poate e unu la geam ca s-ar fi auzit dar m-am pus intr-un unghi unde voyeurul nu avea vizibilitate si i-am facut semn pulosului ca e cineva la geam si ca eu ies la el. Pulosul cum e si el exhibitionist intr-o clipa a fost gol. Chiar si flasca a lui e super mare si plus ca are si un tufis des iar asta il face foarte macho. :)
Am iesit si am alergat in spate dar nu era nimeni la geam. In schimb am vazut ca e cineva dupa tufa la pisat iar cand am trecut pe langa el am realizat ca e cel vazut anterior plus surpriza: fiul pulosului. Se stergea la pula. A facut o privire speriata cand m-a vazut. Nici eu n-am stiut cum sa reactionez. Evident ca am zis amandoi Ciao, ce faci? Si am continuat eu cu Ai venit la taica-tau? Iar el a raspuns ca da dar i-a venit sa se pise, la care eu i-am zis ca putea face inauntru. Si aici i-au scapat vorbele, ca inauntru e ocupat. Imi era clar ca venise la spionat asa ca l-am intrebat direct daca si lui ii place sa traga cu ochiul la vestiar si i-am zis ca si pe mine ma excita, si l-am intrebat daca m-a vazut si a zis zambind-razand ca da. I-am zis ca acum e taica-sau la dus si ca precis face laba. :) A ras. A zis ca l-a vazut cand a intrat. Nu stiu cum as putea descrie acele cateva minute petrecute acolo in spate astfel incat sa pot transmite prin cuvinte emotia noastra. Mi-e drag baiatul, ne stim de mult pentru ca avem si un hobby comun ce ne-a apropiat, asa ca l-am strans in brate si m-a imbratisat si el, semn ca suntem ok.
El m-a mai vazut in pula goala in vestiar ca a fost si el la dus cand au avut ceva probleme cu centrala deci putea oricand intra in vestiar dar ii dau dreptate ca e excitant sa spionezi. :) Si eu l-am vazut in pula goala, stiam ca si lui ii place sa si-o arate si am vorbit mai demult si de laba si i-am vazut-o si sculata, asa ca stiindu-l cu tupeu nu ma asteptam sa dau peste el la geamul vestiarului.
Ne-a apropiat si mai tare evenimentul iar de atunci am povestit deschis despre multe chestii. E mare vagabond, ca taica-sau. :) Abia a inceput faculta si deja a combinat doua gagice. Acum ca suntem mai apropiati, si cu el, si cu taica-sau, am mai ramas peste noapte la ei si dorm cu el. Mi-a si propus sa dorm cu el si gagica si daca vrea si ea sa facem ceva.


Gândește-te serios sa aduni povestirile într-o carte erotica. Putin periate pe ici pe colo, ar avea mii de cititori. Și tu o căruță de bani. Dacă le-ai și traduce în engleza... Te faci milionar. Zău! E foarte intens și excitant ce trăiești tu... Daca mi se scoala mie doar citind... Imi imaginez doar ce senzații ai tu. Foarte tare!
Laba la superlativ!
labagiu_kinky
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Mie Ian 02, 2019 4:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Oct 31, 2021 12:47 pm

Labagiu Kinky iti multumesc pentru apreciere. Intradevar am ce povesti deoarece s-au adunat multe experiente in 15 ani dar mi-ar trebui timp sa scriu si chef. Job, doua gagice, una in Timisoara, alta in Arad, plus alte activitati kinky imi cam ocupa timpul. S-a mai oferit un amic ca eu sa i le povestesc iar el sa le scrie. Mai tot timpul ma gandesc la sex si de aceea si profit de orice oportunitate si asa s-au adunat multe experiente.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde labagiu_kinky » Dum Oct 31, 2021 1:27 pm

deliveryboyTM » Dum Oct 31, 2021 12:47 pm scrie:Labagiu Kinky iti multumesc pentru apreciere. Intradevar am ce povesti deoarece s-au adunat multe experiente in 15 ani dar mi-ar trebui timp sa scriu si chef. Job, doua gagice, una in Timisoara, alta in Arad, plus alte activitati kinky imi cam ocupa timpul. S-a mai oferit un amic ca eu sa i le povestesc iar el sa le scrie. Mai tot timpul ma gandesc la sex si de aceea si profit de orice oportunitate si asa s-au adunat multe experiente.

Ar fi păcat sa nu le publici. Pot fi inspirație pt unii, sa își mai dezghețe mințile și să-și lărgească orizonturile. Iar pt alții, material bun de laba. Și pe deasupra, un venit în plus. :) Eu, unul, as cumpăra cartea hahha :wanker:
Laba la superlativ!
labagiu_kinky
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Mie Ian 02, 2019 4:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Oct 31, 2021 1:50 pm

In ultima vreme am schimbat placa cu gagicile mele, merg la Arad in timpul saptamanii pentru ca prefer sa lucrez in weekend iar in weekend ma vad cu Pizza Girl. Poate stiti de la stiri ca in Timisoara e problema cu incalzirea si apa calda. Aseara am dus-o pe Pizza Girl la dus la firma. Defapt am scos-o la o pizza iar dupa la dus. :)
Am lasat vorba la colegul de la bar ca facem dus si sa nu intre nimeni, cu toate ca dupa cum stiti pentru mine ar fi fost o placere. :) Pulosul era pe teren asa ca i-am trimis mesaj ca o fut pe Pizza Girl in vestiar si sa imi dea mesaj cand vine, sa stiu ca se uita.
A mea era mai sfioasa ca nu era familiarizata cu locul dar eu imediat am fost in pula goala iar pula s-a si ridicat. Ii place sa ma vada cu pula sculata, mi-a zis mai demult ca atunci cand face baie se masturbeaza cu imaginea mea in minte. Ii place s-o vada balanganindu-se cand umblu asa ca am inceput s-o balansez si sa glumesc cu ea sa destind atmosfera. I-am zis ca ma excita ca suntem in pielea goala acolo in vestiar iar ea mi-a zis ca o face sa se gandeasca la filmele porno cu gangbang in vestiar. Am intrebat-o daca ar face sex in grup si mi-a raspuns ca pula mea e suficienta. O tineam in brate iar ea si-a coborat mana si m-a prins de pula. I-am zis sa ma suga si a si luat-o in gura. Si in timp ce fata sugea mi-am amintit ca nu am prezervative la mine iar ea vrea doar cu prezervativ, asa ca fantezia mea cu fututul in vestiar se amana. Am asezat-o pe masa si m-am pus sa-i mananc pizda. Telefonul mi-a semnalizat ca am mesaj asa ca am stiut ca pulosul e la geam. I-am zis fetei ca n-am prezervative si sa facem doar sex oral si am pus-o sa ma mai suga. Ma excita ideea ca ala e la geam si se uita. M-am intors cu curul si i-am zis sa bage limba. Imi place ca e supusa iar cand ii dau curul la lins o excita si se freaca la pizda si geme. Cum nu puteam s-o fut am decis sa ma termin in gura ei asa ca am pus-o in genunchi si mi-am facut laba in gura.
Cum nu am apucat sa-i acord prea multa atentie, am intrat in dus si am masturbat-o acolo iar dupa mi-am pus pula sub pizda si i-am zis sa se pise. Imi place sa simt jetul pe capul pulii.
Mereu am prezervative la mine dar acum s-a intamplat opusul. Mi-ar fi placut s-o fut stiind ca pulosul se uita.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Dum Oct 31, 2021 2:03 pm

deliveryboyTM » Dum Oct 31, 2021 2:50 pm scrie:In ultima vreme am schimbat placa cu gagicile mele, merg la Arad in timpul saptamanii pentru ca prefer sa lucrez in weekend iar in weekend ma vad cu Pizza Girl. Poate stiti de la stiri ca in Timisoara e problema cu incalzirea si apa calda. Aseara am dus-o pe Pizza Girl la dus la firma. Defapt am scos-o la o pizza iar dupa la dus. :)
Am lasat vorba la colegul de la bar ca facem dus si sa nu intre nimeni, cu toate ca dupa cum stiti pentru mine ar fi fost o placere. :) Pulosul era pe teren asa ca i-am trimis mesaj ca o fut pe Pizza Girl in vestiar si sa imi dea mesaj cand vine, sa stiu ca se uita.
A mea era mai sfioasa ca nu era familiarizata cu locul dar eu imediat am fost in pula goala iar pula s-a si ridicat. Ii place sa ma vada cu pula sculata, mi-a zis mai demult ca atunci cand face baie se masturbeaza cu imaginea mea in minte. Ii place s-o vada balanganindu-se cand umblu asa ca am inceput s-o balansez si sa glumesc cu ea sa destind atmosfera. I-am zis ca ma excita ca suntem in pielea goala acolo in vestiar iar ea mi-a zis ca o face sa se gandeasca la filmele porno cu gangbang in vestiar. Am intrebat-o daca ar face sex in grup si mi-a raspuns ca pula mea e suficienta. O tineam in brate iar ea si-a coborat mana si m-a prins de pula. I-am zis sa ma suga si a si luat-o in gura. Si in timp ce fata sugea mi-am amintit ca nu am prezervative la mine iar ea vrea doar cu prezervativ, asa ca fantezia mea cu fututul in vestiar se amana. Am asezat-o pe masa si m-am pus sa-i mananc pizda. Telefonul mi-a semnalizat ca am mesaj asa ca am stiut ca pulosul e la geam. I-am zis fetei ca n-am prezervative si sa facem doar sex oral si am pus-o sa ma mai suga. Ma excita ideea ca ala e la geam si se uita. M-am intors cu curul si i-am zis sa bage limba. Imi place ca e supusa iar cand ii dau curul la lins o excita si se freaca la pizda si geme. Cum nu puteam s-o fut am decis sa ma termin in gura ei asa ca am pus-o in genunchi si mi-am facut laba in gura.
Cum nu am apucat sa-i acord prea multa atentie, am intrat in dus si am masturbat-o acolo iar dupa mi-am pus pula sub pizda si i-am zis sa se pise. Imi place sa simt jetul pe capul pulii.
Mereu am prezervative la mine dar acum s-a intamplat opusul. Mi-ar fi placut s-o fut stiind ca pulosul se uita.

Super , pacat ca ai uitat protectia ,dar asa se intampla mereu cand ai nevoie nu ai:))))
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde labagiu_kinky » Dum Oct 31, 2021 2:26 pm

Boss... Zău! Cred ca am fi fost o gramada de băieți de aici, toti ciorchine la geamul ala și cu mâinile în pantaloni. Nu contează ca n-ai futut-o de data asta, sexul nu e doar despre penetrare. Bravo!
Laba la superlativ!
labagiu_kinky
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Mie Ian 02, 2019 4:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde corpodean_daniel » Dum Oct 31, 2021 11:46 pm

bravo... misto povestiri
corpodean_daniel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 140
Membru din: Dum Oct 31, 2021 4:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2740

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde corpodean_daniel » Dum Oct 31, 2021 11:46 pm

tineo tot asa... bafta pt curaj
corpodean_daniel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 140
Membru din: Dum Oct 31, 2021 4:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2740

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde bob21cm » Lun Noi 01, 2021 7:35 pm

nicholas9221 » Mar Iul 20, 2021 9:07 pm scrie:In Lidl, azi o fata undeva 19-20 ani maxim, cu un maieu largut decupat in laterale, fara sutien pe ea. La orice miscare imediat i se zareau o mare parte din tate



nice
bob21cm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 211
Membru din: Lun Oct 11, 2021 11:00 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6041

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: labprof, tednet şi 45 vizitatori

  • Reclame