• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Onanisti casatoriti

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Onanisti casatoriti

Mesajde labalagreu » Mie Apr 24, 2024 9:07 pm

dan banu scrie:va las si o poza cu ea cand se joaca si imi spune ca ma asteapta
https://postimg.cc/9RDFsTwm


Are o pizda misto si, tare buna de laba !!!! Mmmmmmm
Avatar utilizator
labalagreu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 142
Membru din: Vin Ian 27, 2017 10:56 pm
Puncte de reputaţie: 8951

Reclame

Video Chat Forum

Re: Onanisti casatoriti

Mesajde Mike_XXX » Joi Apr 25, 2024 1:52 pm

dan banu scrie:va las si o poza cu ea cand se joaca si imi spune ca ma asteapta
https://postimg.cc/9RDFsTwm

Super
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2452
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Onanisti casatoriti

Mesajde dan banu » Sâm Mai 04, 2024 1:26 pm

salutare!
n.am mai intrat de vreo saptamana.. dar astazi am ramas singur cateva ore. sotia a plecat la cumparaturi de paste cu nasa. despre care as vrea sa va povestesc cat de mult ii place pula (n.as fi zis la cum se vede dupa fata. pare genul de fata cuminte)

in urma cu vreo saptamana in week.end.ul de florii, am plecat pt doua zile la munte cu nasii. inchiriand un apartamanet in sibiu.
in prima noapte totul a fost linistit.. eram obositi de pe drum..
a doua seara am stat la un pahar.. la o vorba.. si spre 12noaptea n am retras in camere.. dupa vreo jumatate de ora sotia s.a dus la bucatarie sa ia un pahar cu apa si la intoarcere m.a luat cu ea sa.mi arate ceva. am iesit din camera si s.a oprit in dreptul usii lor unde m.a pus sa ascult.. si am pus urechea la usa.. nu.mi venea sa cred cand auzeam cum facea nasa. parca o strangea de gat. numai ghghghgh se auzea. o sugeaaa de.o rupea nasa cea cuminte.
mi se sculase pula instant si.am pus mana s.o asez. a mea m.a vazut si.a scoso si a inceput s.o suga si ea de parca faceau concurs intre ele. timp de cateva minute m.am abtinut greu sa nu intru peste ei si sa le futem sa le zapacim :)))
ne.am retras in camera noastra unde am terminat ce incepusem.

a doua zi dimineata ele s.au intalnit la cafea in bucatarie. eu am ramas in camera unde s.a intors sotia si.mi spune amuzata "baai, i.a rupt falcile nasu aseara. e rupta de somn. a baut doua cafele si parca are pe obraz si par pe la ureche sperma uscata"
Toata ziua m.am uitat la ea si mi.am imaginat cum ar fi aratat cu fata plina de sperma.
dan banu
 

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: dariusandrei87, tce205, Trendiction [Bot] şi 568 vizitatori

  • Reclame