• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Fala Fel » Dum Mar 19, 2023 12:15 pm

Subscriu la ce a zis scut123, merita publicate intr-o carte toate relatarile.
Fala Fel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Feb 05, 2023 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Razvanrazvi95 » Sâm Mar 25, 2023 12:34 am

Geniale povesti
Razvanrazvi95
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 117
Membru din: Mar Sep 01, 2020 11:42 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 28, 2023 11:57 pm

Va salut din nou, si va multumesc pentru apreciere.
Cu unii dintre voi am mai pastrat legatura in privat dar n-am mai postat de ceva vreme pe forum pentru ca, pe scurt, n-am avut timp. :) Pentru prostii mi-am facut pentru ca exhibitionismul este rutina pentru mine. :)
Va povestesc ceva la cald.
V-am zis ca am agatat o gagica in iarna la aquapark si ca a avut tupeul sa se joace cu pulanu in bazin. De atunci ma vad si cu micuta sirena iar ea e unul din motivele pentru care nu prea am timp. Si ea e exhibitionista si a intrat in jocurile mele si chiar o intrece pe gagicamea oficiala.
Am dus-o intr-o parcare unde opresc tiruri sa fim surprinsi cum o fut, asa cum imi place mie. :) In spatele toaletelor lipseste o bucata din gard si se poate intra in niste tufe care mascheaza o cladire parasita. E plin de prezervative pe jos.
Am oprit langa toalete si am stat putin la masina sa atragem atentia iar apoi am trecut in spatele tufelor. Acum ca deja e vremea pantalonilor scurti am ramas din doua miscari doar cu tenisii. Cum s-a eliberat si ea de pantalonasi am sarit cu limba la pizda ei. Am proptit-o de zid si ca nebunu mi-am bagat botul sub curul ei. V-am mai zis ca ador sa ling pizda, sa simt cu limba formele pizdii, s-o trec printre buci pana la gaura curului, sau sa-mi imping limba in pizda si s-o misc cat pot de repede. Cine da limbi in pizda stie ce zic, cunoasteti acea senzatie de la primul contact intre limba si pruna fetei si cum dati de caldura umeda cand despicati cu limba. Sirena mea are o pizdulica ca o pruna. Imi saliveaza pula numai gandindu-ma la ea.
E mai comod cand gagica sta pe spate iar eu imi bag capul intre picioare dar acum nu era foarte curat pe jos ca altfel o culcam in iarba. Dadeam limbi ca un disperat de excitat ce eram pentru ca imi doream sa fim surprinsi. Doar gandul la imaginea ce avea s-o vada cel care ne surprinde si faptul ca gemea destul de tare ma faceau sa fiu excitat maxim.
La un moment dat am auzit susurul unei jet de pisat venind din partea cealalta a tufelor. Dupa sunet era barbat. :) Toaleta era deschisa deci cel care a venit sa urineze in spate sigur a venit sa se uite dupa noi.
Chiar daca micuta sirena gemea, considerand ca nu o face destul de tare si ca sa fiu sigur ca atragem atentia am inceput s-o plesnesc peste buci.
Susurul s-a oprit si dupa cateva secunde o sarma de la gard l-a tradat pe cel care a trecut prin spartura. Nu m-am intors ci am continuat sa ling.
Stateam intr-o pozitie destul de incomoda, ghemuit in spatele fetei si proptit cu botul sub curul ei in timp ce cu o mana trageam de o buca sa am acces mai usor in fund iar cu cealalta mana frecam pula. Mi-am impins pula si coaiele pe sub cur sa le vada bine cel care ne spiona. N-am auzit pasi in spatele nostru deci stiam ca ne observa din tufe.
Pentru mine e palpitant sa stiu ca sunt privit. M-am ridicat, mi-am pus prezervativul pregatit in soseta, si am patruns-o fara sa-i dau timp sa se acomodeze cu grosimea pulii tocmai ca s-o fac sa geama.
Am incercat sa nu ma uit in directia cararii dintre tufe, sa nu alung voyeurul, dar nu mi-am putut controla curiozitatea cand cu coada ochiului am zarit miscare. Un tip mic la inaltime freca pula scoasa prin slit. Imediat i-au si sarit jeturi de sperma si s-a dat inapoi. I-am facut semn de salut cu mana gandindu-ma ca daca ma arat prietenos vine langa noi si ii arat cum scuipa si pula mea. N-a fost cum as fi vrut dar si asa senzatia a fost suficienta sa ma simt satisfacut.
Sirena suge bine pula, face laba bine si suge in acelasi timp dar nu ma lasa sa ma termin in gura ei. As zice ca Pizza Girl e cea mai profi dintre toate despre care v-am zis in postarile mele. Pizza Girl stie sa lase impresia ca e supusa cand suge. La lins in cur tot ea e cea mai cea pentru ca are un fetish cu cururile baietilor. Cred ca in gagica Negriciosului se simte cel mai bine pula mea.
As avea multe de povestit. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Lun Mai 29, 2023 7:53 am

Mereu excitant...
Mersi!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2439
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mar Mai 30, 2023 11:31 pm

Cand merg la micuta sirena ma cazez la un motel si petrecem mult in camera. Pentru ca drumul e lung dau o fuga pentru cate o noapte pentru ca asa nu mi se observa lipsa din Timisoara. Dar noaptea aia ne futem pana la epuizare. Cand nu facem sex stam tolaniti in pielea goala si ne prostim. De exemplu ea sta pe telefon si eu ma joc cu pizda ei. Imi place cand sta culcata pe spate si cu pizda cracita. Imi bag nasul in pizda, o miros, ii dau cate o limba si chiar o musc usor, in timp ce dau la laba. Si imi place s-o fut cu degetele.
Stie sa faca laba bine asa ca o pun peste mine si in timp ce ma munceste stau cu fata in pizda ei.
Baiatul de la receptie, de vreo 20 ani, un ungur extrem de amabil, s-a prins cum sta treaba si deja ma intreaba daca sa aduca cina sau micul dejun in camera. E atat de amabil cu mine ca de prima data am avut impresia ca flirteaza. M-am mai exhibat la receptioneri asa ca va dati seama ca mi-au venit idei.
Acum cateva saptamani era pe noapte de la 20 la 8 dimineata si m-am gandit sa-l chem cu micul dejun la ora 7. In camere se intra de afara prin terasa proprie care are masa si scaune tip sezlong. Sirena dormea asa ca am iesit in pielea goala pe terasa si l-am asteptat gol. Mi-am mentinut pula semierecta sa vada ca o am mare, si mi-am formulat niste fraze sa ma scuz. :) Cunoasteti senzatia aia cand urmeaza sa va exhibati? Imi plac extrem momentele astea.
Cand a venit stateam lasat pe spate in sezlong si cu piciorele desfacute sa se vada pula lungita. M-am facut ca am uitat ca trebuia sa vina. A zambit cand m-a vazut si am inteles ca intreaba daca sunt "obosita". Fiind ungur m-am gandit ca face dezacorduri. Si a repetat din nou, de data asta indicand spre pula. Defapt intreba daca am pula obosita. Mi-a placut tupeul si asta mi-a dat curaj. Chiar arata obosita pentru ca era foarte inrosita. Pe sirena o fut cu prezervativ si eram iritat de la prea mult frecat cu prezervativ. Am luat-o in mana si am tras pielea sa iasa capul ca asa se intareste instant, ca imi era clar ca nu il va deranja sa o vada sculata iar pentru mine era oportunitatea perfecta pentru exhibitionism exact cum imi place.
Din reflexul specific situatiilor de genul asta s-a uitat in jur asa de verificare daca e cineva prin preajma. La experieta mea deja cunosc reactiile. Daca avea ceva de comentat ar fi comentat de la inceput. Pula s-a arcuit spre burta si m-am ridicat in picioare sa ma vada si in ipostaza asta. Ma excita privirile pierdute ale celor care se uita. Defapt sunt atat de absorbiti de imaginea din fata ochilor ca nu isi mai controleaza reactia. Asa a fost si cu el. Daca nu eram cu fata sigur as fi facut laba in fata lui.
N-a fost singura data. Alta data m-am cazat mai repede si s-a nimerit sa fie pe zi, si mi-a zis ca imi aduce prosoape. I-am deschis in pula goala. Abia dupa ce a plecat am vazut ca aveam prosoape deci baiatul a cautat un motiv. In astfel de momente si eu sunt concentrat sa obtin placerea maxima, concentrat pe reactia celui care se uita. Privirea i-a fost la pula si a zis ceva gen ca n-am rusine si gen ca stau bine.
Mi-ar placea sa ma vada cum o fut pe fata sau chiar sa fac laba in fata lui. Acum ca s-a incalzit afara ma gandesc sa iesim dimineata devreme pe terasa si sa o asez in pula, si sa fiu vorbit cu el sa aduca micul dejun la 7.
E dispusa sa iesim la plaja nud. Stiu niste locuri la Mures unde vin multi pescari sau baieti la bere si ceva prajeala. Sau chiar la locul de laba din Timisoara, in zona unde se poate face plaja. Deci sa vina vara!
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde PerversulDe » Joi Iun 29, 2023 3:47 pm

Ceva nou? Ca tot a venit vara :D
PerversulDe
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mai 19, 2023 3:34 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Iul 01, 2023 5:21 pm

Am fost vineri la Sirena mea. Prefer vinerea pentru ca la intoarcere raman in Arad la gagica oficiala. Mi-am optimizat traseul pentru a nu ma plimba aiurea. Cred ca voi renunta sa ma vad asa des cu Sirena pentru ca drumul imi ia ceva timp.
Ne-am dus la parcarea de care povesteam anterior. La fel ca anterior ne-am sarutat langa masina sa atragem atentia soferilor de tir si am trecut prin gardul din spatele toaletelor la cladirea parasita.
Am pus-o sa se imbrace in rochie scurta pentru a simplifica treaba. :) Fata a fost inspirata si si-a luat o fustita din aceea cu fermoar lateral de sus pana jos, iar cand desfaci fermoarul pica fusta. :) Imediat am si lasat-o in pizda goala si i-am ridicat tricoul peste sani iar eu mi-am scos sortul si tricoul ramanand gol golut.
Am pus-o capra si am inceput sa-i dau limbi lungi adica incepand de la pizda si terminand la gaura curului. Imi place cum strange din cur cand o ling la anus. Are un anus roz si foarte fin, aproape fara striatii.
Pozitia nu e foarte comoda asa ca am cautat sa o intind undeva pe spate. Am urcat-o pe treptele cladirii pentru ca soclul de pe marginea acestora este destul de lat sa stea culcata. Treptele sunt in lateral si eram oarecum in dezavantaj ca nu vedeam la cararea ce vine dinspre gaura din gard. In schimb stand sus pe trepte puteam fi vazuti din cabinele tirurilor ce intrau in parcare. Soclul era prafuit si mi-am amintit ca inainte sa trecem prin gard am vazut un carton perfect sa-l pun sub ea. M-am dus sa-l iau asa in pielea goala cum eram. Bai si chiar cand am iesit prin gaura din gard am dat peste unu cu pula scoasa. Nu era la pisat ca o avea sculata si nu s-a oprit din belit. Am tresarit ca nu ma asteptam. El n-a parut surprins si am aflat mai tarziu de ce. M-a intrebat Ce faci fratele meu? si zambind pervers pentru ca stia ce facem noi acolo, si privind spre sexul meu care salta in sus la fiecare pas a mormait gen Faina sula. Buimacit am zis ca imi trebuie cartonul. :) L-am luat, si pentru ca reactia lui imi era evidenta i-am zis ca fut pe una la scari si i-am facut semn sa vina sa se uite. A dat din cap lasand sa inteleg ca stie ca sunt cu una.
E barbat chiar frumos as zice, cred ca peste 40 ani, barbos si cu fata parca bronzata de vant iar asta il face mai matur, si pula maricica.
M-am intors la Sirena mea. El a ramas in spate. M-am aplecat s-o sarut si i-am zis ca e unu care vrea sa se uite iar ea mi-a zis soptit ca exact cum imi place. Am discutat treburile astea si n-are nimic impotriva.
Mi-am bagat capul la pizda sa dau limbi excitat ca e cineva care se uita. Stiam ca e in zona dar fiind cu capul intre picioarele fetei nu stiam unde sta. La un moment dat i-am auzit pasii, urca treptele, si am simtit degetul umed la gaura curului. Fiind foarte excitat nu l-am respins ci chiar mi-am ridicat curul spre el. M-a prins de coaie si le-a cantarit in palma. Nu-mi place sa fiu tras de coaie asa ca m-am ridicat pentru ca vroiam sa fut iar el sa se uite.
Mi-am pus prezervativul pregatit in soseta, dar inainte sa bag pula mi-a zis s-o pun sa-si desfaca mai larg picioarele sa vada pizda. Nu s-a adresat direct fetei, si si ulterior comunicarea a fost doar prin mine. A inceput sa se frece si mi-a zis Baga toata sula. Cand am impins pula s-a aplecat la pizda sa vada. O scoteam toata si o bagam, si tot asa de multe ori pana am inceput sa fut puternic sa termin ca placerea era maxima pentru ca imi placea atentia lui.
M-a pus s-o intreb daca il lasa s-o linga jos sau macar prin spate, referindu-se la cur. I-am zis ca dupa ce termin. Am terminat rapid ca eram excitat. Ne-a zis sa ne aplecam amandoi si sa stam cu curul spre el si sa tragem de buci sa vada gaurile. Mi-am dat seama dupa privire ca Sirena nu era in largul ei dar s-a executat pentru ca am zis ca plecam imediat. Privitul la gaura curului ii place si lui Daddy Piele Multa de care v-am povestit candva. N-am mai zis nimic despre Daddy dar poate am sa povestesc.
Am crezut ca ne linge pe amandoi in cur si mi-ar fi placut ca e genul de barbat dominant. L-am auzit cum geme si mi-am dat seama ca ejaculeaza. Ne-a zis ca nu s-a putut tine pentru ca e prea fain.
Am povestit putin. E sofer de multi ani si ne-a zis ca a avut multe astfel de experiente si ca sunt parcari in Europa pentru soferi asa mai perversi. Ne-a povestit de soferi hetero care dau pula de distractie la baieti travestiti, ca si el a dat-o, si ca soferii chiar fac recomandari intre ei. Stiam asta ca am prieteni soferi. Mi-a zis ca si lui ii place sa linga pizda dar ca nu imi ascunde ca ii plac si baietii tineri ca si mine si sa nu se supere domnisoara ca ii place si de mine. Ne-a vazut cand am intrat in spate si s-a pus sa faca laba la gard tocmai ca sa fie surprins de noi pentru ca si lui ii place sa arate pula. Ne-a povestit senin cum face laba la dusurile din refugii si cum altii privesc. Eu l-am inteles perfect. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Iul 01, 2023 6:11 pm

Tot aici la parcare mai e o faza care poate pe unii va v-a scarbi. Cei sensibili opriti-va aici cu cititul. Cand sa urc in masina m-a intrebat daca ma trece sa ma cac. :) Da e neobisnuita intrebarea dar mai cunosc baieti care au fantezia asta. Mi-a zis ca ii place sa vada baieti cacandu-se. Cu un zambet pervers imi zice gen Hai in spate si incearca.
M-am uitat spre Sirena stiind ca vroia s-o stergem de acolo cat mai repede. A ridicat din umeri si a zis sa fac cum vreau.
Imi placea ca era pervers asa ca parca vroiam sa continuam jocul si i-am zis ca incerc. :)
Cand eram pusti spionam cu un var mai mare de la sat la wcul din curte. Cand veneau femei la povesti la matusa mergeam in gradina si spionam din spatele wcului asa ca am vazut si eu cur la treaba. Mirosea urat dar nu ne pasa. Varu mereu facea laba de parca nici nu eram acolo. Tin minte ca imi placea sa ma uit cum ejaculeaza ca dadea jeturi lungi si abundente. Mai mult pentru asta mergeam in spate cu el. :) Ce vremuri! Ce perversi! :)
Recent am fost cu gagicamea oficiala la nasii nostri si am mers cu nasul sa-l ajut la gradina si l-am vazut si pe el in pozitia ganditorului. Am facut impreuna dus la butoi. Poate povestesc intr-o alta postare.
Revin la parcare. Baiatul m-a pus sa ma urc pe soclul scarilor iar el a ramas sa se uite de jos. M-a implorat sa-l las sa filmeze dar categoric nu. Cand am inceput sa imping a tasnit pisat si l-am stropit. :) I-am dat un servetel sa se stearga si mi-a zis sa-l las pe el sa ma stearga la cur. Imi plac baietii asa cu tupeu si dominanti ca el ca altfel nu intram in jocul lui.
In masina Sirena mi-a zis ca-s cel mai pervers si ca nu credea ca ma bag chiar asa in orice schema cu barbati necunoscuti si a inceput sa ma chestioneze daca imi plac baietii. Nu i-a placut de el. Si ea ca si gagicamea oficiala ar fi preferat un tinerel.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Dum Iul 02, 2023 11:27 am

Mulțumesc pentru povestire!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2439
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde bigdiker10 » Vin Iul 14, 2023 12:47 pm

bigdiker10
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iul 11, 2023 1:30 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4


Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Sâm Iul 15, 2023 3:17 pm

Ești total off topic!!!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2439
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Joi Iul 20, 2023 6:45 pm

Faza de azi.
Am avut o comandă de 8 pizza, 16 clatite, 4 sticle suc. Dupa adresa si comanda m-am gandit ca e vorba de livrare la o casa unde e party. Am anticipat bine. :)
Am ajuns in fata unei case cu poarta mare de lemn ce da intr-un gang. Se auzeau voci si rasete de baieti. Cum am sunat imediat s-au amplificat chicotelile din curte. Am auzit gen "A venit! A venit! Hai ba coaie cu tupeu!"
M-am prins ca se pregateste ceva si evident m-am gandit ca o sa deschida in pula goala. Asa a fost. :)
A deschis un baiat gol zambind mai mult rusinat si parca cu emotie. Avea un sort de baie ud in mana pe care l-a atarnat pe umar. Atunci si-l da-du jos. Avea puta si coaiele intrate la apa. :) La capatul gangului radeau tovarasii lui, toti baieti de liceu cred, toti in sorturi de baie, iar in curte se vedea o piscina din aceea supraterana.
I-am intrebat razand si eu daca sunt pusi pe farse si am zis ce bine pentru ei ca au unde se racori pe vremea asta. I-am intrebat ce pariu a pierdut curajosul. Mi-au zis ca joaca roata si fiecaruia ii vine randul sa deschida in pielea goala, si care n-are coaie plateste comanda din ziua respectiva. I-am intrebat cum de au tupeu si au zis ca pana acum au venit numai baieti "straini" si cu ei merge gluma. Cat am purtat discutia asta am dus produsele la o masa din curte. M-am uitat cu tupeu spre puta goala si era mai lungita decat atunci cand mi-a deschis. In fundal am auzit cum careva a remarcat ca i se scula pentru ca a zis "Ba uite si lui i se scoala".
Le-am urat distractie faina si le-am zis in gluma ca data viitoare imi aduc slipul iar ei au zis ca ma primesc daca dau eu pizza. Smecherasi! :) Cand sa ies l-am auzit pe unu ca zice "Ai vazut cum s-a uitat?"
Poveste de vara la fel ca pe vremea cand eram pusti. Si eu cu prietenii de la bloc in vacanta de vara dispaream la tufe si aratam pula. Imi place sa-mi reamintesc cat de exhibitionist eram si atunci. Uneori dispaream cu un vecin care imi aducea pe una sa o fut iar el facea laba uitandu-se la noi. Nu mai stiu daca am povestit pe forum sau doar in privat. Unii dintre voi ma mai intrebati una alta si nu mai stiu unde povestesc.
Acum am chef sa fac laba. O sa fac diseara in vestiar ca am chef sa ma exhibez.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Vin Iul 21, 2023 7:18 am

:wanker:
Mai vrem!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2439
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Iul 21, 2023 11:57 pm

Cum vine vara, la noi in firma pleaca-vin baietii livratori. Studentii se lasa de treaba pentru ca merg acasa si apar baietii care vor un job de vara. E placerea mea sa ma exhibez in fata tuturor. :) Imi plac reactiile si atentia lor. Nu am avut parte de reactii care sa indice ca se simt inconfortabil ci ba din contra au bravat cu discutii despre pula, pizde si sex. Avem un smecheras acum, mare figurant ce face pe desteptul gen Daddy Piele Multa. Parca e varianta lui in miniatura, fiusau cum a si glumit Pulosul. Numai la pula nu seamana ca e circumcis.
Eu si Pulosul ne-am exhibat chiar in prima zi cand a venit iar a doua zi Pulosul m-a sunat sa-mi zica ca baiatul s-a dat dupa noi si s-a dezbracat in vestiar fara nicio retinere. E topit dupa astia tineri, mai ales ca baiatul e frezat, pensat, epilat.
Am dat si eu intr-o dupamasa peste el, venise de la sala si se pregatea sa intre la dus. Atunci i-am vazut si eu podoabele. De la caldura coaiele ii atarnau mai jos decat pula. E haios cum unora li se lungeste atat de mult scrotul. Si mie mi se lasa cand e cald dar cum am ouale mari, chiar si lasate isi pastreaza volumul. Daca stau culcat imi ajung pana la gaura curului. Vorba Pulosului, daca ouale ar fi mai mici le-as putea indesa in cur. :)
Prima data cand ne-a vazut goi bineinteles ca pulocul colegului i-a captat imediat atentia. Ii urmaream privirea. Cand Pulosul nu avea contact vizual cu el, ochii baiatului erau la puloc. Cum si Pulosul e mare exhibitionist stie sa-si joace rolul. Cand sta la povesti in vestiar sta in fata interlocutorului si se tine de salam, il beleste, ridica coaiele, ca si cum ar face inconstient aceste gesturi dar defapt pozeaza. :) Atunci ii era semierecta. Stiu ca i se scoala doar daca o ia la laba. Cand a belit pula, baiatul nu si-a putut controla privirea cand a iesit capul de sub preput, era ca hipnotizat. Cam asa ii vrajeste Pulosul pe toti cu salamul. :)
Mi-as fi sculat si eu salamul sa-l vada in toata maretia lui dar ma așteptau comenzile.
Ieri aveam chef de laba si aveam in plan sa fiu surprins facand laba in vestiar. Cand sunt surprins de "prospaturi" am orgasm puternic, mai ales cand e pentru prima data. Toti m-au surprins facand laba asa ca nu e mare lucru sa ma gaseasca frecand pula. Nu sunt singurul labagiu in firma, si Pulosul, si Piele Multa, fac laba in dusul din vestiar.
Aseara m-am interesat pe unde e baiatul nou, i-am dat instructiuni Pulosului care era la bar, mi-am scos pantalonii si mi-am luat pozitia de laba pe scaun. Daca intra careva nu era ceva neobisnuit sa ma gaseasca asa, eventual ar fi dat-o pe caterinca, dar speram sa nu intre pentru a ma putea exhiba in fata baiatului iar el sa nu fie distras de alti colegi. Aveam un scenariu in cap. Pulosul a avut sarcina sa imi scrie pe whatsapp cand parcheaza si cand intra pe holul spre vestiar.
Imi faceam incalzirea cu niste clipuri iar cand a intrat mesajul aveam deja erectie maxima. Am dat sonorul tare sa se auda cum gem pizdele, sa fie evident ca ma uit la porno si sunt intr-o sesiune de laba, dar ma uitam la usa pentru ca imi place sa vad fata celui care ma surprinde. S-a deschis usa, a facut un pas si cand m-a vazut frecand frenetic pula a exclamat gen Ai! sau Wau! si a iesit. Aveam alt scenariu in cap. :)
Ar fi fost momentul perfect pentru ca am fi fost doar noi doi, baietii care mai erau in tura chiar plecasera cu ultima comanda si ar fi durat pana sa revina, iar cei de la bucatarie mai aveau de strans.
Imediat mi-a intrat mesaj de la Pulos care m-a intrebat ce am facut de l-am speriat pe baiat. S-a dus la bar dar nu i-a zis Pulosului ca m-a prins la laba. Pulosul mi-a scris ca rezolva el, vine cu baiatul, numai sa inchida. Imediat a si trimis mesaj ca vin. Mi-a zis dupa, ca i-a zis baiatului ca daca stau atat de mult in vestiar precis fac laba si i-a propus sa faca impreuna caterinca de mine. Posibil ca prima data i-a fost rusine sa intre peste mine.
Frecam pula cand au intrat si Pulosul imediat a dat-o pe caterinca. El stie situatiile astea si s-a ocupat de conversatie, gen "Ce faci labagiule? Faci laba? Esti mort dupa pizde? Uite-l cum face laba!" Din vocea lui, pentru ca noi ne cunoastem reactiile, simteam ca il excita momentul. Eu ma uitam in ochii baiatului pentru ca vroiam sa dau drumul la jeturi. Baiatul radea si repeta "Ce labagiu, ce labagiu" dar se uita la pula mea. Nu ziceam nimic ci doar frecam rapid excitat ca se uitau la mine. Nici nu stiu ce mai ziceau. Beleam pula destul de agresiv fiind foarte excitat pentru ca toata ziua mi-am facut scenarii. Am prins-o de cotor ca urma sa ejaculez, m-am incordat, capul s-a umflat maxim, l-am auzit pe Pulos ca zice "Acum isi da drumul" si chiar am dat drumul la jeturi. Si am inceput sa rad si eu ca un prost. Ma simteam eliberat. Stiu ca nu e cine stie ce faza asta. Poate senzatia o stiu doar exhibitionistii ca mine.
Baiatul a zis pe sleau ca ejaculez mult iar Pulosul l-a completat ca evident pentru ca am coaie mari. Fiind incurajat de conversație, vroiam sa continui showul si in nebunia mea m-am lasat pe masa si am ridicat picioarele sa le arat coaiele si gaura curului. :) De obicei in pozitia asta stau cand ma linge Pulosul la coaie si in cur, sigur de aceea mi-a si venit sa fac miscarea asta. V-am povestit candva ca facem asta. :)
Pulosul i-a zis la misto "Hai sa-l futem" iar baiatul a zis ca el nu se baga ca-i plac pizdele dar nu are treaba daca mi-o da Pulosul si a continuat gen "numai sa-i intre". Cand a zis "Hai sa-l futem" mi-a ridicat coaiele care atarnau la gaura ca si cum m-ar inspecta in cur. Din pozitie nu vedeam fata baiatului dar dupa ce a plecat mi-a zis Pulosul ca a scanat totul cu privirea. Si Pulosul e excitat de faze de genul asta.
Nu stiu pana unde as fi continuat cu prosteala dar chiar s-a intors unul dintre baieti iar apoi si ceilati doi care mai erau in tura. Cand s-au intors ultimii eram iesit din dus dar inca in pula goala. Si ei au dat-o pe caterinca asa ca baiatul cel nou s-a prins ca aici e "normal" ce a vazut si ca nu m-am dat la el. A zis ca atunci cand m-a vazut gol a crezut ca ma dau la el. Interesant ca nu le-a spus ca am facut laba in fata lui. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mar Aug 01, 2023 11:50 am

Am timp sa scriu ca m-am trezit la 6.
V-am zis mai sus despre baietasul venit in firma pe perioada verii. E dovedit leit Daddy Piele Multa, la fel de artagos, pervers si direct, genul acela care vrea sa fie sef. Am mai facut o laba in fata lui. :)
Joi seara cand am ajuns la vestiar chiar se stergea dupa dus si povestea cu unul dintre bucatari care se pregatea de dus. Bucatarul era doar in tunica dar nu suficient de lunga si i se vedea pula. Si a lui e mereu semi sau mereu pregatita de actiune cum zice el.
Fiind cald la bucatarie poarta uniforma fara chilot si e intr-o balanganeala continua cum e si cazul meu. Ce bine e sa poti baga mana la pula cand stai in trafic! :)) Deja fac asta inconstient, bag mana si belesc pula. Imi place s-o tin belita si cum capul pulii se freaca de material sunt excitat continuu.
Cum am intrat mi-a si zis ca vorbeau exact despre mine si i-am intrebat ce barfesc atat de excitant ca ii scoala pula. Cica despre erectie, pe cati baieti i-a vazut cu pula sculata iar bucatarul zise ca eu n-am treaba sa o arat oricui si imediat le-o arat si lor. Va dati seama ca imi place sa fiu provocat asa ca m-am luat de el ca pula nu-i e proportionala cu inaltimea, la care el mi-a zis ca e pe masura curului meu. E hetero, casatorit cu o super gagica dar se ia mereu cand are ocazia de curul meu. Odata m-a pus sa ma asez pe o coca de aluat si mi-a luat amprenta curului. :) S-a intamplat si ca stand in pauza la povesti cu baietii m-a imbratisat din spate si si-a strecurat mana in pantaloni sa ma stranga de buci spre amuzamentul colegilor. Ii place sa ma cuprinda din spate si sa se lase peste mine iar de cateva ori si-a si lipit obrazul de al meu. Asa isi exprima afectiunea fata de mine.
I-am zis ca daca ma primeste in dus are curul meu la dispozitie si m-am bagat in dus. Nu m-a respins ci mi-a zis sa-i masez spatele. Printre altele ii zicea baietasului ca is pizdar dar el pune pariu ca imi place si cu baietii. I-am zis sa aiba grija la vorbe ca eu sunt in spate si mi-am trecut mana printre fesele lui. Are parul din cur aspru. Si-a tras curul ca altfel l-as fi apasat mai tare. Mi-ar fi placut sa ma provoace mai mult sa ma dau in spectacol.
Mi-a zis sa ies ca se pisa. Asta e o chestie de baieti, cred ca toti se pisa in dus. L-am lasat sa se spele si intretimp ce ma invarteam gol prin vestiar tragandu-ma de pula, baietasul m-a intrebat daca vreau sa aduca doua fete sa le facem faza sa ma vada in pula goala daca tot imi place s-o arat. A zis-o atat de direct "daca tot iti place sa arati pula" incat mi s-a sculat. O tineam in mana si beleam lejer. A si zis foarte natural si confortabil cu ce faceam in fata lui ca "Ti s-a umezit capul". N-avea nicio treaba ca belesc si atitudinea lui relaxata ma excita. Bucatarul a chicotit din dus gen daca am scurgeri inseamna ca imi vine, si a intrebat daca mi s-au ridicat ouale. Pe el nu-l mai surprinde nimic ca m-a vazut de nenumarate ori. Am simtit ca imi vine sa-mi dau drumul si m-am pozitionat in fata wc-ului iar bucatarul a si zis gen sa fie atent ca-mi vine si gen "perversului ii place sa te uiti". In astfel de momente parca pierd contactul cu realitatea si sunt concentrat sa obtin placere. Baietasul fara nicio retinere a venit glont si s-a rezemat de tocul usii si se uita cum belesc. Altii manifesta timiditate deoarece vad masturbarea o chestie intima dar el chiar si-a manifestat interesul. Se uita ba la pula ba in ochii mei si se hlizea (aproape toti au reactia asta) iar bucatarul ma incuraja "Da mai tare". O lucram rapid si ca sa le atrag atentia am inceput sa gem si le-am si zis gemut "uitati-va la puloi" si am tinut-o de cotor indreptata spre baiat si i-am urmarit privirea sa ma satisfac cu atentia lui. Imi place cand fac laba in fata altora sa gem si sa vorbesc vulgar sa le captez atentia la pula. Intretimp bucatarul a inceput sa repete "Acum ii vine, vine" si "Sa vad si eu" si s-a pozitionat si el in lateral. Cand am simtit ca da sa erupa m-am tras un pas in spate si am imprastiat jeturi. Ei se hlizeau la pula iar eu ma uitam la mutrele lor. Am primit atentie exact cum imi place. Si acum in timp ce scriu imi fac laba cu gandul la faza cu ei. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mar Aug 01, 2023 1:27 pm

:D
Mișto!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2439
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Aug 04, 2023 10:16 am

Am primit un sut in coaie. Am mers la un consult. M-au intrebat daca marimea este cea obisnuita sau sunt umflate. :)
Nimic grav. Cateva zile voi purta chiloti.
M-a examinat si un student practicant. Mi-a palpat ouale. Mi-au placut interesul si timiditatea lui. :)
In situatia data nu mi s-a sculat si uitandu-ma la puta flasca mi-am amintit de un coleg care intreba intr-o zi daca mi-a vazut careva pula mica. Dintre colegi doar Pulosu si sefu mi-au vazut-o mica iar pentru restul ramane o curiozitate. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Vin Aug 04, 2023 10:46 am

Chiloți cu gheață...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2439
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Lun Noi 06, 2023 7:24 pm

A trecut vara. As avea atat de multe de povestit dar nu am avut timp sa postez.
Am fost si vara asta la pensiunea pentru naturisti. S-a nimerit ca in toata pensiunea au fost o multime de femei. Au fost cupluri de gagici, dintre care un grup de 4 lesbi, dar in rest nu stiu daca lesbi pentru ca regulile locului nu permit "apropierile" in public, si au mai fost trei cupluri hetero care aveau fete. Baieti am fost eu, Soldatelul, si cei trei tati dar si din aia unul a plecat ca li s-a terminat sejurul. Si Soldatelul a venit cu fata. Gagica-sa nu stie ce e intre el si noi, asa ca nu ne-am jucat in trei ca de obicei.
Noroc ca unul dintre baieti e de varsta noastra si am avut cu cine vorbi ca intre baieti.
Avand in vedere cum au decurs lucrurile anul trecut, inainte sa venim mi-am facut scenarii cum sa actionez anul asta. :) Cand am ajuns si am vazut multimea de fete m-am cam dezumflat ca ar fi iesit prost daca faceam tampenii. N-am facut tampenii dar mi-am incarcat imaginatia cu material de laba. Am studiat toate pizdele. Le-am admirat in diverse pozitii, vazute din fata intinse pe sezlong, si cel mai misto cand stateau cu picioarele ridicate, sau vazute din spate cand stateau intinse pe-o parte sau cand se aplecau. Regulile nu permit erectii la vedere dar cum semierectia nu e erectie, am umblat cu pula semierecta iar cand incepea sa se arcuieze acopeream cu prosopul. Imi dadeau erectie momentele in care surprindeam pe cate una ca ma studiaza. :) Asta m-a tinut in mare forma iar gagicamea a profitat. In cele 6 zile pline am facut sex de 9 ori. Si-a luat la limbi in pizda de i-am inrosit-o. Intr-o singura dimineata a intrat si Soldatelul la noi ca inca dormea papusa lui, si am facut o nebunie rapida in trei. Si am mai facut o laba cu el la dusurile din curte, unde la barbati nu prea avea cine sa intre. Cam atat cu Soldatelul.
Gaurile de cur au fost mai greu de zarit dar am filat cateva fete mai slabute carora li se vedea rozeta cand se aplecau sau cand stateau pe sezlong culcate pe-o parte si cu curul scos. Mi se scula instant cand vedeam gaura curului. Si gagica Soldatelului era in vizorul meu dar o faceam discret. I-am propus ca intr-o zi dupa ce-o fute sa ma lase sa-l miros la pula, cum v-am povestit ca face colegul meu Pulosu, dar fantezia nu s-a realizat.
Pentru ca era cel mai abordabil, mi-am stabilit obiectivul ca anul asta fac laba in fata celui de varsta noastra. E genul de baiat cuminte, cu ceva tupeu dar clar nu cu tupeul lui daddy de anul trecut. Nu oricine vine la pensiune pentru naturisti, si am observat ca ii placea sa se piarda cu privirea in pizde, si si lui i se ingrosa pula, asa ca Marcel era candidatul potrivit.
Fetita lui e mica asa ca nevasta-sa dormea dupamiezele cu fata iar el era afara cu mine.
Fiind cu ochii si pe el am vazut ca atunci cand veneau anumite fete la piscina se aseza pe sezlong si se uita dupa ele si avea erectie. In pozitia sezand nu i se vedea, ci doar daca erai in fata lui sa privesti intre picioare. Am vrut sa vad cum ii arata pula sculata si i-am dus o bere si m-am pus in fata lui. Era intarita bine, usor curbata intr-o parte si capul iesit de sub piele si umflat ca o castana.
Cand l-am intrerupt din meditatia lui s-a uitat la mine iar apoi si-a verificat pula si a zambit dar nu a fost un zambet de rusine ci unul de mandrie gen "asta e pula mea".
I-am zis ca asa patesc si eu dar n-am putut vorbi pe subiect pentru ca veneau fete spre sezlonguri. A inceput sa i se dezumfle iar cand si-a pierdut rigiditatea mi-a zis sa mergem sa stam la masa. Nici nu se putea mai perfect pentru ca la mese nu era nimeni. I-am zis din prima, inainte sa inceapa cine stie ce discutie, ca are capul mare. El glumind a intrebat "care, asta sau celalalt?"
Vedeti, acestea sunt semne cand stiti ca puteti forta nota sa duceti evenimentele in directia dorita. Profitati daca vedeti un interes cat de mic din partea celuilalt. M-ati intrebat cum de am parte de ceea ce povestesc. Mi-am facut experienta in a profita de oportunitati, sau atunci cand acestea nu exista stiu sa le initiez.
Pentru ca vroiam sa ma auda vorbind vulgar i-am zis ce mare are capul pulii, si i-am vazut mandria din privire. Si i-am zis ca patesc ca el si nu e zi in care sa n-o iau la laba din cauza a cate pizde vad in jur, si ce le-as mai linge. M-a intrebat glumind daca si pe nevasta-sa. Am intuit ca nu l-ar deranja daca zic da, si am ras amandoi. M-a intrebat de gagica Soldatelului. Era clar ca Marcel are chef de discutii despre sex. I-am zis ca si eu ma uit dupa gagica prietenului meu, si ca imi place sa ma uit la gaurile ei. Mi-a facut cu ochiul in sensul ca e de acord cu mine iar apoi un semn sa ma uit la doua dintre lesbiene care se ungeau cu crema. L-am intrebat daca ar vrea sa le vada pizda in pizda si mi-a zis ca asta ii place sa vada in filme, cum doua se freaca pizda in pizda. A tinut sa mentioneze ca nu si pe doi pula in pula. Poate fiind vulgar am lasat impresia ca ma dau la el, nu stiu, si poate a vrut sa imi transmita ca nu e interesat. L-am intrebat daca-i place pozitia doi pe una. A zis da si atunci i-am zis ca in pozitia asta se mai freaca si pulele. A ras si mi-a zis ca sunt pervers. Aveam pula arcuita sub masa. Eram curios cum e a lui. I-am si zis ca nu stiu cum am sa ma ridic ca acum o am sculata. El mi-a raspuns ca lingem berile pana seara, accentuand pe lins. Deci precis o avea sculata din moment ce a zis la plural.
As fi fortat discutia in functie de interesele mele dar a venit la masa si Soldatelul.
Mi-am facut scenariul cum sa ma vada Marcel facand laba. Daca bea bere la piscina foloseste toaletele din curte. Acolo sunt si dusurile si ma putea surprinde la dus.
A doua zi s-a nimerit o dupamiaza extrem de calda iar dupa pranz lumea a preferat sa stea in camere. Eu i-am zis sa stam la o bere la piscina. Oricum asta avea de gand pentru a le lasa pe fete la somn.
Dintr-o bere s-au facut mai multe. :) Era pilit si mai dezlegat la gura. Intentiile mele ma faceau din ce in ce mai excitat si mai cu tupeu. I-am zis sa ne asezam la umbra pe margine piscinei, pentru ca din coltul acela vedeam daca e miscare in zona.
Pula lui era moale. A mea era semi si saliva lichid. Nu i-a acordat atentie pulii mele cand ne-am mutat la piscina. Ma gandeam ca se uita si zice ceva. El s-a asezat direct cu fundul pe margine si picioarele in apa, iar eu am fortat pentru atentie si m-am pus pe vine sa vada cum imi atarna, si ca sa atrag atentia mi-am belit-o si am tras de piele pana s-a prins sub capul pulii si a ramas belita cum imi place s-o tin de obicei. Spre satisfactia mea a urmarit fiecare miscare si instinctiv si-a belit-o si el zicand ca trebuie sa ni se bronzeze si capatana. Exact asa.
Noi eram la umbra dar gestul conteaza. :))
Am mai tras odata de piele s-o intind pana la cotor si a vazut ca mi-e sculata. Mi-a zis sa ma bag in apa sa nu ma vada cineva. A intrat si el si a stat o vreme. Deja ma panicam in gandul meu ca trece vremea si poate apare din nou lumea la piscina. Nu stiam exact ce vreau sa fac dar stiam ca in ziua aceea era momentul.
A iesit si s-a asezat pe colt, m-am ridicat din piscina pe latura opusa lui, destul de lent cat sa pozez cu gaura curul si coaiele. Cred ca s-a uitat pentru ca a lasat privirea in jos cand m-am intors cu fata spre el. Pulele ne erau intrate la apa. A remarcat ca mi-e mica si a intrebat daca "mai esti cu chef". Pentru ca am ras de el si-a dat seama ca nu s-a exprimat cum trebuie si a facut precizarea ca intreaba daca a avut efect faptul ca m-am bagat in apa. I-am zis ca de la bere si apa rece acum ma trece pisarea si lipsesc putin. Nici el nu fusese la baie deci ma gandeam ca va veni la toalete, si am vrut sa i-o iau inainte.
Evident ca m-am bagat sub dus si am inceput sa fac laba. Am stat ceva mai mult decat dureaza o pisare si pana la urma am auzit ca vine cineva. M-am pozitionat cu fata spre intrare, am lasat capul pe spate sub dus cu ochii inchisi, sa am scuza ca nu stiam ca e cineva, si am inceput sa frec pula. Era Marcel ca a strigat "tot aici esti?" Am oprit dusul si i-am raspuns ca detensionez putin situatia.
Nu stiu ce a vazut cand a intrat ca s-a dus in partea cu pisoarele. Am intuit ca dupa va veni la dusuri si nu m-am oprit din belit pula. Adrenalina m-a facut sa-i strig cu tupeu "hai aici". A aparut la colt cu mana pe pula ca si cum inca se pisa si s-a rezemat acolo si a zis "asa asa, da-i tare" si a zis ca ii ametit, si a dat drumul la doua jeturi scurte dupa care a scuturat-o.
Totul a durat secunde dar a fost momentul perfect sa ejaculez. El scutura pula de pisat iar eu de sperma. :) S-a uitat la pula pana am muls-o iar cand ni s-au intalnit privirile a dat din cap razand.
In seara aceea mi-a zis ca azi ne-am pilit rau si a tinut sa mentioneze ca bine ca nu ne-a prins cineva. El n-a facut nimic dar se pare ca a fost interesat sa participe in jocul meu. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 621
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: RushHourr şi 98 vizitatori

  • Reclame