• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, inot)

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, inot)

Mesajde nicholas9221 » Sâm Noi 16, 2019 9:10 pm

Cu siguranta majoritatea dintre voi mergeti pe la sala, alergat sau de ce nu inot ....
Mai mult ca sigur atunci cand sala este mixta (fete si baieti) creste apetitul mai ales cand sunt fetele in colanti si in top mulat de se ghiceste cu lejeritate conturul pasaricii prin colanti, bucile si sfarcurile mai ales cand sunt in tricou sau bluza slim ... aici discutam de experiente (masturbare sau de ce nu si sex ori la sala, ori pe la piscine) si pe la spa-uri pe la piscine mai vezi una alta
Avatar utilizator
nicholas9221
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Feb 03, 2017 1:44 pm
Localitate: BUCURESTI
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1621

Reclame

Video Chat Forum

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde tm1313 » Mie Feb 26, 2020 8:54 pm

si pe la spa-uri pe la piscine mai vezi una alta

Pe la spa-uri in special la sauna as fi crezut ca e rost de vazut cate ceva, dar cu romanii mai greu. Una ca nu multi merg, alta ca merg automat in costum de baie, n-au idee ca normal sauna se face dezbracat sau macar infasurat numai in prosop. Daca s-ar obisnui mai multi sa mearga cu prosop si fara slip alta ar fi probabilitatea "sa mai vezi una alta" :mrgreen: Si apoi nici cei care merg n-au rezistenta, in maxim 5 minute-s morti de caldura, tre sa fuga afara. Exceptie la saunele reglate mai domol, ca pentru incepatori (70 de grade sau sub), acolo poti sa stai pana uiti de tine.

Iar dupa sauna si dupa dusul rece, daca exista spatiu de relaxare cu sezlonguri, iarasi o tura de posibilitati sa stea cate cineva mai in unghiul potrivit, cu prosopul indoit mai cum trebe, sau sa fie lume putina si sa se pomeneasca miscari de maini pe langa si pe sub prosop... eh, n-ai cu cine. :)
tm1313
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Mar 13, 2017 2:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8638

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde Zeul Internetului » Dum Mar 29, 2020 4:10 pm

Mi-am adus aminte de un banc:
O tipă cu copilul ei, stateau pe plajă. La un moment dat, odrasla o întreabă pe mă-sa "mamă, ce este instrumentul acela dintre picioarele bărbaților?". "Ei bine", spune aceasta, "este bogăția fiecăruia". La care puștiul "mami, uite la nenea ăla care te privește. se îmbogățește cu privirea".
:))
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde deliveryboyTM » Joi Dec 23, 2021 8:47 pm

O experienta de azi de la sala.
Mi-am facut programul iar in paralel cu mine a lucrat un student. Ne stiam din vedere dar pana azi n-am vorbit. Am mers impreuna si la vestiar.
Eu mereu cum intru in vestiar sunt in pula goala si defilez pe acolo fara jena. Era dupa pranz deci nu erau multi la ora aia iar in vestiar nu era nimeni. Nici colegu nu s-a sfiit si s-a dezbracat la pula goala. El e mai plinut dar destul de bine proportionat dar cu un fund foarte bombat, ca de fata. Daca as fi vazut doar curul as fi fost convins ca e fata. I se scuturau bucile intr-un mod obraznic. :)) Dupa dus s-a dat cu crema si m-a rugat sa-l dau pe spate. Stand in spatele lui cu pula la cativa centimetrii de curu ala n-am putut sa-mi stapanesc pula si am dat drumu la erectie. :) M-am tras mai in spate sa nu-l ating si ma gandeam ca daca intra careva ipostaza in care eram nu va scapa neobservata. :)
Si chiar asa a fost, au intrat doi colegi de sala. Bineinteles ca au inceput cu mistourile. M-au mai vazut ei cu ea sculata iar cum mie imi place atentia acordata pulii mele, mi-a facut placere.
Baiatul a intrat si el in joc si a zis ca se bucura ca il plac si baietii iar unul din cei intrati i-a zis Vezi ca asta fute tot. A facut o fata parca nestiind ce sa zica, ca atunci cand te intrebi daca e gluma sau adevar.
A iesit inaintea mea. Eu am mai stat de vorba cu gagica de la receptie. Am fost surprins de faptul ca baiatul m-a asteptat afara in fata scarilor si m-a insotit in directia unde parcasem masina. Discutia era una banala iar la un moment dat m-a intrebat daca e adevarat ca sunt bi iar eu i-am raspuns la fel de direct ca am avut unele experiente si cu baieti. Mi-a zis ca el a fost numai cu fete, ca are gagica, si asa este ca l-am verificat pe fb dar e curios de chestii si m-a intrebat daca facem schimb de numere sa mai vorbim. N-am putut sta mai mult cu el dar a ramas ca vorbim.

Merg la sala de aproape 10 ani. Eram in liceu cand m-am apucat. Am intalnit multi perversi prin vestiare. :) Daca esti atent te prinzi care-i voyeur sau exhibitionist (ca mine). Sunt care merg tocmai sa priveasca fete si se invart in jurul celor cu forme sau imbracate in echipament mulat iar la vestiar cand isi scot pantalonii vezi ca au pula semierecta sau lucioasa in varf de la lichidul pre-ejaculator sau chilotul umed. Si sunt care se uita dupa baieti, chiar si casatoriti. Unde merg eu ii cam stiu pe toti si si ei pe mine bine de tot. :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde deniswinch » Vin Dec 24, 2021 9:28 am

Eu fac ciclism de sosea si intotdeauna ma bucur de "privelistele" masculine alaturi de care pedalez.
Mai mult, la diferite competitii cicliste, la care participa zeci sau sute de oameni, chiar am ce admira. Ma multumesc cu admiratul O:-)
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde deliveryboyTM » Vin Dec 24, 2021 10:12 am

Uneori admiratul e mai interesant decat trecutul la fapte ceea ce nu e mereu posibil. Si eu am gagice preferate la sala pe care le dezbrac cu privirea si imi provoaca erectii cand le vad in anumite pozitii. Nu sunt singurul cu ochii pe ele, mai am colegi cu care ne facem semne din priviri iar apoi in vestiar schimbam pareri. Fiind exhibitionist imi face placere si partea asta pentru ca am motiv sa stau cu pula sculata in fata lor. Este unu mai matur care a vazut ca pula mea reactioneaza la povesti cu pizde si cand suntem doar noi doi in vestiar vorbeste intentionat vulgar stiind ca mi se scoala. Chiar daca e insurat m-am prins ca ii place sa priveasca baieti.
Ar fi misto sa fie sali cu vestiare comune. Fete circuland goale, cu sanii saltareti, aplecandu-se cu picioarele departate, pasarici epilate la vedere, fese obraznice, noi cu pula sculata in jurul lor, ohh ce fantezii! :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Dec 25, 2021 11:59 am

Update la postarea de mai sus. M-a sunat baiatul de la sala sa merg pe la el. I-am zis s-o lasam pe ianuarie dar el foarte insistent. Mi-a zis ca e nerabdator sa ne sugem. I-am zis ca putem face laba si ca trebuie sa clarific ce inseamna pentru mine experientele cu baieti. :) E interesant sa descopar cat de multi baieti cu prietene sau chiar si casatoriti sunt interesati de experiente homo. Avand o viata sexuala extrem de activa am intalnit (sau corupt?) multi.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde barcelonab92 » Sâm Dec 25, 2021 12:05 pm

deliveryboyTM » Sâm Dec 25, 2021 12:59 pm scrie:Update la postarea de mai sus. M-a sunat baiatul de la sala sa merg pe la el. I-am zis s-o lasam pe ianuarie dar el foarte insistent. Mi-a zis ca e nerabdator sa ne sugem. I-am zis ca putem face laba si ca trebuie sa clarific ce inseamna pentru mine experientele cu baieti. :) E interesant sa descopar cat de multi baieti cu prietene sau chiar si casatoriti sunt interesati de experiente homo. Avand o viata sexuala extrem de activa am intalnit (sau corupt?) multi.

haha posibil sa fi corupt:))
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Dec 25, 2021 3:03 pm

Barcelonab92 e posibil ca prin comportamentul meu le-am dat curaj unora iar cand am vazut ca se poate forta nota am fortat-o si au intrat in jocul meu lasand deoparte inhibitiile si preconceptia ca ceea ce fac nu e ok. Noi baietii suntem perversi. E clar ca un hetero 100% nu va suge pula sau n-o va lua in cur dar o laba de fata cu un alt baiat nu e exclus, totul depinde de circumstante zic eu.
Am urmarit comportamentul in vestiar iar cum cu unii ma stiu de ani pot zice ca stiu ce le poate capul si nu as paria pe niciunul ca nu ar face o laba de fata cu alt baiat.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde Zeul Internetului » Dum Ian 23, 2022 3:32 pm

Îmi place cum povestești tu. Chiar ai talent narativ.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde Vestrum » Mie Iul 13, 2022 4:10 pm

Haha, ati fi surprinst cati baieti (si fete) se dau naivi si fac pe nestiutorii pt ca le place jocul asta de a fi corupti, iar altora le place sa creada ca pot corupe. Sansele sa dai peste cineva naiv si necorupt de la o anumita varsta in sus (15-16 ani) sunt foarte mici. Toti avem fetishuri si vrem sa credem ce este necesar pt a ne satisface placerile ascunse. :wanker:
Toti avem fetishuri si vrem sa credem ce este necesar si sa ne jucam rolul pt a ne satisface placerile ascunse. :wanker:
Vestrum
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Iul 13, 2022 3:20 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -8867


Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde DannySDC » Dum Oct 23, 2022 4:56 pm

Eu pentru a slabi si a imbunatati sanatatea am inceput sa merg la sala, am si instructor. Pana ajung la o forma fizica decenta. Dupa care o sa fie bicicleta si alpinism. La inot e scump.
DannySDC
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Oct 23, 2022 12:53 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 7

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde faustinul » Lun Noi 21, 2022 8:13 pm

mie imi place shaorma
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde Zeul Internetului » Joi Ian 05, 2023 8:03 am

Aia, da.
Aș ține și eu o "cură" cu șaorme.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde cobra666 » Lun Mai 22, 2023 8:14 pm

La schiat sau cu bicicleta e cel mai frumos.
cobra666
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 83
Membru din: Lun Mai 22, 2023 12:20 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde boariu » Sâm Iun 03, 2023 7:34 pm

fitness
boariu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 100
Membru din: Mie Noi 04, 2020 4:14 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde Andrei144 » Lun Iun 05, 2023 8:57 pm

BOX
Andrei144
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 100
Membru din: Sâm Dec 10, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde maneloman2 » Mar Iun 06, 2023 5:56 pm

Eu fac box iar acolo am cateva "colege" care parca o fac intentionat si isi iau niste pantaloni pe care cred ca se chinuie 5 minute sa ii dea jos...... Dar eu nu am treaba ca sunt acolo pentru conditia mea fizica, nu pentru ele
maneloman2
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 99
Membru din: Mar Iun 06, 2023 5:21 pm
Orientare sexuală: lesby
Puncte de reputaţie: 12430

Re: Activități sportiv-recreative (fitness, sala, alergat, i

Mesajde boariu » Sâm Iun 17, 2023 7:15 pm

shaorma aruncat
boariu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 100
Membru din: Mie Noi 04, 2020 4:14 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 110 vizitatori

  • Reclame